Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.064
Cevap
45
Favori
168.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DasheriM

Rica ederim. Daha önce %30 ek gün süre verdiğinde Realdebrid sitesinden almıştım ve 3d secure olduğunu farketmiştim. 100 gün kadar kalınca da Sanalpazar'ın teklif verme ve anlık günlük indirimlerinden 50 tl biriktirince senelik üyeliği 35 tlye getirmiştim.

Gayet güzel bir alış veriş olmuş, senelik 35 TL. Daha ne olsun.

@Samednr,

All Debrid' de Turbobit şu an için çalışıyor. Ancak, Letitbit ben de hiç çalışmadı. Belki çalışıyor da, bana hiç denk gelmemiş olabilir.

• Premiumize şu an Turbobit çeviriyor, daha sonra çevirip çevirmeyeceği belli olmaz, garantisi yok yani.
  • hocam premiumize deki faktör olayı nedir? korkarım ki bu meseleden dolayı download yapamıyoruz.

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid?
  • Premiumize de 3-4 gündür turbobitte sıkıntı çıkarıyor. Sanırım turbobit debridlere karşı bir önlem alıyor.
  • arkadaşlar gb hesabına göre çalışan uygun bir debrid sitesi var mıdır? biraz araştırdım. zevera var ama çok pahalı
  • aynen hocam bende arıyorum tam karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbobit myfastfile-da desteklenen siteler sırasından çıkarılmış, galiba turbobit de debridlere karşı önlem almış, debrid dönemi kapandı maalasef. Daha 5 aylık myfastfile üyeliğim vardı. Letitbit çalışır görünmesine rağmen o da çalışmıyor, indirmek istedikte böyle uyarı çıkıyor "Error: No premium key from letitbit.net available".

https://www.myfastfile.com/filehosts

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samednr -- 13 Nisan 2015; 7:43:59 >

• zevera 5 para etmez denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samednr

Turbobit myfastfile-da desteklenen siteler sırasından çıkarılmış, galiba turbobit de debridlere karşı önlem almış, debrid dönemi kapandı maalasef. Daha 5 aylık myfastfile üyeliğim vardı. Letitbit çalışır görünmesine rağmen o da çalışmıyor, indirmek istedikte böyle uyarı çıkıyor "Error: No premium key from letitbit.net available".

https://www.myfastfile.com/filehosts

Aynen ya, myfastfile benimde baya var süresi amma işimi yaramıyor şu an iyi ce gümlemiş..Offf canım sıkıldı şimdi.

• Premiumize'nin eski hali gibi sorunsuz çalışan bir debrid sitesi yok mu?

- Ul.to
    - turbobit
    - filefactory
    - depositfiles
    - rapidgator

Bu siteler sorunsuz çalışsa kafi. Gitmiş çoğu saçma sapan siteleri yazıp listeyi şişirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyxxx

Premiumize'nin eski hali gibi sorunsuz çalışan bir debrid sitesi yok mu?

- Ul.to
    - turbobit
    - filefactory
    - depositfiles
    - rapidgator

Bu siteler sorunsuz çalışsa kafi. Gitmiş çoğu saçma sapan siteleri yazıp listeyi şişirmişler.

Ben de aynılarını istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

1 yıllık almış olduğum MyFastfile aboneliğim 4 gün önce bitti. Yarın da, 1 aylık deneme için aldığım All Debrid bitiyor. Uploaded sorunlu evet. İndiriyor ama devamlı kesilip duruyor. Turbobit de bir sıkıntı yok. Letitbit ise hiç çalışmadı ben de. All Debrid le devam edecektim ancak, Uploaded düşündürüyor. Şu an da kararsızım...

1 aylık deneme All Debrid nasıl alınıyor? Ücretsiz mi?
  • premiumize.me
  • quote:

- Ul.to
    - turbobit
    - filefactory
    - depositfiles
    - rapidgator

ul.to ve rapidgator multi-debrid'de var fakat depositfiles'ı çeviren bir site bile görmedim daha. premiumize bile çevirmiyor bildiğim kadarıyla... ama bilen varsa alıntılasın da yararlanalım. en önemli 3-5 site bunlar çünkü.

şimdi zeverayı araştırdım güzel bişeye benziyo fakat kota olayı varmış. kotaları görebilceğim bi yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 15 Nisan 2015; 1:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

quote:

- Ul.to
    - turbobit
    - filefactory
    - depositfiles
    - rapidgator

ul.to ve rapidgator multi-debrid'de var fakat depositfiles'ı çeviren bir site bile görmedim daha. premiumize bile çevirmiyor bildiğim kadarıyla... ama bilen varsa alıntılasın da yararlanalım. en önemli 3-5 site bunlar çünkü.

şimdi zeverayı araştırdım güzel bişeye benziyo fakat kota olayı varmış. kotaları görebilceğim bi yer var mı?

Öyle diyorsun da multi-debrid'de çoğu zaman ul.to ve rapidgator çoğu zaman sorunlu diyorlar. Yanlış bilgi mi aldım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

1 yıllık almış olduğum MyFastFile aboneliğim 4 gün önce bitti. Yarın da, 1 aylık deneme için aldığım All Debrid bitiyor. Uploaded sorunlu evet. İndiriyor ama devamlı kesilip duruyor. Turbobit de bir sıkıntı yok. Letitbit ise hiç çalışmadı ben de. All Debrid le devam edecektim ancak, Uploaded düşündürüyor. Şu an da kararsızım...

1 aylık deneme All Debrid nasıl alınıyor? Ücretsiz mi?

Aslında, denemek için yazsaymışım daha iyi olur muş.

Hayır bedava değil tabii ki, 14 TL ye almıştım. Yeniden 1 aylık All Debrid aldım. Dün de, Nitro hizmeti aldım ancak, All Debrid in bozulacağı tuttu.
    Hangi linke tıkladıysam ''Select Database Error'' hatası aldım ve 4 GB lık bir indirme haricinde işime yaramadı.

MyFastFile' da Turbobit indirme dışı kalıyorsa yazık derim. Umarım düzelir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

quote:

- Ul.to
    - turbobit
    - filefactory
    - depositfiles
    - rapidgator

Öyle diyorsun da multi-debrid'de çoğu zaman ul.to ve rapidgator çoğu zaman sorunlu diyorlar. Yanlış bilgi mi aldım acaba?

Aynen öyle, zaten 2-3 site var adam akıllı işe yarayan. Onlar da zırt bırt çöküyor. Kesinlikle uzak durun mylastfile'dan.
    Ne kullanıcağımı şaşırdım arkadaş, adam akıllı site yok resmen. Herkes premiumize'yi övüyor fakat orası da balon gibi. Sağladığı siteler o kadar da zor bulunan siteler değil, çoğu debrid sitesiyle hemen hemen aynı...

• Turbobit yeniden myfastfile-a eklenmiş, ama doğru dürüst çalışmıyor.
  • Debridlerde kötü bir dönem başladı bir kaç aydır, çevirdikleri an işe yarıyor, anlık gibi yani. Şimdi çeviriyor, biraz sonra çevirmiyor, bugün çeviriyor, yarın öbür gün çevirmeyebiliyor, çevireceğinin hiç bir garantisi de yok, bu şekilde idare edeceğiz artık.
  • http://aseanlegacy.net/form.html daha öncede tavsiye etmiştim ben myfastfile bitince tekrar almayı düşünüyorum çevirmediği yok gibi şu anlık..
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.