Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
168.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://real-debrid.com/compare

Üye girişi yapmış olman gerekiyor.
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    evet hocam buldum ilk defa real kullanıyorum servisleri daha kullanılabilir ama alldebrid'e göre baya yavaş indiriyor.
  • Arkadaşlar selamlar, şuan alabileceğim en iyi site hangisi ? gece 12 sabah 06.00 arası indirme yapacağım,birde nereye ödeme yapıp alım yapmak gerekiyor ? premiuze haftalık 250 gb mı kota veriyor ? yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Arkadaşlar selamlar, şuan alabileceğim en iyi site hangisi ? gece 12 sabah 06.00 arası indirme yapacağım,birde nereye ödeme yapıp alım yapmak gerekiyor ? premiuze haftalık 250 gb mı kota veriyor ? yardımlarınızı bekliyorum

Tüm debrid sitelerini denedim ancak en sorunsuzu premiiumize idi, yani turbobit alldebrid ve realdebrid sitelerinde çıldırtıyordu, her ay alıyorum memnunum, 3ün 5in lafını yapmıyorsan al yoksa realle felan uğraşmaya değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtraJudical

quote:

Arkadaşlar selamlar, şuan alabileceğim en iyi site hangisi ? gece 12 sabah 06.00 arası indirme yapacağım,birde nereye ödeme yapıp alım yapmak gerekiyor ? premiuze haftalık 250 gb mı kota veriyor ? yardımlarınızı bekliyorum

Tüm debrid sitelerini denedim ancak en sorunsuzu premiiumize idi, yani turbobit alldebrid ve realdebrid sitelerinde çıldırtıyordu, her ay alıyorum memnunum, 3ün 5in lafını yapmıyorsan al yoksa realle felan uğraşmaya değmez

hocam ücret sorun değilde, sitenin kendisine mi ödeme yapıcağım yoksa satış yapan aracı kişileremi, durduk yere fazla ödeme yapmayayım, siz aylık olarak mı ücret ödüyorsunuz yoksa 6 aylık 1 senelik gibi mi ? nekadar acaba fiyatlar teşekkürler

• Geçen sene nisan ayında aldığım 1 yıllık multidebridde şuana kadar hiç sorun çıkmadı.Letitbit turbobit ve uploaded kullanıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

hocam ücret sorun değilde, sitenin kendisine mi ödeme yapıcağım yoksa satış yapan aracı kişileremi, durduk yere fazla ödeme yapmayayım, siz aylık olarak mı ücret ödüyorsunuz yoksa 6 aylık 1 senelik gibi mi ? nekadar acaba fiyatlar teşekkürler

kendi sitesinden alınca 3 aylık 20 euro

• quote:

quote:

premiiumize henüz denemedim ama malesef tubobitt de realdebrid sıkkıntılı all debrid de bu biraz daha az uploaded bile sıkıntı şu ara real debrid aldığıma pişmanım .

quote:

Orijinalden alıntı: Trydamere87

Geçen sene nisan ayında aldığım 1 yıllık multidebridde şuana kadar hiç sorun çıkmadı.Letitbit turbobit ve uploaded kullanıyorum.

oranın kötü yanı kota sınırı olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgk -- 29 Ocak 2015; 12:52:38 >

• eski adıyla multidebrid yeni adı myfastfile olan sitede bu günlerde sıkıntı yaşayan varmı acaba.Son 3 gündür hangi linki sistemden çevirmeye kalksam Filename not available Size not available null hatası vermekte.
  • Myfastfile Uploaded linklerini bir kaç gün çevirmedi. Aynı anda, ücretsiz link çeviri siteleri bile Uploadedi çevirdi ama Myfastfile çevirmedi. Üstelik sitesindeki çevirdiği linkler listesinde, Uploaded çeviriyor gözüküyordu, ama çevirmiyordu gerçekte.
    Çevirmediği linkleri çeviriyormuş gibi göstermesi çok yanlış, anlık olarak olsa bile. Premiumize sitesine baktığımda ise, Uploaded sorunlu gözüküyordu ve çevirmediğini açıkça gösteriyordu ve çok taktir ettim doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgesci -- 1 Şubat 2015; 20:32:16 >
  • Myfastfile sitesi, Uploaded ve Rapitgator linklerini şu an çevirmiyor, bu hafta kabak tadı verdi, bıktırdı, bir türlü rayına oturmadı, belki önümüzdeki hafta düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

eski adıyla multidebrid yeni adı myfastfile olan sitede bu günlerde sıkıntı yaşayan varmı acaba.Son 3 gündür hangi linki sistemden çevirmeye kalksam Filename not available Size not available null hatası vermekte.

15 günden fazla oldu sıkıntı yaşıyorum. Ne zaman bir link çevirmeye kalksam;

''There was an error handling the link!

Hata : Error starting download. Try again later.

Yardıma ihtiyaç duymanız halinde destek ekibimize başvurabilirsiniz.
    ''

Uyarısı çıkıyor. Link e bakıyorum sağlam ama My Fast File çevirmiyor ne hikmetse. Son bir kaç gündür Turbobit çevirirken de ''Bu IP nin indirme limit süresi dolmuştur'' gibisinden bir uyarı çıkıyor İngilizce olarak. Bir yıllık almıştım 7 Mart ta bitecek. Bir daha ki sefere Premiumize alacağım, biraz pahalı ama ne yapalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 2 Şubat 2015; 1:51:22 >

• ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    ayni durumdayim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

quote:

eski adıyla multidebrid yeni adı myfastfile olan sitede bu günlerde sıkıntı yaşayan varmı acaba.Son 3 gündür hangi linki sistemden çevirmeye kalksam Filename not available Size not available null hatası vermekte.

''

Uyarısı çıkıyor. Link e bakıyorum sağlam ama My Fast File çevirmiyor ne hikmetse. Son bir kaç gündür Turbobit çevirirken de ''Bu IP nin indirme limit süresi dolmuştur'' gibisinden bir uyarı çıkıyor İngilizce olarak. Bir yıllık almıştım 7 Mart ta bitecek. Bir daha ki sefere Premiumize alacağım, biraz pahalı ama ne yapalım...

Myfastfile gibi, Premiumize de Uploaded linklerini çevirmiyor, yukarıdaki mesajımda da yazdığım gibi. Premiumize sitesine de baktım, Uploladed çevirmediğini işaretle gösteriyor.

Myfastfile Uploaded çevirmiyor diye başka premiuma geçmek istiyorsan, geçmek istediğin premium, örnek olarak, Uploeded çeviriyor mu ona bakmak lazım. Yoksa ikisi de aynı şeyleri çeviriyor veya çevirmiyorsa, premium hesabı değiştirmenin pek bir anlamı olmaz.

Anlamadığım bir konu var aslında, Myfastfile ve Premiumize gibi ücretli siteler Uploaded çevirmez iken, ücretsiz bazı sitelerin çevirdiğini gördüm ve hayret ettim, bu nasıl oluyor diye. Bilen varsa anlatırsa, herkes bilgilenmiş olur. (NOT: Ücretsiz link çevirme siteleri genellikle 1 GB'ta kadar çeviriyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgesci -- 2 Şubat 2015; 16:42:00 >

• Peki uploaded için hangi debrid sitesine üye olmak lazım hangisi iyi şu an? Bende dbrid almayı düşünüyorum ilk defa da bundan önce uploaded üyeliğim vardı yeni bitti. Yeni bişey alırken debride başlıyayım diyorum ama uploaded desteklemiyorsa olmaz işime yaramaz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sight

Peki uploaded için hangi debrid sitesine üye olmak lazım hangisi iyi şu an? Bende dbrid almayı düşünüyorum ilk defa da bundan önce uploaded üyeliğim vardı yeni bitti. Yeni bişey alırken debride başlıyayım diyorum ama uploaded desteklemiyorsa olmaz işime yaramaz yani?

sadece uploaded ise uploaded üyeliğine devam et rahat et...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alldebrid turbobite 35gb sınırı koymuş artı uploaded.toda server sorunu var diğer share siteleride pek revaçta olmadığından alldebriddden kaçınının....
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    ağırlıklı olarak upload ama birazda letitbit, turbobit, ryushare
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgesci

quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

quote:

''

Myfastfile gibi, Premiumize de Uploaded linklerini çevirmiyor, yukarıdaki mesajımda da yazdığım gibi. Premiumize sitesine de baktım, Uploladed çevirmediğini işaretle gösteriyor.

Myfastfile Uploaded çevirmiyor diye başka premiuma geçmek istiyorsan, geçmek istediğin premium, örnek olarak, Uploeded çeviriyor mu ona bakmak lazım. Yoksa ikisi de aynı şeyleri çeviriyor veya çevirmiyorsa, premium hesabı değiştirmenin pek bir anlamı olmaz.

Anlamadığım bir konu var aslında, Myfastfile ve Premiumize gibi ücretli siteler Uploaded çevirmez iken, ücretsiz bazı sitelerin çevirdiğini gördüm ve hayret ettim, bu nasıl oluyor diye. Bilen varsa anlatırsa, herkes bilgilenmiş olur. (NOT: Ücretsiz link çevirme siteleri genellikle 1 GB'ta kadar çeviriyor.)

Doğru yazmışsınız. Uploaded artık çevrilmiyecek gibi görünüyor. Premiumize sanırım desteği kesmiş.

''Unfortunately, as of yesterday we cannot support one of the most popular service any more (uploaded.net)''

https://www.premiumize.me/news

İki arada bir derede kaldık, ne yapacağımızı şaşırdık.

• Myfastfilede 1 haftadır sorun yaşıyorum geçen sene nisandan beri bu sorunu yaşamadım.Turbobit linki ceviriyor indire bastığım zaman.

Limit for download from this IP has been exhausted, please contact support.

Böyle bir hata alıyorum.Normalde 3-4 günde 5-6 gb birşey indirirdim turbobitten.Sabit ip kullanıyorum limit fln mı var diyecem ama çok birşeyde indirmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.