- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
RENAULT TWİNGO 1,2 NASILDIR?....
103 Cevap44641 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

200 Mesaj
20 Temmuz 2006; 12:11:20 

merhaba ailemizin ikinci arabasi olan ve esimin kullandigi Twingo yu satmayi dusunuyorum.ilgilenenler benim ile irtibata gecebilir.

quote:

Orjinalden alıntı: derkin

Biz millet gibi bi şey soracak olsak arıyoruz dostum buluyor aynı konuya mesaj atıp topic kirliliği yapmıyoruz.Post sayısı arttırmak veya rütbe elde etmek gibi bir derdimiz yok.Bilgiyi arıyorum gösterişi değil.SANIRIM ANLADIN...

neyse konuyu açan arkadaş aldımı arabayı acaba benimde hala kafamda twingo varda.
quote:

2013 VW Golf 1.2 TSI DSG Comfortline

1564 Mesaj
20 Temmuz 2006; 12:16:00 

acaıp hortlamıs konu

The Power of Dreams Honda

1287 Mesaj
20 Temmuz 2006; 13:54:11 

küçük

5288 Mesaj
22 Temmuz 2006; 0:08:36 

üstü açılır mı kaç model özelliklerini ve fiyatı yazarsanız..........

bak hala hortlamış diyorlar yaw.kardeşim kuralları okuyun.zart diye başlık açmıyoruz araştırıp konuyu devam ettiriyoruz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkin -- 22 Temmuz 2006; 0:09:45 >

www.nargileplus.com

1290 Mesaj
20 Ocak 2007; 1:27:12 

ford ka düşünüyordum. ancak boyutunun aksine daha az benzin yakmadığını öğrendim. twingo ise yakıtı az yakıyormuş. (ilgililere)

DH Sonsuza kadar 256 limitsiz...

2308 Mesaj
10 Mayıs 2007; 23:08:44 

biraz hortlatalım bu konuyu
araba gitmiyo fln diyenlere bi arkadaşımın numarasını veriyim sizin yanınızda bi 180 bassın, bugün şirinevler-okmeydanı arası gelirken haliç köprüsü civarlarında ekranda 181 yazdı inanamadım çünkü araba modsuz, mod olarak sadece cam filmi var , +arka koltukda kızaklı dönüşte arka koltuğu tam geriye alarak yayıla yayıla geldik üstelik ön koltukda arkaya biraz kaydırılmış vaziyette 4 kişi çok rahat geldik, uzun yollarda da ayrı bi keyfi olur fazla bagaj yükünüz olmazsa, piyasası da çok uygun 7-9000 ytl arası bu fiyata alınacak araçlar belli reno 9-11 serisi veya kuş serisi bunların hangisinde teingoda olan özellik var elk.cam hariç?
twingo almayı düşünen varsa hiç durmasın bence

Haram beygire (turboya) gerek yok, atmosferik candır.

16725 Mesaj
10 Mayıs 2007; 23:21:25 

ehliyeti aldıgımda ilk arabam renault twingoydu
acayip zevkli bir kullanisi var dısaridan görenler ne kadar kücük bir araba der ama ici bir hayli genis 4 kisi rahat eder birde az yakar cok kacar benimkinin üstü tenteliydi yani boyo 195 den fazla olanlar tenteyi acıp rahatlıkla kafa dısarida giderlebilirler

Opel Vectra 1.9 CDDesign Edition
150 ps 320 nm 6 ileri Active Select

2308 Mesaj
11 Mayıs 2007; 0:23:08 

taş devri çizgi filmindeki dinazor gibi

58 Mesaj
2 Temmuz 2007; 23:50:19 

arkadaşlar bende peugeot 106 xr 1997 renault twingo 1.2 1997 ve ford ka 1998 arasında kaldım ?
bunların dısında araç düşünmüyorum.yıkıcı değil yapıcı yorum yapalım.teşekkürler

2308 Mesaj
3 Temmuz 2007; 12:02:23 

106 xr 1400cc 5 Kapı bir araç diğerlerine göre avantajı var (tek kapı olmaması) yakıt sarfiyatı ka ve twingoya göre 100km de 1-2 lt fazla yakabilir. kronik bir sorunu yoktur, diğer karşılaştırdığınız modellere göre moda en yatkın araç budur, benimde tavsiyem 106 dan yana olurdu

twingo dışarıdan ufak görünmesine rağmen ka ve 106 ya göre en geniş iç hacmi olan araçtır buna dezavantaj olarak bagaj hacmi en küçük olan da twingodur, arka koltukların ileri-geri ayarlanması kızaklı yapısı ve ön-arka koltukların 180 derece yatabilmesi sayesinde 2 yetişkin insan için 2 kişilik bir yatak olabiliyor (örnek resim koydum) ve son olarak 7 - 9,000 ytl arası alabileceğiniz '98 üstü immobilizer, elk.aynalar, airbag, dijital gösterge vs. donanımlı bu fiyata alabileceğiniz en full araçtır, benim 2.tavsiyem olur.

ford ka için fazla birşey söyleyemeceğim diğer araçları oldukça bir süre kullanmama rağmen ka yı hiç test etmedim yanlız kullanan 2 arkadaşım vardı biri bayan çok memnundu aracından satıp ka street modeli almayı düşündü (üstü açılanlardan) sonra vazgeçti diğer arkadaşım evlenip çocuğu olunca 5 kapı bir araç almak için sattı ve yakıtından, donanımından çok memnun olduğunu belirtmişti

umarım az da olsa bir faydam olmuştur, sizin için hayırlısı olsun

0

Ekteki dosya (1)

58 Mesaj
3 Temmuz 2007; 18:59:12 

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.resimde çok hoş bu özelliğini bilmiyordum twingonun.106 xr sanırım 75 beygir gücünde.bugün birde 106 xs tek kapı olan model dikkatimi çekti onunda fiyatı aynı seviyede ucuz diğer xs lere nazaran o biraz daha güçlü sanırım ama tam olarak kaç hp bilmiyorum.çok fazla acele etmeyeceğim,doğru kararı vermek için.

710 Mesaj
3 Temmuz 2007; 19:15:47 

Bu araç hakkında pek bilgim yok ama kötü bi anım var,2 sene önce falan haliç fener-balat sahil yolunda biz sağ şeritten 60-70 km gibi hızla giderken yolda ufak bi S virajına tam girerken Twingo marka bi araç bizi geçti fakat
geçtikten 1 kaç saniye sonra o bölümde kontrolü kaybetmeye başladı ve karşı şeride geçti spin atarak az kalsın takla atıyodu ama kurtardı ve şans eseri o sırada karşı şeritten gelen bi araç yoktu ucuz kurtuldu.Sanırım bu araçla hız baya tehlikeli.

KuRban-ÇiLeK

2308 Mesaj
3 Temmuz 2007; 20:00:25 

106 xs şu an kullandığım araç fabrika çıkışı 90 hp gücünde fiyatı makul, araç oldukça seri fakat yakıtta sizi üzebilir o yüzden kendim kullandığım halde xs modelini tavsiye etmem, fakat şiddetle quiksilver modelini öneririm bütçeniz içinde uygunsa

@*GökCell* arkadaşımında dediği gibi yüksek hızlarda biraz tehlikeli bir araç twingo, lastik tabanı 155 olduğundan fren mesafesi diğerlerine göre uzun kalıyor,araç yola yeterince tutunamıyor bu araçla 183 km gören arkadaşlarım var hatta bazı 2.el sitelerinde aracın son hızını çekip koyanlarda var (170-185 km arası) fotolar mevcut araştırabilirsiniz bunun için tecrübeli arkadaşlar daha geniş taban lastik ve megane1 lerin ön fren disklerini takıyorlar twingoya

edit: fatih te oturduğumdan iyi bilirim o yolları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 3 Temmuz 2007; 20:01:49 >

58 Mesaj
3 Temmuz 2007; 20:53:10 

evet twingolarla hız yapılacaksa elden geçirmek şart gözüküyor.106 quicksilver fiyatları her nedense 106 gti ile aynı seviyede o yüzden o fiyata çıkamam ben 8 bin ytl e kadar araç düşünüyorum.anladığım kadarıyla 106 xs quicksilverdan daha çok yakıyor.zaten 106 larda parça sıkıntısı yaşanmıyor her türlü mod a uygun bir araç.twingoda ya çok sevilen yada nefret edilen bir araç benim izlenimlerime göre ancak bence oda gayet iyi.

58 Mesaj
3 Temmuz 2007; 21:02:30 

birde mesela örneğin bir araç 80 binde diğeri 130 binde ne önerirsiniz.100 ün üstündekilerle ilgilenmek doğrumudur.

2308 Mesaj
3 Temmuz 2007; 21:03:17 

xs sakin kullanımda bile şehiriçi dur-kalk 30 ykr gibi bir değerde tüketimi var ama yola çıktığınız zaman bunun hakkını veren bir araba, dediğiniz gibi quiksilver lar 8,500 ytl den başlıyor tabii bunlarda malum darbeli, kazalı toplanmış araçlar, temiz bi quik almaya kalktığınız zaman 10,000 ytl yi gözden çıkarmanız gerekicek.
twingo da dediğiniz gibi fanatiği ve nefret edeni çok sadece dış görünüşüne aldanıp aracın hakkını yiyorlar, inanın kullanımı o kadar keyifli, rahat bir otomobil ki insana bağımlılık yapıyor resmen, tekerler şasinin en uç bölgesinde konumlandırıldığından ve aracın burnu kısa olduğundan dolayı dönüşler, park manevraları adeta çocuk oyuncağı, birde unuttuğum bir özellik de twingoda hıza duyarlı elektrik destekli hidrolik direksiyon oluşu, ayrıca da kısa burnuyla güvensiz görünsede ncap de 3 yıldız almış bir araç

2308 Mesaj
3 Temmuz 2007; 21:09:15 

quote:

Orjinalden alıntı: alemdar

birde mesela örneğin bir araç 80 binde diğeri 130 binde ne önerirsiniz.100 ün üstündekilerle ilgilenmek doğrumudur.

bu tamamen aracın bakımına bağlı birşey araç 80bin km dedir fakat sahibi sadece benzin koyup gitmiştir bir elden geçirmeye kalktığınızda maliyetli bir fatura çıkartır size,
diğeri 130bin km dedir periyodik bakımlıdır 2 sene tık demeden gider başınızı ağrıtmaz

kısaca araç bakımlıysa 300,000 km rahat devirir ve artık motor rektifiye ye revizyon a girmek ister
aracı alacağınız zaman mutlaka bir expertiz yaptırmanızı öneririm, malum km ile oynanmış araç piyasada çok miktarda, dürüst insan parmakla sayılacak kadar kaldı malesef

58 Mesaj
3 Temmuz 2007; 21:23:49 

fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.Aklıma takılan bu 106 xr kendi motor değerlerinin üstündemi yakıyor yoksa normal 90 beygirlik araçlarla aynımı yakıyor.birde iyice kararsız kaldım fiyatlar yaklaşık aynı zaten bin ytl oynuyor topu topu.burdan reklam olmazsa link verebilirm.ben içinden çıkamayacağım gibi.twingonun yedek parçası pahalı deniyor aslında diğer araçlarla aynı o yüzden pahalı geliyor heralde.birde mod konusuna gelince dediğiniz gibi bu saydığımız araçların hepsine uygulanır.birde twingo aldığımızı düşünelim ona geniş yanak lastıik hava filtresi egzoz yay takalım yakıt tüketimi ne kadar artar bi 106 xs seviyesine gelirmi ?
yada bu işlemleri 106 xr uygularsak.Bence aracın gücü çokta önemli değil şehir içinde drag yapmıyacaz sonuçta belirli bir hıza kadar kullanılacak.bunu twingoyu kötüleyenler için söylüyorum

2308 Mesaj
3 Temmuz 2007; 21:46:16 

rica ederim bir faydam oluyorsa ne mutlu, http://forum.donanimhaber.com/m_15118128/tm.htm burada individual nickli arkadaşımda kullandığı 1,4 xr aracının yakıt sarfiyatını hesaplamış çok makul değerler bence, ancak sert kullanımda yüksek devirlerde veya motorla oynanmışsa 90 hp lik bir araç kadar yakıt yakar, twingonun yedek parçası pahalı denmesi diğer renault modelleri ile kıyaslandığı zaman pahalı geliyor (broadway,R9, R11, R19, R21 gibi modellere göre pahalı) yine de içinizi rahatlatmak isterseniz renault yetkili servisi birde sanayide bir parçacıyı arayıp telefonda baskı balata, disk, fren balatası, aks gibi en sık değişen parçaların fiyatlarını sorup diğerleriyle bir kıyaslama yapabilirsiniz (bunu bende yaparım ), twingoyla çok oynanmadıkça dereceli egzantrik, hafifletilmiş krank, chip vs. profesyonel bir modifiye işlemi uygulanmadıkça xs kadar bir tüketimi olacağını sanmam, söylediğiniz işlemlerden sonra max. şehiriçi 25 ykr yakacağını umuyorum, aynı işlemleri xr ye uyguladığınızda max. xs ye yakın bir değer olacağını düşünüyorum

twingo 1149 cc (twingo1 [96-99 arası] 58 hp)- (twingo2 [99-2002] 60hp) ve türkiyede sınırlı sayıda olan expression modeli olan 16v lık 70 hp gücünde motor
xr 1360 cc 75 hp
xs 1587 cc 90 hp
ile bilgilerim doğrultusunda kıyaslama yaptım

58 Mesaj
3 Temmuz 2007; 22:57:57 

verdiğiniz bilgiler beni gerçekten çok aydınlattı.araçlar hakkında daha da bilgi sahibi olma fırsatını buldum.verdiğiniz linkteki 106 xr de çok iyi yakıt sarfiyat değerlerine sahip,sandığımdan da az yakıyormus.

58 Mesaj
6 Temmuz 2007; 14:29:29 

Peki bir şey daha var aklımda ford ka mı yoksa renault twingomu ?

1934 Mesaj
6 Temmuz 2007; 14:44:24 

Tutulmayan modellerden.

İnsan seveceği kimseyi iyi seçmeli,
ona göre sevmeli; kim olduğun değil,
kiminle olduğun önemlidir.
Madde Bağımlılığına "HAYIR"

1172 Mesaj
6 Temmuz 2007; 15:51:07 

yanlış değilsem üretilmeyeli 7-8 sene felan oluyor bayağı öncelerde okuduğum bir yazıya göre crash test ler de en kötü notu alan arabalardan birisiymiş

muhabbetten Muhammet oldu hasıl, Muhammetsiz muhabbetten ne hasıl

2308 Mesaj
6 Temmuz 2007; 15:57:49 

2002 yılında twingonun üretimi durdu, Türkiye'de 2001 modelleri az da olsa bulunmakta, euro n cap testinde 3
yıldız almıştır ayrıca

2308 Mesaj
6 Temmuz 2007; 16:01:05 

şimdi inceledim ford ka ile twingo ikiside 3 yıldız almışlar

http://www.euroncap.com/tests/ford_ka_2000/77.aspx

http://www.euroncap.com...lt_twingo_2003/161.aspx

bana kalırsa twingo, donanım iç mekan genişliği, parça fiyatının ka ya göre makul olması nedeniyle

2308 Mesaj
6 Temmuz 2007; 16:05:03 

modifiyem.com dan alıntıdır

FORD KA VS TWINGO

--------------------------------------------------------------------------------

eski bir twingo sahibi olarak aynen yazıyorum..
ablama almıştık, ama 2 sene içinde bende kullandım. 98 modeldi, klima sunroof yoktu. airbag vardı..
iç hacmi mükemmel, koltukları ve şişme kafalıkları cok rahat.. direksiyorun nissan patrollerin elektrik destekli direksiyonundan.. elektrikli camlar ve aynalar airbag, radyo teyp standartta..
görüş açısı ve park kolaylıgı KA ya göre çok daha güzel.. en son 167 km/s gördü..
parcaları mekanik ve dış aksamda cok ucuz, ancak motorun bazı parcalarında abarabiliyor.. mesela arka stop lambası komple 55 milyondu ancak kalorifer radyatörü 300 milyondu..
tüketim uzun yolda 700 km yi 35-40 litre ile gidiyordu..
yol tutuşu bence cok başarılı bunun nedeni apaçık ortada, ön ve arka tekerlekleri karoserinin en uç noktlarında çünkü.. araca tamamen hakim olabiliyorsun. elfreniyle çok şık şeyler yapılıyordu
145bin km ye kadar kullandık.. motorunda hiç problem cıkmadı.içinde heryerinde gözler var..
98 model ka ile twingo arasında yaklaşık 1-1.5 milyar fark olacaktır,KA pahalı... o 1-1.5 milyarlık farkıda sunroof abs ve klima ya verebilirsin mesela... zaten şu anda twingo nun 1149cc lik motoru clio 1.2 denilen aracta kullanılıyor...

kötü yanları:
*devir saati yok (bence kötü)
*ön disklerinden dolayı freni standartta iyi diil, kayıp gidiyor, ama megane diskleri taktırdık süper olmuştu..

KA yı kullanmadım ama bindim, işçilikler aynı.. tercihim TWINGO olurdu...

http://www.modifiyem.co...read.php?t=11673&page=3

18 Mesaj
6 Temmuz 2007; 17:10:36 

Twingo ile 40 ayda 196.000 km yapmış biri olarak anlatayım.

Araç çok seridir vede iyi açılmış ise 0-500 metrede 1,6 passat ve vectraları bile yiyebilirsiniz.Sadece 60 beygirle.İçi çok ferahtır ve kullanması zevklidir.Parçası çok pahalı olmasada kuş serileri kadarda ucuz değildir.Mutlaka servise götürmelisiniz çünkü sanayideki toros ve broadway tamircileri anlamaz.Kronik olarak yaptığı arızaları rot başları hor kullanımla çabuk aşınır.Nazik kullanırsanız 70-90.000 km gider.Mutlaka yılda 1 kere marş dinamosunun dış döküm kapağı kırılır ve düşer.Marş dinamosu çalışmaz.Döküm kapakta tek başına satılmaz.Komple dinamo alırsınız.Ama bu günün parasıyla 70-80 ytldir.Saatte 199 km hıza çıkabilir.Biraz rampa aşağı olması koşuluyla.Yakıt tüketimi makuldur.Yaklaşık 6-7 litre/100 km.Viraja güzel girer.Tek kapı olması spor araba gibi gösterir.4 yollu elektrik takviyeli direksiyonu 300.000 ytl lik araçlarda bile yoktur ve büyük konfordur.Ön koltukların sırt kısmı tek dokunuşla hemen arkaya doğru yatar.Yatak gibi dümdüz olur ve acil durumlarda koltuğu yatıracam diye 3-4 dakika kaybetmezsiniz.Bu gün 97-99 modellerini 6500 ila 8500 ytl arasında alabilirsiniz.2000 model ve üzeri makyajlı kasalarına bence boşa 11,000-12,000 ytl vermeye gerek yoktur sadece direksiyon simdi göğüsü torpido gibi ufak tefek değişiklikleri vardır.Bende 6500-7000 liraya alınacak en iyi aractır.

2308 Mesaj
6 Temmuz 2007; 17:18:39 

benim bildiğim kadarıyla 99 yılında 2.kasası çıktı farkları; ön-arka tampon değişik, ön sinyaller farlarla bütün, arka stoplar bombeli ve biraz şeffaf, ön konsolda torpido vs. ufak tefek değişiklikler var, birde twigo1 ler 58hp iken twingo2 ler 60hp +2hp motorda fark var bildiklerim bu kadar

örn;
resim 1-twingo2

resim2- twingo1

0

0

Ekteki dosya (2)

381 Mesaj
7 Temmuz 2007; 9:39:03 

twingo ile ilgilenenler icin ocak ayinda actigim o aralar aldigim ve halen kullanmakta oldugum twingom ile ilgili bir baslikta var birlesse guzel olacak aslinda bu basliklar :)

http://forum.donanimhab...236/mpage_1/key_/tm.htm

burda da resimler var (massallah:)

http://www.flickr.com/p...sets/72157600313838235/

"hep denedin. hep yenildin. olsun. yine dene. yine yenil. daha iyi yenil." SB

58 Mesaj
11 Temmuz 2007; 19:16:38 

merhaba , elimde xenon far war twingoyu alırsam uyarmı bilmiyorum ? twi ler h4 zannediyorum ama emin değilim.bilen arkadaşlar varsa bekliyorum

2308 Mesaj
11 Temmuz 2007; 19:23:06 

şimdi baktım "http://www.lucid.hu/index.php?productID=2621" sitede H4 olduğu yazıyor

elinizdeki xenon kitin modelini bilmiyorum ama büyük bi ihtimal uyacağını düşünüyorum

@kut arkadaşımız aracı kullanan biri olarak daha tecrübelidir bu konuda

18 Mesaj
12 Temmuz 2007; 11:57:43 

quote:

Orjinalden alıntı: alemdar

Biz 1998 de iki arkadaş almıştık.Ben 196.000 km ye kadar sorunsuz kulandım.Arkadaşım satmadı yeni ehliyet alan yeğenine verdi onun aracı 238.000 km de falan şu anda.Akşam biraz kullandım hala ilk günkü tadı veriyor.Çok kolay dökülen bir araba değildir Twingo.Yeterki bakımı düzenli yapılsın.

19 Mesaj
12 Temmuz 2007; 14:51:17 

ben de bu ara twingo almayı düşünüyorum....
bir tane buldum twingo wind 1997 model 97.000 km de kilmalı açılır tavan ve hidrolik direksiyon var oldukça temiz görünüyor... 8.000 ytl e pazarlık yaptım ama arabanın yaşının eski olması ve çok sorun çıkarma riski beni biraz düşündürüyor....
bir diğer merak ettiğimde yakıt tüketimi.. bir arkadaşım 30 ytl lik benzin koyup 130 km gittiğini söyledi inanamadım.... 150 ytl den daha fazla yakıyordur sanırım.... yakıt tüketimi nasıll....
halen kullanan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırsan sevinirim.....

58 Mesaj
19 Temmuz 2007; 21:42:02 

sonunda aldım aracı renault twingo 97 1.2.Byserkan sana çok teşekkür ederim yardımların için.İlk izlenimlerim iç hacim mükemmel ancak yol tutuşu hoşuma gitmedi.Yay takıcam 30 mm daha sonrada lastıklerı deıstırıcem.bu aracın orjınal lastık ebatları nedır.Benden once yanlıs bır lastık tercıhı yapmıslar.aracta 175 lastık war ama yanak genıs değil asıl onemlı olan yanak genıslıgı ıyıce leylek olur bu halde :) keyıflı super performansına hasta oldum.unutulan bişey war araç
815 kg ağırlıgında piyasadakı cogu arac 1200 kg arada baya fark war performansın en onemlı nedenı bu bence.Buna rağmen aracı trafıkte kucumsuyolar ınanılmaz arkamdan mınubus bıle selektor yakıo acaıp sınır oldum ındırıcektım dayanamayıp bı bastım 5 sanıyede aynadan gozukmedı bıle :) yanı benim gibi modıfıye etcek biri rahatlıkla küçük bir canavar yaratabilir.Hem eşsiz olur :)

2308 Mesaj
19 Temmuz 2007; 22:38:03 

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, Renault un kendi sitesinde (fransızca) baktığımda lastiklerin orj. ebatları 145/70/R13 olarak yazıyor, piyasada 145 her yerde bulunmayabiliyor bir arkadaşıma daewoo tico için aramıştık en düşük olarak 155 taban bulabilmiştik, aracı beğenmenize sevindim umarım anti-twingocularda birgün bu aracı kullanıp fikirlerini değiştirirler

Edit: Tüm DH üyeleri Kandiliniz mübarek olsun

58 Mesaj
21 Temmuz 2007; 11:51:25 

merhaba,
aracın lastiklerini değiştirmek istiyorum evet orjinali 145/70 r13 ben yanakları genısletmek istiyorum şu anda 175/70 r13 var ben 175/65 r13 yada r14 takmak istiyorum bu aracı çok etkilermi mesela hem r14 yapıcaz hemde yanakları 65.yani nereye kadar çıkabiliriz.yada 185/60 r14 yada r15 ne tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemdar -- 21 Temmuz 2007; 11:53:12 >

1358 Mesaj
21 Temmuz 2007; 12:05:11 

bence iyi değil kullanışlı değil

1982 Mesaj
18 Mayıs 2010; 19:58:19 

Buyrun arkadaslar sitemize her konuda yardımcı oluruz bı cok arkadasımda twi var bulusma fotograflarını falan bakabılırsınız

http://www.twingofanclub.com/index.php

124 Mesaj
29 Temmuz 2011; 0:04:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ogundmr

Buyrun arkadaslar sitemize her konuda yardımcı oluruz bı cok arkadasımda twi var bulusma fotograflarını falan bakabılırsınız

http://www.twingofanclub.com/index.php

Bu aracın PİR'leri burada ;))

http://www.twingofanclub.com

Herkesi bekleriz

uKc34_iStAnbUL HTC M8-M7-A5-M4-G2-G3,.... AMD X2 955 BE (3.2GHZ@ 4.1 GHZ)- - 4x4GB (16GB) KINGSTON HYPER-X DDR3 (1600@1656mhz) Ram - ATI 4850 256BIT - 9TB HDD INT-EXT - OCZ İnfinity 650Watt - ASUS 24 INCH HDMI - Microsoft SIDEWINDER MOUSE KLAVYE - WIN 8.1 ENT.
HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera™ // HTC Motion Launch™ // HTC Zoe™ // HTC BoomSound™

978 Mesaj
29 Kasım 2012; 23:15:39 

Arkadaşlar yorumlara devam, yıl olmuş nerdeyse 2013 bu aracın albenisi var hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 29 Kasım 2012; 23:17:01 >

36 Mesaj
14 Eylül 2013; 17:54:28 

madem yıl olmuş 2013 albenisi varsa o zaman benden de bir soru :

97 model 1.2 base bir araç var, almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz nasıldır? günde 50 km yol yapacagım yakıt olarak nasıldır? Aracı kontrol ettirirken özellikle nelere dikkat edeyim? 97 model güneş yanıgı olan 150bindeki araca en fazla kaç vermeliyim? Yorumlarınız çok önemli acil cevaplarınızı bekliyorum.

86 Mesaj
25 Kasım 2013; 2:52:22 

arabayı komple yeniden boyattırırsın güneş yanığı çok önemli değil twingolar zaten 7400 tl den 14.000 tl ye kadar var piyasa değerleri modeline ve yaşına göre değişir :) yakıta gelirsek uzun yolda 24 Krş şehiriçi 28 Krş yakar yani 100 km yolu 24 tl-28 tl arası gidersin yakıt cimrisidir ama bakımları düzgün yapılmışsa al 150.000 km deyse en fazla 10.000 11.000 tl ederi olur ama kesinlikle çok zevkli araçtır içi geniş kullanımı rahat yakıtı desen en son ne zaman benzin aldığını unutturur sana şehiriçi kullanıcam diyorsan alabilirsin Alize modellerede bakabilirsin

Bu mesajda bahsedilenler: yucelle

20 Mesaj
26 Aralık 2013; 10:58:07 

Aslında söylenen mantıklı Twingo'da fiyat aralığını sağlayan aracın durumu tertemiz bir araç arıyorsan 15 bin bile isteyen var daha 45 bin km'de olan. ama bence birazcık da saçma bu muhabbet çünkü 7 binliraya da alıyorsun aynı arabayı 15 binlirayada :)

Bunun dışında söylemek gerekirse benimde twingom vardı Twingomdan yakıt olarak, yoğun trafikteki kolaylık bakımından ve rengi bakımından çok memnundum arabam su yeşiliydi :) Alacak arkadaşlara tek söyleyeceğim " Temizse alın temiz değil ise yaptıracak paranız varsa alın çünkü 1 kez genel masraf yaptıktan sonra kolay kolay sorun çıkartan bir araç değil " :)

_____ Bağzı Aşklar Cinsellik İçermez _____
_____________ T O Y O T A _____________

1507 Mesaj
7 Nisan 2014; 21:41:21 

quote:

Orijinalden alıntı: onur@

prim yapma olayını zaten geçtim, bu piyasa şartları altında artık hiçbir araba prim yapmıyor. onun yerine değerini koruyabilen terimini kullansak daha iyi olur. ama twingo değerini koruma bakımından sıfırdır...

abi şuan arıyorum 9 dan aşağı yok yaw ?

hort mu oldu ne

Sayfa:   <<      [2]
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.635