Şimdi Ara

Bir iphonedaki ücretli uygulamayı farklı iphone lara ücretsiz atmak nasıl oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda baya gezindim ama bir türlü bulamadım

abimde , kardeşimde ve bende iphone 4 var (jailbreaksiz)
    abimde ücretli uygulamalar var , bende ücretli uygulamalar var
    bende olmayan , abimde olan ücretli uygulamayı kendi telefonuma yada bendeki ücretli uygulamaları abimin telefonuna ücretsiz olarak aktarabilmem mümkün mü?
    eğer mümkünse nasıl yapabilirim
    forumda baya araştırdım ama bulamadım ancak böyle birşeyin mümkün olduğunu ve 5 farklı telefona ücretli uygulamaların ücretsiz olarak aktarılabileceğini duydum

bi de başka bir sorum daha olacak
    telefonumu bilgisayara bağlayıp itunes ile eşzamanlama yaparken telefondaki uygulamalar silinmeye başlıyor , telefona yeni indirdiğim uygulamaları eş zamanlama yaparken bi taraftan diğer uygulamalarımı , oyunlarımı falan silmeye başlıyor

bunu nasıl engelleyebilirim

hepinize şimdiden teşekkür ederim

• bütün iphone'ları ücretli uygulamaları satın aldığınız apppeID'ye bağlayın, bu sayede aktarabileceksiniz.

ikinci seçenek için ise authorize this computer demelisiniz itunes üzerinden.
  • merhaba,

bende de 2 iphone var, diğerinde ki ücretli uygulamayı diğerine kuramıyorum. kurulmuş gibi görünüyor. ama açılmadan kapatıyor uygulamayı. Nasıl yapacağım konusunda yardımcı olurmusunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.