Şimdi Ara

Octavia Sağ Ön Cam Takılma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2011 Octavia aracımın sağ ön camı otomatik kaldırma anahtarını çekince cam birazcık kalkıp sonra takılıyor ve geri iniyor. Tekrar aynı işlemi yapınca tekrar biraz kalkıp aşağı iniyor. 3. denemeden sonra otomatik kaldırma iptal oluyor ve sadece düğme basılı tutularak kaldırılabiliyor bu işlem de 1 kez takılma yaşandıktan sonra tamamlanabiliyor. Hiç aynı sorun başına gelen oldu mu? Neyden kaynaklandığını bilen kimse var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alisanhallac

Arkadaşlar 2011 Octavia aracımın sağ ön camı otomatik kaldırma anahtarını çekince cam birazcık kalkıp sonra takılıyor ve geri iniyor. Tekrar aynı işlemi yapınca tekrar biraz kalkıp aşağı iniyor. 3. denemeden sonra otomatik kaldırma iptal oluyor ve sadece düğme basılı tutularak kaldırılabiliyor bu işlem de 1 kez takılma yaşandıktan sonra tamamlanabiliyor. Hiç aynı sorun başına gelen oldu mu? Neyden kaynaklandığını bilen kimse var mı?

merhaba aynı sorun bende de var skoda fabia 2005 model. 2. 3. denemede kapandığı için servise gitme gereği duymadım eğer sen sorunu bulduysan paylaşırsan sevinirim
  • Sorun için servise gittim bir kaç araçta daha aynı sorunla karşılaştıklarını söylediler. Önce yağ sıktılar cam motoruna sorun çözülmedi ve motoru değiştirdiler garantiden...
  • hımm benim garanti olmadığı için şimdilik böyle kullanacağım malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.