- x
Lisenin İlk Günü
109 Cevap7557 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

410 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:50:28 

Lisedeki ilk gün neler yapmalıyız, neler yapmamalıyız?
-Haliyle ilk gün utanacağız bu utangaçlığı yenmek için ne yapmamız lazım?
Kolej olduğu için lise1 lise2 lise3 lise4 hepsinden 1 tane var.
-İlk gün hoşgeldin töreni varmış bu nasıl bir tören?
Sınıfta 20 kişi olacak sınıfa girince nereye oturmayalım milleti gözetleyebileceğim?

Herkesin korkulu rüyası '' LİSEDE İLK GÜN '' çok zor olacak

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

197 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:52:32 

quote:

Orijinalden alıntı: butidontcare

Sınıfta 20 kişi olacak sınıfa girince nereye oturmayalım milleti gözetleyebileceğim?

Gitar çalıyorum deyince kızlar etrafıma doluştuydu. İkinci teneffüste 20 kişilik arkadaş grubu oldu. Çoğuyla da devam etmiştik. Bu yıl lisedeki son yılım. Özleyecek miyim? Sanmıyorum. Başarılar. Bu arada şunu sakın unutma, oradaki herkes yeni ve herkes utangaç. Bu durumundan sıyrılıp biraz rahat bir görüntü çizersen, sınıftakilerde bıraktığın ilk izlenim oldukça iyi olacaktır. Allah utandırmasın

"Bütün dünya Roma'nın.." "Öyleyse Roma'yı yıkacağız!" dedi Spartaküs.

1491 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:53:28 

Ezik gözükme yeter..

2737 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:53:45 

Nasıl bir forum la burası..Olm çocuk parkına hadi ya..

Gran Turismo 6

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Eylül 2011; 23:54:01 

sen 1 yaşındamısın soruya bak nereye oturayım sınıfa girdiğimde gözetleyim sınıfı demiş en arkaya otur arkadaşım nası gözetliycen başka tam liseli kıvamına gelmişsin neyse ben kaçar k.gelsin

135 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:54:45 

bunları görünce çok üzülüyorum

410 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:55:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Behzat Ç.

Alakam yok müzikle.

quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

Ezik gözükme yeter..

İlk gün pantolon yırtılmasın da

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1491 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:57:59 

İlk gün çok alımlı bir hatun değilsen emin ol pek birşey olmayacak. Üst sınıfların birşeylerinde bile olmayacaksin. Apaçi gibi giyinmeden, aynı zaman da süper süt gibi de giyinmeden gideceksin. Bir yeteneği seni özel biri yapan bir farklılığın varsa lise hayatında rahat edersin, ama işi boş asosyalsen 4 sene sana çok sıkıcı gelecek. Kendini geliştirmeye bak

Tam bunu yazarken 1-2 ay evden çıkmayan konusunda '' Okulun kapanmasından itibaren şu ana kadar hiç dışarı çıkmadım '' yazini gördüm. Üzgünüm liseli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 2 Eylül 2011; 23:58:46 >

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:01:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

İlk gün çok alımlı bir hatun değilsen emin ol pek birşey olmayacak. Üst sınıfların birşeylerinde bile olmayacaksin. Apaçi gibi giyinmeden, aynı zaman da süper süt gibi de giyinmeden gideceksin. Bir yeteneği seni özel biri yapan bir farklılığın varsa lise hayatında rahat edersin, ama işi boş asosyalsen 4 sene sana çok sıkıcı gelecek. Kendini geliştirmeye bak

Tam bunu yazarken 1-2 ay evden çıkmayan konusunda '' Okulun kapanmasından itibaren şu ana kadar hiç dışarı çıkmadım '' yazini gördüm. Üzgünüm liseli

Edite koptum niye bilmiyorum

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:03:12 

quote:

Orijinalden alıntı: MMavoix

Bebe forumu oldu burasida hadi uykuya yuru bakiyim

http://www.facebook.com/Liteeeee

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:04:49 

quote:

93luyum kardesim hayirdir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1466 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:05:38 

quote:

Onu bunu bırak gömleğin içinde durmasın yeter.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Eylül 2011; 0:06:50 

Girdiğin gibi birine kafa at. Sınıfta ağırlığın olsun. Reis ol. Kime kafa attığın, neden attığın önemli değil. Yeter ki birine kafa at.

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:08:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Anlayamadim :D thunder sen yapma.bari bebe forumu oldu iyice adam lise 1e basliyor hey allam

1624 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:09:24 

Bu ne kardeşim harbi konu dışının yaş seviyesi çok düşükmüş konuya gelecek olursak bu ne kendine güvensizlik ne utanacan arkadaş neyden utanacan git orda törene mi katılcan gir sıraya herkes yabancı olur birbirine zaten sınıfına geçince yanında oturanla konuş soru sor nerden geldin filan diye öyle gidecek ne bu kardeş sanki savaşa giriyon ya

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:09:37 

quote:

Orijinalden alıntı: moyku

Girdiğin gibi birine kafa at. Sınıfta ağırlığın olsun. Reis ol. Kime kafa attığın, neden attığın önemli değil. Yeter ki birine kafa at.

Kendime kafa atarsam nolur?

163 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:11:24 

Bi halt olmayacak gideceksiniz herkes şaşkın kendine iyi arkadaşlar seçmeye bak 1 - 2 aya seçersin zaten apaçilik yapma hocalara ters ters bakma
Kızlarla konuşmaya bak ama abazalık yapma iyi kız arkadaşların olsun

2276 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:11:32 

İlk gün heyecanlı olacaksın okula girdiğin an noluyoruz nereye geldim lan ben falan diye iç geçireceksin. Alışma süreci çabuk oluyor korkmana gerek yok tanıdıkların varsa kolay olur.Sonra stresler başlıyor merak etme.

3735 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:13:37 

Sakin olun okulların açılması dönemindeki hafif bi dalgalanma bu geçecek.

Tek başına CS:GO oynamaktan sıkıldın mı ? CS:GO Topluluk gecelerini dene!
CS:GO Topluluk Geceleri

2276 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:13:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Hypérion

Bu ne kardeşim harbi konu dışının yaş seviyesi çok düşükmüş konuya gelecek olursak bu ne kendine güvensizlik ne utanacan arkadaş neyden utanacan git orda törene mi katılcan gir sıraya herkes yabancı olur birbirine zaten sınıfına geçince yanında oturanla konuş soru sor nerden geldin filan diye öyle gidecek ne bu kardeş sanki savaşa giriyon ya

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:14:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Mass_Effect

İlk gün heyecanlı olacaksın okula girdiğin an noluyoruz nereye geldim lan ben falan diye iç geçireceksin. Alışma süreci çabuk oluyor korkmana gerek yok tanıdıkların varsa kolay olur.Sonra stresler başlıyor merak etme.

Tanıdık kimse yok lan millet fakir burda sürünüyo herkes

quote:

Orijinalden alıntı: Zooey Deschanel

Bi halt olmayacak gideceksiniz herkes şaşkın kendine iyi arkadaşlar seçmeye bak 1 - 2 aya seçersin zaten apaçilik yapma hocalara ters ters bakma
Kızlarla konuşmaya bak ama abazalık yapma iyi kız arkadaşların olsun

Nefes alsın yeter

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:15:23 

quote:

Nefes alsın yeter

Kendinidemi tanimiyon Qnq ? Harbi bebesin

117 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:15:53 

moonwalk yaparak sınıfa girersen acayip karizman olur.

Tanrı, bulanık görmemi istiyorsa, bende bulanık görürüm...

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:17:14 

quote:

Kendinidemi tanimiyon Qnq ? Harbi bebesin

Git kendine bilgisayar al mobil mobil ben bıktım ha.

1466 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:17:24 

quote:

Anlayamadim :D thunder sen yapma.bari bebe forumu oldu iyice adam lise 1e basliyor hey allam

Okullar başlasaydı

277 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:18:15 

Her şey kendiliğinden olcak zaten sakın ezik gözükme yeter. Çok cool da olma. Normal biri gibi takıl. Zaten 1-2 kafa adam bulursun. Hemen kızlarla kaynaşmaya çalışma. Çok tepki alırsın, gıcık olan birileri çıkar. Kendi gibi ol.

2273 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:18:35 

hoş geldin töreninde her sınıfa 1 kız 1 erkek yollanıyor üstüne kremşanti sürülüyor tamamen. cinsel tercihine göre oynuyorsunuz işte..

Boom boom, bang bang, lie down, you're dead.

Steam: kaan0zer | Origin: ikista | Twitter: kaanoz3r | last.fm: kaan-ozer

482 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:18:49 

Sınıfa moonwalk yaparak gir,git hocanın tam karşısına otur,hoca sana bişey derse çıkart masaya vur.

Mechanical Engineering

1162 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Minimal Kaos
3 Eylül 2011; 0:19:16 

her sene böyle konular açılıyor he.

Görsel İletişim Tasarımı
Kocaeli Üniversitesi
Post-Rock

152 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:19:37 

quote:

Spor gömlekler dışarı çıkarılır. Okul ortamında İbrahim Tatlıses gibi gezmenin hiçbir anlamı yok.

317 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:21:55 

quote:

Akor ne la ? xd qnq cok yakisiklisin agirdan sa kenndini 5ton gibi

yani illa a*m mı yazaydım bunumu istiyon ? bi de ne çabuk belli ettin ergen olduğunu...Öyle kızlara yalakalık yapan tiplerdensen hiç ugraşmıcam kaybol...

Tekrarlıyorum ; ne olursa olsun agır olacaksın...Yerinde gül,yerinde ciddi ol..Ama agaç gövdesi gibi de takıl demiyorum..Lan kısaca c.ronaldo gibi işte ^^

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:22:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Jo.qain

Spor gömlekler dışarı çıkarılır. Okul ortamında İbrahim Tatlıses gibi gezmenin hiçbir anlamı yok.

Hahahhahahaha

2075 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:23:35 

Ne ara aktı la zaman bende ilk gün buradaki konuları takip ediyordum, şimdi son sınıf olduk.

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.

1205 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:24:16 

quote:

moonwalk yaparak sınıfa gir ve hocan olduğunu düşündüğün kişiye balgam at.Böylece sevgi bağı oluşur aranızda..

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:24:32 

quote:

Az kaldı lan 15 gün

317 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:24:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Ne ara aktı la zaman bende ilk gün buradaki konuları takip ediyordum, şimdi son sınıf olduk.

aynen

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:25:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Cyris

yani illa a*m mı yazaydım bunumu istiyon ? bi de ne çabuk belli ettin ergen olduğunu...Öyle kızlara yalakalık yapan tiplerdensen hiç ugraşmıcam kaybol...

Tekrarlıyorum ; ne olursa olsun agır olacaksın...Yerinde gül,yerinde ciddi ol..Ama agaç gövdesi gibi de takıl demiyorum..Lan kısaca c.ronaldo gibi işte ^^

Agac govesi gibi kok salip gel salal gezmudrun.odasina cik agla 'Zd

1466 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:26:45 

quote:

Ee bu cevabı verdin noldu? Sen hiç gömleğini dışarı çıkarmadın mı lisede? Dur tahmin edeyim kesin çıkarmamışsındır.

@MMavoix

Komik olan bişey varsa hep beraber gülebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderVoid -- 3 Eylül 2011; 0:26:56 >

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:27:43 

quote:

Ee bu cevabı verdin noldu? Sen hiç gömleğini dışarı çıkarmadın mı lisede? Dur tahmin edeyim kesin çıkarmamışsındır.

@MMavoix

Ben gomlegi altima giyiyom :D xd anan zaaaaaaa baban zaa xd xp

317 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:27:45 

quote:

Agac govesi gibi kok salip gel salal gezmudrun.odasina cik agla 'Zd

Allah için biri şunu tercüme etsin.
Senin gibi yalaka tiplerden acayip nefret ediyorum biliyormusun ? Herşeye bok varmış gibi gülen,sırıtan.İyrençsiniz lan.

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:28:57 

quote:

@MMavoix

Eğleniyor ölü taklidi yapalım.

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:30:28 

quote:

Allah için biri şunu tercüme etsin.
Senin gibi yalaka tiplerden acayip nefret ediyorum biliyormusun ? Herşeye bok varmış gibi gülen,sırıtan.İyrençsiniz lan.

Prim yapiyoruz rwiz qralim ayiQ oL ;) yalakalikla nealakag?

317 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:35:39 

bak dostum ayiQ değil ayık'dır onun doğrusu..Neyse tartışmıcam daha fazla senle..

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:38:08 

quote:

bak dostum ayiQ değil ayık'dır onun doğrusu..Neyse tartışmıcam daha fazla senle..

En doğru karar

322 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:40:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

moonwalk yaparak sınıfa gir ve hocan olduğunu düşündüğün kişiye balgam at.Böylece sevgi bağı oluşur aranızda..

Sonra dersin bizim aile biraz değişik sevgimizi böyle gösteriyoruz hocam :)

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

PSN: cancan52
Battletag: Theoden#2291
Steam: Who is this nigga?
LOL TR: cancan52
Origin: cancan5252

341 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:40:32 

quote:

Tamam hocam kriz geldi kusurabakmayin:)

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:46:03 

quote:

Kimseyi göt etmek gibi bir amacım yok. Diyosan göt oldum birşey diyemem sana. Ayrıca evet bende gömleğimi dışarı çıkardım halada çıkarıyorum ama öyle üstüne her giydiğin gömleği dışarı çıkarırsan alabileceğin tepkiler için söylemiştim. Emin ol o gömleği içeri sokup adam gibi gezdiğinde o dışarı çıkarıp serserilik peşinde koşan tipleri sikip atarsın. Son olarak konuya gelince öyle lisede popi. olayım falan yalan bu işler. Adam popüler olacağım diye orjinalliğinden çıkıyor, yaptığı her hareket kasıntı kasıntı şeyler. Her lisede göreceğiniz kareler bunlar.

kendin ol diyosun yani?

1466 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:48:18 

quote:

Kimseyi g.t etmek gibi bir amacım yok. Diyosan göt oldum birşey diyemem sana. Ayrıca evet bende gömleğimi dışarı çıkardım halada çıkarıyorum ama öyle üstüne her giydiğin gömleği dışarı çıkarırsan alabileceğin tepkiler için söylemiştim. Emin ol o gömleği içeri sokup adam gibi gezdiğinde o dışarı çıkarıp serserilik peşinde koşan tipleri m.k.p atarsın. Son olarak konuya gelince öyle lisede popi. olayım falan yalan bu işler. Adam popüler olacağım diye orjinalliğinden çıkıyor, yaptığı her hareket kasıntı kasıntı şeyler. Her lisede göreceğiniz kareler bunlar.

Hele bi sakin ol önce. Benim bunu söylemede serserilikle falan alakası yoktu. Ben lise 1 başladığımda gömleğim biraz büyüktü pantolunun içine koydum gittim . Cidden çok kötü bir görüntüydü. Aklıma geldikçe . Ha gömleğini dışarı çıkarmasın, dar gömlek yasak değil ise dar gömlek alsın. Senin söyleme amacın g.t etme olmayabilir ama bazı arkadaşlar öyle anlamış Ayrıca mesajını editlersen iyi olur.

Not: Ben adama farklı olsun diye söylemedim bunu. Kötü görünüyorsa yapmasın. Bende kötü görünüyor diye herkeste kötü görünecek değil.

152 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:52:26 

Senle bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın. Her gömleği dışarı çıkartma İbrahim Tatlıses'in Türkiye'ye getirdiği bir saçmalıktır. Bende yapmayın diyorum. Ayrıca konuyu açana da son bir söz söylemek istiyorum, açık konuşacağım. Buraya yada bunun gibi forumlara böyle konular açan adamlardan senin istediğin bir tipin çıkması zor. Nasıl istersen öyle anla

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:54:40 

quote:

Senle bir sorunum yok yanlış anlaşılmasın. Her gömleği dışarı çıkartma İbrahim Tatlıses'in Türkiye'ye getirdiği bir saçmalıktır. Bende yapmayın diyorum. Ayrıca konuyu açana da son bir söz söylemek istiyorum, açık konuşacağım. Buraya yada bunun gibi forumlara böyle konular açan adamlardan senin istediğin bir tipin çıkması zor. Nasıl istersen öyle anla

Son şakasını yaptı.

1466 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:56:24 

quote:

1616 Mesaj
3 Eylül 2011; 1:04:17 

quote:

Ibrahim Tatlıses kısmına sesli güldüm

18 Mesaj
3 Eylül 2011; 1:23:07 

ceketi çıkar bir ay bunu yapmayarak bütün sınıf yanmışızdır..en arka sıra duvar kenarı vazgeçilmez belki önüne kız düşer yada kafa adamlar..değişik şeyler yap ilk giren hoca günaydın dediğinde saol diye bağırabilirsin askerler gibi erkeklerle ne kadar çabuk iletişime geçersen kızlarlada konuşmaya başlama süren kısalır

Başarılar

224 Mesaj
3 Eylül 2011; 1:25:19 

Lise 1'ler 1 hafta erken mi başlıyo ya ?

178 Mesaj
3 Eylül 2011; 1:31:49 

Benim gibi, arkadaşlarımın olduğu liseye git. Aynı sınıfta 8 tane arkadaşım vardı, babamın okulu gibi davranıyordum