- x
Nasıl bir yer bu Üniversite:))
21 Cevap2676 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

346 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:38:05 

YA millet üniversite hayatını anlat anlat bitiremiyor nasıl bir yer bu üniversite

436 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:38:53 

kızlar teklif ediyor

Lost - OZ - Breaking Bad - Fringe - Spartacus - Game of Thrones - Dexter - House M.D - Supernatural - Prison Break - Sherlock - Person of Intrest - The Walking Dead - Friends - Misfits - Glee - It's Always Sunny in Philadelphia - How i Met Your Mother - Scrubs - The Big Bang Theory - Calfornication - Entourage - Modern Family - My name is Earl - Shameless - Blue Mountain State

230 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:43:18 

quote:

Orijinalden alıntı: ichbinozan

kızlar teklif ediyor

ben diyecektim

1519 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:44:52 

kızlar ilk günden girişte koluna girip hemen veriyormuş

107 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:46:55 

Orda herkes çıplak

2283 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:48:34 

kızların pipisi var

''Even if the morrow is barren of promises
Nothing shall forestall my return
To become the dew that quenches the land
To spare the sands, the seas, the skies
I offer thee this silent sacrifice''

1465 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:52:13 

quote:

Orijinalden alıntı: rockman52

YA millet üniversite hayatını anlat anlat bitiremiyor nasıl bir yer bu üniversite

Mesaj-imza uyumsuzluğu gibi.

259 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:56:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Mesaj-imza uyumsuzluğu gibi.

uyumluluğu demek istedin heralde.

bi dahakine başaracaksın üzülme.

Akasya Durağı - Arka Sokaklar - Arka Sıradakiler - Kalp Gözü - 7. boyut - **** ile Sohbet Günlükleri - Dedemin Dolabı - Bez Bebek - Sihirli Annem - Krem - Yer Gök Aşk - Beni Affet - Unutma Beni - Esra Erolda Evlen Benimle - Hande Atayizi ile Dest-i İzvidaç - Kollama - Yalçin Abi ile Ak Koyun Kara Koyun - Müge Anlı ile Tatlı Sert - Rüyanız Hayrolsun - Eve Düşen Yıldırım - Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu

1465 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:59:06 

quote:

Orijinalden alıntı: wto

uyumluluğu demek istedin heralde.

bi dahakine başaracaksın üzülme.

Tereddüt ettim biraz. Uyumluluğu olmuş.

1596 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:59:28 

Elektrik ya da makina okursan benim gibi dersine girer çıkar evine dönersin bi kızla tanışamadan.50-60 kişilik gruptan bikaç adam kızlarla takılmayı becerdi onlar da afedersiniz aşırı y.vş.k tiplerdi

**CÜNEYT ARKIN FAN CLUP**

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Eylül 2011; 0:07:48 

extradan ne yapıyorsunuz söyleyinde bilelim sosyal aktiviteler olarak merak ettim

730 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:28:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Direniş

extradan ne yapıyorsunuz söyleyinde bilelim sosyal aktiviteler olarak merak ettim

7/24 sex yapıyoruz arada kızlardan gelen çıkma tekliflerini reddediyoruz sabahlara kadar barlardayız içki falan sınırsız

Uzaklaştırılmış
3 Eylül 2011; 0:35:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Clapton

7/24 sex yapıyoruz arada kızlardan gelen çıkma tekliflerini reddediyoruz sabahlara kadar barlardayız içki falan sınırsız

verilecek cevabın yok diye mi espriye vurdun?

1979 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:37:34 

milletin üniversiteyi övüp övüp bitiremediğine bakma,ne isen o ol ,üniversiteye gittim diye kasma fazla,üniversitenin avantajı, liseli ergen beyinler biraz daha olgunlaşıp hayatı biraz daha ciddiye alıyolar diyim,arkadaş çevreni iyi seç (zaten sen seçmeyeceksin,onlar seni bulur genelde üniversitede arkadaş çevresi siyasi görüşe göre değişiyo ,kim ne derse desin bu böyle ..
çok boş vaktin olacak(bölümüne göre değişir)zamanını boşa harcama ,iyi değerlendirmeye bak...kurslar,seminerler vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXIST -- 3 Eylül 2011; 0:38:18 >

2999 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:41:02 

1 saat önce üniversite hazırlık okuyan birisi ile konuştum gayet olumlu şeyler söyledi. Eğer kafanı kullanırsan çoğu kızla da çıkarsın vs..

And as the sun, that had been too afraid to show its face in this city, started to turn the black into grey, I smiled. Not out of happiness. But because I knew... that one day, I wouldn't have to do this anymore. One day, I could stop fighting. Because one day... I would win. One day, there will be no pain, no loss, no crime. Because of me, because I fight. For you. One day, I will win.

3696 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:42:37 

quote:

Orijinalden alıntı: [ QzMéN ]

Elektrik ya da makina okursan benim gibi dersine girer çıkar evine dönersin bi kızla tanışamadan.50-60 kişilik gruptan bikaç adam kızlarla takılmayı becerdi onlar da afedersiniz aşırı y.vş.k tiplerdi

Saçma bir yargı olmuş. Makine mühendisliği okuyorum ve dediklerini doğrulayacak en ufak bir şey yaşamadım

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

1619 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:45:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ichbinozan

kızlar teklif ediyor

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

1556 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:49:27 

quote:

ohoooo. neler yapılıyor neler . sex, sevişmek, vuruşmak, yalaşmak, gruplaşıp vuruşmak, kızla fisyon tepkimeler, kızsız elizabetle vuruşmak... diye gider.

not: liseliyim

458 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:50:36 

quote:

verilecek cevabın yok diye mi espriye vurdun?

Yoo zaten olay bu. Bunu yapmayan var mı pardon da? Niye gidiyoruz üniversiteye o zaman allah allah

"We are things that labor under the illusion of having a self.
A secretion of sensory experience and feeling.
Programmed with total assurance that we are each somebody,
when, in fact, nobody is anybody."

Uzaklaştırılmış
3 Eylül 2011; 0:53:56 

Yurtta kiz arkadaslarimiz ile sevisirken 100 lerce kisi bir anda yuklenince yurdu yiktik panpa.

Resit insanlarin okudugu okul iste, abartmayin su universiteyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mister Blöf -- 3 Eylül 2011; 0:54:13 >

346 Mesaj
3 Eylül 2011; 13:41:31 

quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

milletin üniversiteyi övüp övüp bitiremediğine bakma,ne isen o ol ,üniversiteye gittim diye kasma fazla,üniversitenin avantajı, liseli ergen beyinler biraz daha olgunlaşıp hayatı biraz daha ciddiye alıyolar diyim,arkadaş çevreni iyi seç (zaten sen seçmeyeceksin,onlar seni bulur genelde üniversitede arkadaş çevresi siyasi görüşe göre değişiyo ,kim ne derse desin bu böyle ..
çok boş vaktin olacak(bölümüne göre değişir)zamanını boşa harcama ,iyi değerlendirmeye bak...kurslar,seminerler vs..

verdiğiniz düzgün cevaptan dolayı teşekkür ederim.. millet amerikan pastası izleyip gördüğünü yazmış ya buraya helal olsun

7157 Mesaj
3 Eylül 2011; 13:50:41 

Cem Yılmaz geldi aklıma "Bir de bize marjinal derler, mahalle tren yapmış"

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Nasıl bir yer bu Üniversite:))
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250