- x
DEFACTO DEPO(PANTOLON:10,TİŞÖRT:5,MONT:19][HARİTA EKLENDİ]
149 Cevap71384 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2079 Mesaj
3 Eylül 2011; 12:40:04 

istanbul/bayrampaşa otogardan tam olarak nasıl, ne şekilde ulaşabilirim mağazaya? bilgisi olan var mı arkadaşlar?

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

2962 Mesaj
3 Eylül 2011; 12:41:31 

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

hmm 212 ye gidip orya yürünür mü dersin ?

araç yok ta

212 nin otopark çıkışını bul, orası arkada bir cadde gibi bir yere çıkıyor.İleri bak LCW'nin koskocaman mağazası var sağda.Onun karşısında da Defacto var işte.Ama fiyatlar burada yazdığı gibi değil orda, daha yüksek gördüğüm kadarıyla.O bahsettiğim cadde ve o caddeyle birleşen sokaklarda güzel mağazalar var, defacto dan almak şart değilse oralara da bak

2962 Mesaj
3 Eylül 2011; 12:45:39 

quote:

Orijinalden alıntı: moyku

fabrika satış mağazalarının hepsini aslında şehir şehir ayırıp bi başlık altında toplamak lazım.

ayrıca istanbul dudulluda outlet mağazası var sarar'ın. defosuz gömlekler 20 lira ve çeşit çok fazla. daha birçok ürün var ama en çok göze batan ürünler gömlekler. ihtiyacınız varsa ve yakınsanız buraya bir bakın derim.

Dudullu'daki Sarar kapandı maalesef.O çevrede iş yapması da zordu, insanlar Sarar diye pahalıdır önyargısıyla girmiyordu bile belki mağazaya.
Yeni dadandığım yer Optimum'daki Sarar Outlet.4 tane kot pantolonu 150 liraya aldık, kalitesi şekli şemali muazzam Gidip saldırmayın yalnız, 2 kot daha lazım

1017 Mesaj
3 Eylül 2011; 12:53:23 

Aslında FABRİKA SATIŞ MAĞAZALARI
diye bir konu olsa sabit oraya bütün mağazaları toplasak daha iyi olur

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Eylül 2011; 12:54:40 

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Dudullu'daki Sarar kapandı maalesef.O çevrede iş yapması da zordu, insanlar Sarar diye pahalıdır önyargısıyla girmiyordu bile belki mağazaya.
Yeni dadandığım yer Optimum'daki Sarar Outlet.4 tane kot pantolonu 150 liraya aldık, kalitesi şekli şemali muazzam Gidip saldırmayın yalnız, 2 kot daha lazım

çok iyiymiş. bi baskın verelim oraya biz.

2962 Mesaj
3 Eylül 2011; 12:58:01 

quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Aslında FABRİKA SATIŞ MAĞAZALARI
diye bir konu olsa sabit oraya bütün mağazaları toplasak daha iyi olur

Kesinlikle katılıyorum.Hiç tahmin etmediğimiz yerlerde hiç tahmin etmediğimiz markaların fabrika satış mağazaları oluyor bazen

1668 Mesaj
3 Eylül 2011; 14:54:39 

quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

esenboğaya giderken görüyordum kardeşim sağda kalıyor :) ne kadar yardımcı olabildim bilmiyorum ama :)

Yardımcı oldunuz, teşekkürler...:)

3464 Mesaj
3 Eylül 2011; 14:55:41 

esenboğya gidecek olan var mı ? bi haber versin,bana çok uzak kalıyor. esenboğada çalışan arkadaşım var,bende ona haber verecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

212 Mesaj
3 Eylül 2011; 16:20:55 

ARKADAŞLAR HARİTADA RESİMLİ ANLATIMI EKLEDİM ! BAŞKA YERDE KESİN OLARAK OLDUĞUNU BİLEN VARSA BANA ULAŞSIN ONUDA EKLİYELİM

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

34 Mesaj
3 Eylül 2011; 16:47:33 

quote:

Orijinalden alıntı: mjslash

arkadaşlar ankarada giden arkadaşlar varsa bizimle paylaşsın indirimleri. Bi deri ceket alıcam yeni sezon acaba orda ne kadardır normal mazağazada 99 - tl

arkadaşlar şimdi ankara pursaklar defactodan geliyorum. erkekler için t-shirtler 5 tl ve her bedene uygun güzel t-shirtler var. 10 tl ye pantolon yok. pantolonlar 15 ve 20 tl ancak beden sıkıntısı var. aynı şekilde montlarda da beden bulmak zor. bunun yanında saatler de çok uygun. normal defacto mağazalarında 30 tl olan saatler, orada 11 tl. ancak mağazada deri mont göremedim ben. bayanlar için ürün çeşidi her zamanki gibi daha fazla. tunikler 10 tl, gömlekler 15 tl, body ler 5 tl. sonuç olarak ben 2 t-shirt ve 1 saat, hanım 2 gömlek 1 tunik ve 1 body aldık ve toplamda 6 taksit 65 tl verip çıktık.

651 Mesaj
3 Eylül 2011; 16:57:43 

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Mersin Forum AVM'de DeFacto var ama indirim var mıdır ?

forum avm en son alışveriş yapılacak yerdir kardeşim sakın ha ! uzak dur ;) ne indiirim girer ne bişey yapar doğru düzgün.indirimli fiyatlar bile adanadaki normal fiyatlara anca denk olur.mersinli olup adanada ünv okuduğum için biliyorum.forumda gidebiliceğin tek yer media markt ve boyner vs. gibi fiyatları değişmeyen yerler olsun.bide orda converse mağazası var.bazen iyi kampanyalar oluyo ama tabiiki onlarda çok iyi kampanyalar değil.foruma sadece gezmeye kızları kesmeye gitmek lazım aslında anlıycağın ;)

3464 Mesaj
3 Eylül 2011; 16:58:54 

quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

arkadaşlar şimdi ankara pursaklar defactodan geliyorum. erkekler için t-shirtler 5 tl ve her bedene uygun güzel t-shirtler var. 10 tl ye pantolon yok. pantolonlar 15 ve 20 tl ancak beden sıkıntısı var. aynı şekilde montlarda da beden bulmak zor. bunun yanında saatler de çok uygun. normal defacto mağazalarında 30 tl olan saatler, orada 11 tl. ancak mağazada deri mont göremedim ben. bayanlar için ürün çeşidi her zamanki gibi daha fazla. tunikler 10 tl, gömlekler 15 tl, body ler 5 tl. sonuç olarak ben 2 t-shirt ve 1 saat, hanım 2 gömlek 1 tunik ve 1 body aldık ve toplamda 6 taksit 65 tl verip çıktık.

teşekkürler tshirtleri merak ettim.

4476 Mesaj
3 Eylül 2011; 17:13:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ozandrl

forum avm en son alışveriş yapılacak yerdir kardeşim sakın ha ! uzak dur ;) ne indiirim girer ne bişey yapar doğru düzgün.indirimli fiyatlar bile adanadaki normal fiyatlara anca denk olur.mersinli olup adanada ünv okuduğum için biliyorum.forumda gidebiliceğin tek yer media markt ve boyner vs. gibi fiyatları değişmeyen yerler olsun.bide orda converse mağazası var.bazen iyi kampanyalar oluyo ama tabiiki onlarda çok iyi kampanyalar değil.foruma sadece gezmeye kızları kesmeye gitmek lazım aslında anlıycağın ;)

51 Mesaj
3 Eylül 2011; 17:39:48 

Haber veren arkadaşa teşekkürler. 100 Liraya 6-7 pantolon,2 t-shirt, 2 tane de gömlek aldım. Fiyatlar çok uygun pantolonda çeşit bol. Ürünler arasında defolular da var dikkat etmek lazım. Ortalık biraz karışık zaten :) Yaz başında 50 liraya aldığım montu da 20 lira fiyatıyla gördüm :D Benden tavsiye erken gidin erken gelin...

296 Mesaj
3 Eylül 2011; 17:44:49 

quote:

allah razı olsun Bu deri mont yeni sezon ondan yok galiba

Eğitim :Balıkesir Bakım okulu ve Eğitim merkez Komutanlığı

Statü : Yedek Subay

1287 Mesaj
3 Eylül 2011; 17:57:34 

Yarın açık olur mu acaba Pursaklar'daki Defacto?

101 Mesaj
3 Eylül 2011; 18:01:32 

ankara depo da pantolon da beden olmaması kötü olmuş geçen sene de ankamall de facto da zor bulmuştum bedenini

1597 Mesaj
3 Eylül 2011; 18:20:21 

quote:

Orijinalden alıntı: karqasa

Viaport Da

Var Beyler - Defacto Outlet

Viaportta fiyatlar pahalı ama. neden?

Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..

1262 Mesaj
3 Eylül 2011; 19:29:56 

herkesin istanbul beylikdüzüne ulaşımı olamayacağından birisi bu işin ticaretini yapabilir mi?

defacto ürünlerinin kataloğu kendi sitesinde mevcut zaten
ordan beğensek kod numarasıyla fabrika satıştan alıp biraz kar koyup satış yapabilecek birisi varsa ilk müşterisi olurum

212 Mesaj
3 Eylül 2011; 19:56:07 

quote:

Orijinalden alıntı: FATlH

herkesin istanbul beylikdüzüne ulaşımı olamayacağından birisi bu işin ticaretini yapabilir mi?

defacto ürünlerinin kataloğu kendi sitesinde mevcut zaten
ordan beğensek kod numarasıyla fabrika satıştan alıp biraz kar koyup satış yapabilecek birisi varsa ilk müşterisi olurum

her modeli bulamıyorsun işte sorun o valla 2 hafta sonra ankaraya gitmicek olsam getiridim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

69 Mesaj
3 Eylül 2011; 20:10:58 

anadolu yakasında da var tam yerini bilmyorum sanırım dudullu civarında

977 Mesaj
3 Eylül 2011; 20:25:50 

arkadaşlar istanbul unkapanın dan buraya nasıl gidebilirim acaba hangi otobüs e veya hangi toplu taşıma araçlarına binip gidicem tarif ederseniz sevinirim.

116 Mesaj
3 Eylül 2011; 20:49:58 

Kişisel mesaj : anti def**kto

52 Mesaj
3 Eylül 2011; 23:04:50 

unkapanından 89t ve 89c ye binip ikitelli köprüsünde inersen 212 avm nin arkasında otobüsten inince 200 metre ya yürür ya yürümezsin

51 Mesaj
4 Eylül 2011; 0:12:10 

quote:

istanbul/bayrampaşa otogardan tam olarak nasıl, ne şekilde ulaşabilirim mağazaya? bilgisi olan var mı arkadaşlar?

otogardan metroya binip yenibosnaya geliyosun. oradan da yenibosna metro-kıraç otobüsüne binip korozo ambalaj'da indirmesini istemen yeterli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayku$ -- 4 Eylül 2011; 0:12:55 >

157 Mesaj
4 Eylül 2011; 0:40:03 

bugün kıraçtaki yerine forumdaki başlık üzerine gittim. Kendime bi şey bulamadım. Benim gibi de boş çıkan çok kişi vardı. Çok ta heveslenmeyin 4.90tl ye bisiklet yaka tişort yada polo yaka sweat var.ucız diyede beğenmeyeceğim ürünü almadım zati Dışarıdai giymem.hepsi o fiyat değildi. 4.90,9.90,14.90,19.90 diye gidiyor nedense beğendiklerim 19.90 lık oldu Bende o fiyata almadım. 14.90 tl ve 19.90 'a pantalon beğendim beden uok beden olanda defo vardı Aynı üründen de bulamadım.2 saat beğendim Tam kasaya gidiyordum elemana ayarlatayım dedim. 2 si de bozuk çıktı.Eşim 2 bayan terlik tanesi 4.90tl vede bi tanede capri 4.90 tl bulabildi o kadar ürün içinde. Uzaktan gelecek arkadaşlar gidipte hayal kırıklığını uğramasın istedim. Tabi ki zevk işi artı defo bozuk olayını da dikkate alın derim.

511 Mesaj
4 Eylül 2011; 9:29:29 

ben gidip bir bakmayı düşünüyorum şöyle bir kac tane kalın sweat ihtiyacım vardı bi kac tanede kazak aldımı tamamdır :)

g51

212 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:03:20 

quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

bugün kıraçtaki yerine forumdaki başlık üzerine gittim. Kendime bi şey bulamadım. Benim gibi de boş çıkan çok kişi vardı. Çok ta heveslenmeyin 4.90tl ye bisiklet yaka tişort yada polo yaka sweat var.ucız diyede beğenmeyeceğim ürünü almadım zati Dışarıdai giymem.hepsi o fiyat değildi. 4.90,9.90,14.90,19.90 diye gidiyor nedense beğendiklerim 19.90 lık oldu Bende o fiyata almadım. 14.90 tl ve 19.90 'a pantalon beğendim beden uok beden olanda defo vardı Aynı üründen de bulamadım.2 saat beğendim Tam kasaya gidiyordum elemana ayarlatayım dedim. 2 si de bozuk çıktı.Eşim 2 bayan terlik tanesi 4.90tl vede bi tanede capri 4.90 tl bulabildi o kadar ürün içinde. Uzaktan gelecek arkadaşlar gidipte hayal kırıklığını uğramasın istedim. Tabi ki zevk işi artı defo bozuk olayını da dikkate alın derim.

Valla böyle söyleyipte insanları yanıltmayın bayramdan 1 hafta önce gittik babam 2 tane 9.90 dan çok kaliteli ve kalın pantolon aldı bende 5 tane sweet aldım 4.90 dan yani nbelki şimdi bayram çıkışıdır diye bişi kalmamış olabilir ben haftaya pazaraa gidicem yine o zamana kadar dolar ve ucuzlar

6985 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:09:19 

Beyler defacto da 3xl a kadar beden varmi pantolon olsun tisort olsun

781 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:48:06 

ankarada yokmu arkadaşlar ?

Samsung 55es8000, Sony PS3-320, Harman Kardon Avr 255, Dreambox DM800 HD PVR

741 Mesaj
4 Eylül 2011; 14:34:57 

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler defacto da 3xl a kadar beden varmi pantolon olsun tisort olsun

3xl üst beden var fakat o da sınırlı sayıda kalmış. yalnız pantolon bulmada büyük sıkıntı çekebilirsiniz. Ben babama 2 tane pantolon anca bulabildim, fakat düz beyaz renk isterseniz beden sıkıntısı yok. Diğer renklerde ise 38(pantolon bedeni olan 38, kotlarda vs. w olarak geçen beden yani) üstü beden bulmak imkansıza yakın.

onun dışında de chino kesim pantolonlar çok rahat sanki üzerinizde bir şey yokmuş gibi. kumaşları da kaliteli gibi duruyor fakat bakalım yıkandıktan sonra neler olacak, veya 2-3 ay giyince ne hale girecek.

daha çok klasik tarzda sweatler kalmış açıkçası, mont ve ceketlerde de çok ahım şahım ürünler kaldığı söylenemez. pantolonda çeşit bol, beden sorunu kilolu olmayan kimseler için yok. w 38 ve aşağısı giyenler için çeşit ve renk kartelası çok geniş. bir çok da gömlek çeşidi var. gömlekler güzel, 14.90 civarında. 24.90'a çok daha güzelleri var. t-shirtler ise eh işte ayarında.

3-4 t-shirt 5 pantolon 2 gömlek 2 mont 3-5 tane sweat çorap kemer falan derken 250 tlyi gördüm ben alışverişte.

1500 Mesaj
4 Eylül 2011; 16:24:37 

quote:

Orijinalden alıntı: erhanmehmet

antalya da da var fiyatlar hemen hmen aynı ama güze polo yaka tişört yok

Başka bir arkadaş da sormuştu önceki sayfada. Antalya'da tam olarak nerede bu bahsettiğiniz yer?

985 Mesaj
4 Eylül 2011; 17:19:11 

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Başka bir arkadaş da sormuştu önceki sayfada. Antalya'da tam olarak nerede bu bahsettiğiniz yer?

depoo ya giderken solda kalıyor yani depoo dan çok daha yakın tek kavşagından döndükten sonra ilk kavşaktan sola dönünce olması lazım

129 Mesaj
4 Eylül 2011; 17:42:27 

beyler gaziantep'te var mıdır acaba? fiyatlar çok iyi

1500 Mesaj
4 Eylül 2011; 17:52:44 

quote:

Orijinalden alıntı: erhanmehmet

depoo ya giderken solda kalıyor yani depoo dan çok daha yakın tek kavşagından döndükten sonra ilk kavşaktan sola dönünce olması lazım

Teşekkürler, bir ara bakarım oraya.

752 Mesaj
4 Eylül 2011; 19:02:22 

takip

335 KSD ŞIRNAK ULUDERE

648 Mesaj
5 Eylül 2011; 0:55:08 

kıraç depo izlenimlerim: tişörtler de 2 güzel model dışında hiçbirşey bulamadım elimdeki firsatla 7 tane aldım 7x5=35 tl

10 tl pantolon var ama ne rengi güzel nede kumaşı kaliteli beden sıkıntısıda cabası ..15-20 tl pantolonlar ise mağazadak fiyatları aynı..

saat iğrenç modeller kalmış çoğu elden geçmiş ve bırakılmış

şapka modelleri tek tük kalmış

montlar kış sezonunda satılan fiyattan hiçbir indirim yok.. özellikle fiyatları karşılaştırdım 1 ytl dahi indirim yapılmamış

ayakkabı keten fiyatıda 20 tl bir yararı yok

gömlekler klasik ve her yerde satılan fiyata 10 tl

tişört dışında alacak bir şey yok..en azından ben bulamadım !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 5 Eylül 2011; 0:55:16 >

1189 Mesaj
5 Eylül 2011; 1:02:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

ben 5 er tl ye uzun ve kısa kollu polo topladım. kaliteli olan 10 tl modelllerde çok iyi

polo dediğiniz markasımı? yoksa polo yaka anlamındamı? eğer 5 tl'ye polo markası ise çok iyiymiş mağaza adını tam olarak yazarmısınız ve biliyorsanız ankaradaki adresi?

Aslında otu birazda illegal olduğu için kullanıyoduk. C vitamini yasa dışı olsaydı onuda kullanırdık.
Grab your glocks when you see 2pac
Call the cops when you see 2pac

741 Mesaj
5 Eylül 2011; 1:06:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

polo dediğiniz markasımı? yoksa polo yaka anlamındamı? eğer 5 tl'ye polo markası ise çok iyiymiş mağaza adını tam olarak yazarmısınız ve biliyorsanız ankaradaki adresi?

polo yaka hocam. polo marka olsaydı emin ol arkadaş kredi çekip mağazanın kapısına kamyonu yığardı

1189 Mesaj
5 Eylül 2011; 1:11:28 

quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

polo yaka hocam. polo marka olsaydı emin ol arkadaş kredi çekip mağazanın kapısına kamyonu yığardı

Aslında otu birazda illegal olduğu için kullanıyoduk. C vitamini yasa dışı olsaydı onuda kullanırdık.
Grab your glocks when you see 2pac
Call the cops when you see 2pac

314 Mesaj
5 Eylül 2011; 1:34:47 

quote:

Orijinalden alıntı: hasans

ankarada yokmu arkadaşlar ?

Yukarda adresi yazılmıştı ama Ankara'da neresi diye soranlar var yine

Ankara Pursaklar Defacto Depo

Esenboğa Yolu (Havaalanı Yolu) daha doğrusu Özal Bulvarı diye geçiyor. Pursaklar Öğrenci Yurdu öncesindeki Opet'in yanında yer alıyor.

221 Mesaj
5 Eylül 2011; 1:47:24 

afyon'dakini ekledinizmi bilmiyorum ama;
Afium Eğlence Merkezi, İkbal Otel ve Özdileğin Orada DeFacto Outlet(depoo) mağazası var; ve ürünler dendiği gibi bu fiyata; bugün bi şort, 1 pantolon , 2 tsirt, 1 p.arası terlik aldım 45 liraya :)

NEXUS4

648 Mesaj
5 Eylül 2011; 1:55:36 

quote:

taksit yaptılar mı size bana yapmadılar kıraç depo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 5 Eylül 2011; 1:55:42 >

1668 Mesaj
5 Eylül 2011; 2:02:07 

quote:

5 liralık tişörtleri merak ettim doğrusu :)
15-20 liralık pantolonlar nasıl acaba ? Mağazalarda satılan ne kadarlık pantolanlar depoda 15-20 lira bunuda merak ettim :)

Bu konuda biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.

Pursaklar tarafı bana çok uzak düşüyor, o yüzden gidip gitmemek arasında kararsızım sorularım bu yüzden :)

648 Mesaj
5 Eylül 2011; 2:24:10 

quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

15-20 liralık pantolonlar nasıl acaba ? Mağazalarda satılan ne kadarlık pantolanlar depoda 15-20 lira bunuda merak ettim :)

Pursaklar tarafı bana çok uzak düşüyor, o yüzden gidip gitmemek arasında kararsızım sorularım bu yüzden :)

tişörtler idare eder eski fiyat 16 tl yazıyor..

pantolonlar sezonda 1+1 hediye satılan ürünler o zaman 10tl ye gelmişti..şu an teki 20 tl

mont ve kabanlar da indirim yok hatta bindirim var sezonda 20 tl olan ürün günün fırsatı diye 23 tl ye satılıyor

1668 Mesaj
5 Eylül 2011; 2:30:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

tişörtler idare eder eski fiyat 16 tl yazıyor..

pantolonlar sezonda 1+1 hediye satılan ürünler o zaman 10tl ye gelmişti..şu an teki 20 tl

mont ve kabanlar da indirim yok hatta bindirim var sezonda 20 tl olan ürün günün fırsatı diye 23 tl ye satılıyor

Tişört dışında pek bir indirim yok anladığım kadarıyla. O zaman hiç uğraşmayayım oraya gitmekle.
İlginiz için teşekkür ederim :)

605 Mesaj
5 Eylül 2011; 2:48:15 

Eskişehirde varmıdır ?

Manuel Fernandes...

641 Mesaj
5 Eylül 2011; 3:21:33 

İstanbuldaki mağazaya gidenler swet ve gömlek çeşitleri ne durumda ve L beden bulmakta sıkıntı çeker miyiz

Zihin fukara olunca fikir ukala olur...

441 Mesaj
5 Eylül 2011; 3:25:39 

izmir balçova agora da yok böyle bi kampanya, en ucuz ürün 9,9 tl tişört..

754 Mesaj
5 Eylül 2011; 8:25:35 

quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

aynen :) polo yaka. polo marka olsaydı mağazadaki herkesi dışarı atar mağazayı kapatırdım ben istanbuldan aldım

Nexus 7 (2013) 32 GB | Samsung Galaxy S3 Blac
Monster P150HM
İşlemci:
Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz
Bellek: 16GB; 4x 4GB; DDR3-1600; PC-12800; Kingston HyperX PNP KIT
Sabit Disk: 120GB Kingston HyperX Sata 3.0 SSD (OKUMA 555MB / YAZMA 510MB) + 1 TB Samsung 2.5 Dahili with Windows 8 Enterprise
Ekran: 15.6" Full HD LED Backlit Parlak 16:9 Ekran + Samsung PX2370
Ekran Kartı: 1,5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M; 192-Bit; DX11; PhysX; DVI-DL

219 Mesaj
5 Eylül 2011; 9:18:59 

depo yok bizim memlekette keşke nettende sipariş alınsa

34 Mesaj
5 Eylül 2011; 11:35:38 

quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

5 tl lik t-shirt ler gerçekten güzel. 15-20 tl lik pantolonlar ise tip olarak güzel olmakla beraber beden sıkıntısı var. yanımda bakan birçok insanın aynı sıkıntıyı yaşadığına tanık oldum. bayramdan önce ankamall defactodan 25 tl ye aldığım pantolon da bu pantolonlar arasında vardı. bence pantolondan ziyade t-shirt veya saat ihtiyacınız varsa oraya gidin.

34 Mesaj
5 Eylül 2011; 11:43:06 

quote:

taksit yaptılar mı size bana yapmadılar kıraç depo

worlde peşin fiyatına 3 veya 6 taksit var

648 Mesaj
5 Eylül 2011; 11:52:53 

quote:

worlde peşin fiyatına 3 veya 6 taksit var

ben 2 defa sordum peşin dediler anlaşılan kıraç depo kandırdı bizi....

212 Mesaj
5 Eylül 2011; 12:24:03 

quote:

ben 2 defa sordum peşin dediler anlaşılan kıraç depo kandırdı bizi....

bencede seni kandırmışlar kıraç depoda bizde taksit yaptırdık

548 Mesaj
5 Eylül 2011; 15:12:05 

1 hafta kadar sonra uğramayı düşünüyorum. Bayram üstü bitmiş olabilir ellerinde yenileri gelebilir mantığıyla.

2671 Mesaj
5 Eylül 2011; 22:33:32 

ben de bugun 212 avmnın ordakı depoya gıttım,ürünlerin çoğu bitmişti,standart magazadakı urunler ve fıyatları vardı,

ama ben baya bı aradım,5 liralık polo yaka tişörtlerden 10 tane aldım,şu tarz tişörlerden hatta,

0