Şimdi Ara

Sonim XP3300, dayanıklılık konusunda Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonim XP3300, dayanıklılık konusunda Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi

Sonim, hayatı hızlı yaşayanlara ya da zorlu koşullarda çalışanlara özel geliştirdiği süper dayanıklı cep telefonlarıyla gayet yakından tanıdığımız bir firma.

Sonim'in tasarımı itibarıyla güven vermeye başlayan IP-68 sertifikalı cep telefonu XP3300 Force, dayanıklılık konusunda Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırmayı başardı. Peki nasıl? XP3300 Force, jüri karşısında yaklaşık 25.21 metre yükseklikten sert zemine bırakılmasına rağmen çalışmasını sürdürdü, telefonla görüşme yapılabildi.

Firmanın belirttiğine göre XP3300 Force, 2 metre derinliğinde saf veya tuzlu suyun içinde 1 saat boyunca beklemeye, tuzlu - sisli - nemli ortamlara, 4G'lik şoka, termal şoklara, 5 Hz ile 500 Hz arasındaki titreşimlere, toza, herhangi bir açıyla 2 metre yükseklikten beton zemin üstüne düşmeye, -20 ile +55 santigrat derece arasındaki ortamlara, 1 tonluk basınca ve 500'ün üzerinde kimyasal maddeye dayanıklılık sergileyebiliyor.

Sonim XP3300 Force'un teknik özelliklerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

• Dağcılar Askerler ve Telefonlarına eziyet etmeyi seven kişilere göre
  • defy almak daha mantıklı ,file bastırıyorlar gorılla glass kırılıyor telefon calısıyor halla :D
  • Tasarımı tank gibi zaten. Almak lazım hoşuma gitti.
  • 5210 =)
  • 3310 u geçti yani :D
  • Ne kadar basit olursa o kadar sağlam olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

defy almak daha mantıklı ,file bastırıyorlar gorılla glass kırılıyor telefon calısıyor halla :D

Gereksiz bilimsel gerçekler hazinemden bir demet sunayım o zaman. Yüksek ve sivri topuklu kadın ayakkabısı (60 kiloluk bir kadının giydiği) bir Afrika filinin ayak tabanının yaptığından daha fazla basınca neden olur (Yüzey alanı itibariyle). Ayrıca fillerin ayak tabanları yumuşaktır.

SONUÇ:
    1) Bu tür dayanıklılık testlerini analarına bacılarına yaptırsınlar, fili alet etmesinler. Anadolu çocuğu yemez.
    2) Sevgilinizle ya da herhangi bir kadınla kavga edecekseniz düz tabanlı bir ayakkabı giydiği bir günü seçin :D
  • :D tam asker telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

quote:

Orijinalden alıntı: Muse00defy almak daha mantıklı ,file bastırıyorlar gorılla glass kırılıyor telefon calısıyor halla :D
    Gereksiz bilimsel gerçekler hazinemden bir demet sunayım o zaman. Yüksek ve sivri topuklu kadın ayakkabısı (60 kiloluk bir kadının giydiği) bir Afrika filinin ayak tabanının yaptığından daha fazla basınca neden olur (Yüzey alanı itibariyle). Ayrıca fillerin ayak tabanları yumuşaktır. SONUÇ: 1) Bu tür dayanıklılık testlerini analarına bacılarına yaptırsınlar, fili alet etmesinler. Anadolu çocuğu yemez. 2) Sevgilinizle ya da herhangi bir kadınla kavga edecekseniz düz tabanlı bir ayakkabı giydiği bir günü seçin :D

Adam tecrübeli beyler :D
  • telefon tuğla gibi elbette dayanıklı olacak adamın kafasına atsan kafası yarılır o derece :d
  • aslnda gunumuz telefonlarına göre cok igrenc ve kaba ama gerçekten dayanıklı olması güzel cunku çok zorda bi durumda kalırsanız ve telefonunuz bu denli saglamsa zorluk cekmezsiniz.
  • bataryası nasıl acaba?
  • Bence gayet güzel bir telefon,ayrıca turuncusu daha yakışıklı duruyor.
  • Tasarim 5210 :)
  • kat başına 5 metre desek 4, 4 metre desek 5, 3 metre desek 7 katlı apartmanın balkonundan düşmüş diyebiliriz.. daha ben balkondan hiç telefon düşürmedim ama düşürenleri duydum.. telefonunu sinirlenip yerlere, duvarlara vuran duydum.. suya, özellikle tuvalete düşürenleri duydum.. yani günlük bir kullanıcı bu telefona bir ..... yapamaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captan_Price

bataryası nasıl acaba?

bataryası çok güçlü 62 gün bekleme 18 saat konuşma süresi vaad ediyor.beni hayal kırıklığına uğratan tek özelliği 1m suya dayanabilmesi bana göre hiç su almaması lazım sonuçta telefonun sağlamlıktan başka bir özelliği yok herşey 4 4lük olmalı sağlamlık konusunda
  • tasarımı da fena değil aslında yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

kat başına 5 metre desek 4, 4 metre desek 5, 3 metre desek 7 katlı apartmanın balkonundan düşmüş diyebiliriz.. daha ben balkondan hiç telefon düşürmedim ama düşürenleri duydum.. telefonunu sinirlenip yerlere, duvarlara vuran duydum.. suya, özellikle tuvalete düşürenleri duydum.. yani günlük bir kullanıcı bu telefona bir ..... yapamaz :)

telefon o kadar yüksekten düştü görünüşe göre çizik dahi almamış...
  • fiyatı ve tam özellikleri neki acep bunun...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.