Şimdi Ara

Samsung yeni medya oynatıcısı Galaxy WiFi 3.6'yı tanıttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
8.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung yeni medya oynatıcısı Galaxy WiFi 3.6'yı tanıttı

Almanya’da başlayan tüketici elektroniği fuarı IFA 2011'de Samsung'un tanıtımını yaptığı cihazlar damgasını vuruyor. Genelde büyük ekranlara sahip akıllı telefon ve tabletlerin yanında Samsung sessiz sedasız küçük bir medya oynatıcısını da tanıttı.

Samsung'un Galaxy Player veya bilinen adıyla Galaxy WiFi olarak üretmeye başladığı taşınabilir medya oynatıcıları popüler Galaxy serisi telefonların GSM özelliği eksik kopyası olarak ün yapmıştı. İlk olarak piyasaya sürülen 5 inçlik Galaxy WiFi 5 ve 4 inçlik Galaxy WiFi 4 modelinden sonra Samsung, Galaxy WiFi 3.6 modelinin de duyurusunu gerçekleştirdi.

3.65 inç HVGA dokunmatik kapasitif ekran, 1GHz hızında çalışan tek çekirdekli Texas Instruments OMAP işlemci, 8GB/16GB depolama kapasitesi, WiFi, Bluetooth, GPS, akselerometre, microSD kart girişi, VOIP görüşmeler için mikrofon, Android 2.3 işletim sistemi, 2MP arka/VGA ön kamera özelliklerine sahip Galaxy WiFi 3.6 bu serideki en küçük taşınabilir medya oynatıcı çözümü oluyor.

Boyutuna bakıldığında ise Galaxy WiFi 3.6 modelinin popüler Apple medya oynatıcısı iPod Touch ile başabaş bir rekabete gireceği anlaşılıyor.

Galaxy WiFi 3.6 modeli hakkında sadece İngiltere pazarında piyasaya sürüleceği bilgisi kesinlik kazanmış durumda. 8GB modeli 149£, 16GB modeli ise 169£ seviyesinden Ekim ayında satışa sunulacak. 

• iyi alete benziyo telefon gibi :D
  • Samsung çoştu bu yıl, helal olsun.
  • eğer dns destekliyorsa rakip olamayacağı medya oynatıcısı yok....yanlız dahili hafıza böyle biz cihaz için düşük kalmış..
  • anlamadıgım neden sadece bır ulkede?
  • ve ısletm sıstemı android mi oyun uygulama yuklenıyormu,yuklenıyorsa apple ye bır urunde daha rakıp gelıyor
  • Samsung depresyondaki kadınlara dönmüş. Alışverişe saldırırlarya o hesap... iPhonenın çıkma arifesinde kafayı sıyırıyor anlaşılan. Elinde patlıcak haberi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OBA INC -- 2 Eylül 2011; 8:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih611

ve ısletm sıstemı android mi oyun uygulama yuklenıyormu,yuklenıyorsa apple ye bır urunde daha rakıp gelıyor

apple ı nasıl okuyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: semih611 ve ısletm sıstemı android mi oyun uygulama yuklenıyormu,yuklenıyorsa apple ye bır urunde daha rakıp gelıyor
    apple ı nasıl okuyorsun

bence genel bir kural olsun epıl diye okuyalım daha kolay olur millet böyle eklerle uğraşmaz :D
  • Appile diye okuyorum $_$
  • firefox beta 7.0 indirilebilir durumda haber veriyim dedim :)
  • ses kalitesi herşeyden önemlidir samsung bunu android telefona parası yetmeyen bebeler alsın diye çıkarmış yani asıl amacı benim gibi ses olanları pek ilgilendirmiyor bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: max_style

firefox beta 7.0 indirilebilir durumda haber veriyim dedim :)

Ne alaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: max_style

Yükleyeli bir hafta oldu, zamansız ve konuyla alakasız olmuş :D Herhalde bu konuya bakarken geldi sana uyarı :D
  • gps ve micro SD giriş olumlu yönleri ancak , bu cihazlar uygulama / oyun ister. sadece WİFİ için kimse küçük ekran cihaz almaz. taşınabilir cihaz ifadesi yanlış anlaşılıyor. ram hakkında bilgi yok ve kamera performanı çok ço düşük:(
  • Bu cihazı almak için 3 neden var
    1.Android işletim sistemli
    2.Ucuz
    3.muhteşem dörtlü içinde(WİFİ,Bluetooth,GPS,microSD kart girişi)

Kamerası düşük tutulmuş ama yinede fotoğraf çekmek için yeterli.
  • Ses kalitesi ve bataryası iyi olursa tercih edilebilir. Malum, bu ikisi olmadan bir media oynatıcı almanın hiçbir anlamı yok bana göre.
  • iTouch'a alternatif mi acaba?
  • Orijinalden alıntı: max_style

Yükleyeli bir hafta oldu, zamansız ve konuyla alakasız olmuş :D Herhalde bu konuya bakarken geldi sana uyarı :D
    aynen ya haber veriyim dedim :D meğer 1 hafta önce yayınlanmış:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurkanE

Samsung çoştu bu yıl, helal olsun.

Samsung baya bir atılım yapmıs durumda fena işler yapıyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.