LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi
88 Cevap37221 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

59 Mesaj
2 Eylül 2011; 0:50:23 

Sizlerde benim gibi LG Smart Tv sahibi iseniz bu haber sizleride heyecanlandıracaktır. Lg Smart Tv'de bulunan LGApps 1 Eylül itibariyle artık ülkemizdede hizmet vermeye başladı. Yapılan bir güncellemeden sonra kullanabilirsiniz. Saygılar...

EN TARO ADUN

160 Mesaj
2 Eylül 2011; 19:04:50 

quote:

Orijinalden alıntı: caylius

Sizlerde benim gibi LG Smart Tv sahibi iseniz bu haber sizleride heyecanlandıracaktır. Lg Smart Tv'de bulunan LGApps 1 Eylül itibariyle artık ülkemizdede hizmet vermeye başladı. Yapılan bir güncellemeden sonra kullanabilirsiniz. Saygılar...

güncellemeyi servismi yapacak?
ayrıca içerikte neler var acaba. Ben ülke olarak UK kullanıyoum ve bol miktarda uygulama var. TR uygulamaları çok az ise hiç boşuna değiştirmeyeyim.
saygılar
exper2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exper2006 -- 2 Eylül 2011; 19:13:46 >

59 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:51:44 

ingiltere'dekiler ile aynı içeriğe ulaşabilirsin. Tabiki ulaşabildiğin içerikler şu an için çok da işlevsel uygulamalar değil fakat ileride ülkemize uygun uygulamaların artacağı inancındayım. güncelleme için tv'nin internete bağlı olması gerekiyor. eğer bağlıysa home-kurulum-destek-yazılım güncelleme adımlarını takip ederek güncellemeyi kendiniz yapabilrsiniz. Saygılar...

EN TARO ADUN

59 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:53:49 

aklıma gelmişken şu an güncel sürüm sanırım "4.00.18"

EN TARO ADUN

1418 Mesaj
3 Eylül 2011; 2:35:20 

quote:

aklıma gelmişken şu an güncel sürüm sanırım "4.00.18"

Bende 4.00.36 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

160 Mesaj
3 Eylül 2011; 18:32:39 

bilgilendirme için teşekürler
benimde güncel sürümüm 04.00.18 (internet yazılım güncellenmesinde başka sürüm bulamıyorum sanırım 04.00.36 sürümü servis uydu ayarlamaları için kurdu)
ingiltere için şifreler oluşturarak uygulamalar girmiştim. Bunlar silinmesin diye Türkiye sisteminin biraz daha oturmasını beklyip öyle geçmeyi düşünüyorum.
saygılar

1418 Mesaj
4 Eylül 2011; 2:08:55 

quote:

Orijinalden alıntı: exper2006

bilgilendirme için teşekürler
benimde güncel sürümüm 04.00.18 (internet yazılım güncellenmesinde başka sürüm bulamıyorum sanırım 04.00.36 sürümü servis uydu ayarlamaları için kurdu)
ingiltere için şifreler oluşturarak uygulamalar girmiştim. Bunlar silinmesin diye Türkiye sisteminin biraz daha oturmasını beklyip öyle geçmeyi düşünüyorum.
saygılar

Yüklenen applar silinmiyor.

59 Mesaj
4 Eylül 2011; 12:50:22 

uygulamaların silineceğini bende düşünmüyorum fakat sistemin oturması ve yerel uygulamaların artması büyük ihtiyaç.
http://developer.lgappstv.com/devel/main/main.lge
yukarıdaki sitede lg smart tvler için uygulamaların oluşturulabilmesi için gereken dökümanlar verilmiş. üretilen uygulamaların kullanıcılara satılabileceği de belirtiliyor. dökümanlar ingilizce ve açıkçası ben okumadım veya incelemedim. ilgilenen arkadaşlar birşeyler üretebilirse ve paylaşırlarsa çok güzel olur...

EN TARO ADUN

59 Mesaj
13 Eylül 2011; 21:36:26 

LG, Philips ve Sharp akılı televizyon uygulamalarına standart getiriyor...

Önce telefonlarımız sonrasında da televizyonlarımız akıllandı. Ancak bu akıllanma süreci beraberinde gereklilikleri de getirdi. Bu gerekliliklerin en önemlisi de uygulamalar ve oyunlar. Akıllı telefonlara özel uygulama marketleri, farklı kategorilerde kullanıcılarına on binlerce farklı ve oyun sunar hale geldi. Aynı durum şimdi de televizyonlar için geçerli.
Her marka, kendi televizyonlarına özel uygulama ve oyunlar tasarlaması için geliştiricileri teşvik etmeye uğraşıyor. Ancak televizyonlarda durum telefonlardan farklı çünkü Android’inki gibi marketler Java gibi ortak platformlar yok. Yani bir televizyon için geliştirilen uygulama diğerinde çalışmıyor.

Bunun bir sorun olduğunun farkına varan üreticiler ise boş durmuyor. IFA’da açıklanan bir iş birliği söz konusu. LG, Philips ve Sharp, akıllı televizyonları için HTML5, CE-HTML ve HbbTV gibi açık standartları destekleyen ortak teknik özellikler belirlenmesi için kolları sıvadı. Geliştiricilere özel ilk SDK’nın ekim ayında yayınlanması bekleniyor. Her üç markanın da akıllı televizyonlarına uyumlu ilk uygulamaların ise yıl sonuna doğru ortaya çıkması öngörülüyor.

#YAZI TAMAMEN LOG TEKNOLOJİ DERGİSİNDEN ALINTIDIR.#

EN TARO ADUN

1812 Mesaj
22 Aralık 2011; 10:35:47 

Türkiyedeki haber kanallarının veya ibb nin uygulaması varmı acaba ?

59 Mesaj
22 Aralık 2011; 20:18:42 

şu anda facebook twitter youtube skype şehirlere göre hava durumları var. Türkiyeden spor haberlerine ve o haftanın gollerine maç özetlerine fikstürüne vs ulaşabileceğin LİG TV uygulaması var. yakında NTV ve NTVSPOR'un geleceği söyleniyor.

EN TARO ADUN

7 Mesaj
23 Aralık 2011; 15:49:24 

dün aksam lig tv uygulamasını inceledim gayet guzel yapmıslar mac ozetlerı fıkstur vs.
bunun gıbı uygulamalar beklıoruz lg den turkiyede ki uygulamaları cok az

2421 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:56:47 

smart tv de Türkiye için dailymotion uygulaması istiyorum. Bu önerileri nerelere yapıyoruz? Ayrıca Skype de aranıldığı zaman sadee ekrana bir uyarı geliyor. Yani 15 saniye içinde ekrana bakmazsanız çağrıyı kaçırıyorsunuz ve bunu fark edemiyorsunuz. Çağrı sesi eklemeleri mümkün değilmi?

72 Mesaj
4 Ocak 2012; 15:15:05 

bence birde flash player gibi programlarda lazım int de surf yparken film izlemek veya oyun oynamak için

Crysis Serisi , Spiderman Web of Shadows , Spiderman Shattered Dimensions , Prototype , Ninja Blade , DC universe Online , COD serisi , BattleField 3...

59 Mesaj
4 Ocak 2012; 15:38:25 

kesinlikle en gerekli olan şey flash player.

EN TARO ADUN

28 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:47:36 

arkadaşlar bende LG 42LW570S var ama kumanda üzerinde ki harfleri bir türlü kullanamıyorum nerde ve nasıl kullanıyoruz bir fikri olan var mı

59 Mesaj
13 Ocak 2012; 13:34:13 

bende magic motion kumanda olduğu için hiç denemedim. ama eve gidince deneyeyim.

EN TARO ADUN

140 Mesaj
13 Ocak 2012; 13:36:39 

quote:

bende magic motion kumanda olduğu için hiç denemedim. ama eve gidince deneyeyim.

SON GELEN CİHAZLAR BU ÖZELLİK GÜNCELLEMESİ İLE GELİYOR BİLGİNİZE...

BİLİNÇLENELİM:)

554 Mesaj
4 Şubat 2012; 11:46:25 

ardaşlar flash player sorunu var mı hala? Birde lg'de skype ile görüşmek nasıl oluyor?

6871 Mesaj
6 Şubat 2012; 12:58:27 

Son flash sürümü halen gelmedi evet. Skype da sanırım Smart TV application olarak var.

WoW Armory
D3 Armory
CS:GO

554 Mesaj
6 Şubat 2012; 17:25:50 

teşekkürler cevap için.

2 Mesaj
1 Mart 2012; 15:03:41 

Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

1812 Mesaj
1 Mart 2012; 21:37:24 

ntv yi falan goremedim hala, gelsin artik bir haber bir ekonomi uygulamasi...

2421 Mesaj
1 Mart 2012; 23:00:47 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahkoroglu

ardaşlar flash player sorunu var mı hala? Birde lg'de skype ile görüşmek nasıl oluyor?

Skype için özel kamerasından almanız gerekiyor.

6871 Mesaj
2 Mart 2012; 8:55:37 

quote:

Orijinalden alıntı: tokano

Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

Ana konuyu incele;

LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU]

WoW Armory
D3 Armory
CS:GO

685 Mesaj
6 Mart 2012; 11:13:14 

quote:

Orijinalden alıntı: tokano

Hayırlı olsun....

160 Mesaj
7 Mayıs 2012; 13:33:50 

Samsung APPS 'si gibi kullanıcıya daha çok hitap etse keşke. Daha fazla ve zengin içerik bekliyoruz bizde.
Saygılar
exper2006

8304 Mesaj
7 Mayıs 2012; 13:59:39 

3D World olmuş yeni adı. Bu şekilde içerik genişlemiş diyorlar.

### HARİCİ BİLEŞENLER BÖLÜM KURALLARI ### ###EV ELEKTRONİĞİ BÖLÜM KURALLARI###
ÖNEMLİ: ARKADAŞLAR PM İLE SORDUĞUNUZ SORULARA YETİŞEMEDİĞİM İÇİN CEVAPLAYAMIYORUM. FORUM ÜZERİNDEN ALINTIYLA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

685 Mesaj
7 Mayıs 2012; 20:19:37 

quote:

Orijinalden alıntı: dusty

3D World olmuş yeni adı. Bu şekilde içerik genişlemiş diyorlar.

Aynen öyle oldu.

2 Mesaj
15 Mayıs 2012; 22:29:58 

Merhaba Arkadaşlar,

Ben LG 32LW5500 3D Smart TV aldım.. wireles adabtör olmadıgından ethernet ıle kablolu olarak bağlanmak istedim..kablomu cektım modemle televizyon arasında bağlantıyı durdum sonra televizyondan internet ayarlarına geldim otomatik ip ile bağlanmayı denedim fakat başarısız oldum DHCP bağlantısı hatası aldım modem den bu özelliği açmış olmama rağmen bir türlü düzeltemedim.. bunun üzerine manuel olarak ip yazarak bağlantıyı sağlayabildim..sağlayabildim ama ?? anlamadığım olay bağlandı yazıyor ama home tusuna bastıgımda smart tv ekranı gedığımde hiç birseye bağlanmıyor ne google maps ne youtube ne de lg apps hiç birsey yapamıyorum anlıyacagınız bunun nedeni ne olabilir internet bağlı demesıne rağmen acaba bağlanamaması mı eğer böyle ise bana kablolu bağlanma yöntemini biri anlatabilir mi?.. Acaba Türkiyeden kaynaklı olabılırmı dıye dusundum ve bır de UK (ingiltere) ye gecırtım televızyonu ayarlardan aynı sekılde elle ip yazarak bağlandım fakat bunda da bir işlem yapamadım baya da moralim bozuldu açıkcası konuya hakim olanlardan yardımlarını rica ediyorum..

(bu arada forumlarda gördüm airtes 2310 adaptör bende denedim çalışmıyor..)

Yardımlarını beklıyorum.. Hoşçakalın..

59 Mesaj
17 Mayıs 2012; 21:09:06 

quote:

Orijinalden alıntı: muakbaba

Merhaba Arkadaşlar,

Ben LG 32LW5500 3D Smart TV aldım.. wireles adabtör olmadıgından ethernet ıle kablolu olarak bağlanmak istedim..kablomu cektım modemle televizyon arasında bağlantıyı durdum sonra televizyondan internet ayarlarına geldim otomatik ip ile bağlanmayı denedim fakat başarısız oldum DHCP bağlantısı hatası aldım modem den bu özelliği açmış olmama rağmen bir türlü düzeltemedim.. bunun üzerine manuel olarak ip yazarak bağlantıyı sağlayabildim..sağlayabildim ama ?? anlamadığım olay bağlandı yazıyor ama home tusuna bastıgımda smart tv ekranı gedığımde hiç birseye bağlanmıyor ne google maps ne youtube ne de lg apps hiç birsey yapamıyorum anlıyacagınız bunun nedeni ne olabilir internet bağlı demesıne rağmen acaba bağlanamaması mı eğer böyle ise bana kablolu bağlanma yöntemini biri anlatabilir mi?.. Acaba Türkiyeden kaynaklı olabılırmı dıye dusundum ve bır de UK (ingiltere) ye gecırtım televızyonu ayarlardan aynı sekılde elle ip yazarak bağlandım fakat bunda da bir işlem yapamadım baya da moralim bozuldu açıkcası konuya hakim olanlardan yardımlarını rica ediyorum..

(bu arada forumlarda gördüm airtes 2310 adaptör bende denedim çalışmıyor..)

Yardımlarını beklıyorum.. Hoşçakalın..

bende ethernet ile bağlanıyorum. Tv'nin ayarları oto ip ve oto dns şeklinde. kendisi alıyor dns ve ip adresini. senin sorunun modemden kaynaklanıyor olabilir. modeminin firewall unu kapatarak bağlanmayı deneyebilirsin. mac şifresi varsa modeminin kapalı olduğundan emin ol.

EN TARO ADUN

473 Mesaj
6 Temmuz 2012; 10:25:35 

İyi günler.

TV'de güncellemeleri kontrol et dediğimde birşey bulmuyor. Fakat sitesinde 03.03.57 sürümü var. Bende şu an 03.03.50 sürümü yüklü.

Model 47LM660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARPOON -- 6 Temmuz 2012; 10:29:55 >

8304 Mesaj
6 Temmuz 2012; 11:50:05 

Sitesinden indirip, USB üzerinden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

ÖNEMLİ: ARKADAŞLAR PM İLE SORDUĞUNUZ SORULARA YETİŞEMEDİĞİM İÇİN CEVAPLAYAMIYORUM. FORUM ÜZERİNDEN ALINTIYLA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

2421 Mesaj
6 Temmuz 2012; 12:40:00 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

smart tv de Türkiye için dailymotion uygulaması istiyorum. Bu önerileri nerelere yapıyoruz? Ayrıca Skype de aranıldığı zaman sadece ekrana bir uyarı geliyor. Yani 15 saniye içinde ekrana bakmazsanız çağrıyı kaçırıyorsunuz ve bunu fark edemiyorsunuz. Çağrı sesi eklemeleri mümkün değilmi?

+1

Dialymotion u izlemlemek için Smart TV ülke ayarını Arnavutluk yapıyorum. Buna rağmen Türkiye ile ilgili videolar çıkıyor. (ip adresinden ülke tanıyor olmalı). Demek istediğim Bu servisin Türk kullanıcılarına yardımcı olacak hizmeti veriyor. LG tv dede çıkıyor. Bu Arnavutluk Premiumda olan uygulamanın Türkiye uygulaması olarak da gelmesini güzel olurdu.

533 Mesaj
23 Temmuz 2012; 14:53:24 

quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Sitesinden indirip, USB üzerinden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tam olarak ne yapılacak?

8304 Mesaj
23 Temmuz 2012; 15:08:47 

LG Türkiye'nin sitesine girin. Güncelleme dosyasını indirin. *rar şeklinde inecektir. Sonra dosyayı rardan çıkarın. USB belleğin içine LG_DTV. adında bir klasör açıp, içine bu rardan çıkardığınız dosyaları kopyalayın ve sonrasında TV'ye takın. TV otomatik görecektir.

533 Mesaj
24 Temmuz 2012; 9:23:48 

Görmedi, içinde başka bir şey olmaması mı gerekiyor acaba? Bir de ben başka yazılar da okumuştum LW serisinde zorlamak için bir şey yapılıyormuş, LM'de var mıdır?

8304 Mesaj
24 Temmuz 2012; 10:48:11 

Tabii, USB belleğinizi tamamen boşaltın, bir başka dosya olmasın içerisinde. O zaman görmesi gerekiyor NTFS formatlı diskinizi.

12 Mesaj
9 Ağustos 2012; 17:31:45 

lg smart word e giremiyorum arkadaşlar. kimlik doğrulam hatası diyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı paylaşırsa sevinirim?

2421 Mesaj
9 Ağustos 2012; 22:02:52 

quote:

Orijinalden alıntı: muhammet061

lg smart word e giremiyorum arkadaşlar. kimlik doğrulam hatası diyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı paylaşırsa sevinirim?

Şifrenizi unuttu iseniz. TV den tekrar üye olunuz..

23 Mesaj
11 Ağustos 2012; 8:35:17 

lg smart word de tv yi aldığımızda herhangi bir şifremi veriliyor. Lm620s model tv de güncelleme yaptıktan sonra 3d Worl ve oyunların olduğu bölüm silindi...LİG TV vb uygulamalarda gitti...Fabrika ayarlarına geri döndüm ama yinde bunlar geri gelmedi..Kimlik doğrulama hatası veriyor bende de...

https://tr.lgappstv.com adresinde üye olayım dedim..Ondada hangi mail adresimi yazdıysam gerçerli değil dedi hata verdi..Ne yapmalıym.Türkiye seçili ülke olarak .Hangi ayarlarla tekrar bu 3D Worl,oyunların ve LiG tv nin olduğu bölümü geri getirebilirm.Teşekürler.

2421 Mesaj
11 Ağustos 2012; 12:04:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ozknyen

lg smart word de tv yi aldığımızda herhangi bir şifremi veriliyor. Lm620s model tv de güncelleme yaptıktan sonra 3d Worl ve oyunların olduğu bölüm silindi...LİG TV vb uygulamalarda gitti...Fabrika ayarlarına geri döndüm ama yinde bunlar geri gelmedi..Kimlik doğrulama hatası veriyor bende de...

https://tr.lgappstv.com adresinde üye olayım dedim..Ondada hangi mail adresimi yazdıysam gerçerli değil dedi hata verdi..Ne yapmalıym.Türkiye seçili ülke olarak .Hangi ayarlarla tekrar bu 3D Worl,oyunların ve LiG tv nin olduğu bölümü geri getirebilirm.Teşekürler.

TV üzerinden kayıt olabiliyorsanız TV den olununz. LW sersinde TV den kayıt olunuyor LM yi bilmiyorum.

980 Mesaj
3 Kasım 2012; 10:35:40 

nette lg için facebook - twitter falan uygulama bulamadım.

store da da yok. acaba kaldırıldımı ?
link verebilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 3 Kasım 2012; 13:28:19 >

196 Mesaj
13 Kasım 2012; 13:09:10 

quote:

Orijinalden alıntı: rfve

nette lg için facebook - twitter falan uygulama bulamadım.

store da da yok. acaba kaldırıldımı ?
link verebilirmisiniz?

dostum slm,

Kumandadan Home tuşuna basınca sık kullanılanlardan yada Premium tuşuna basınca karşımıza kurulu olarak geliyor zaten, ayrıca kurmana gerek kalmıyor.

Bende stream olarak film izleyebileceğim bir site arıyordum şunu gördüm bilginize..

0

980 Mesaj
13 Kasım 2012; 13:23:50 

quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

dostum slm,

Kumandadan Home tuşuna basınca sık kullanılanlardan yada Premium tuşuna basınca karşımıza kurulu olarak geliyor zaten, ayrıca kurmana gerek kalmıyor.

Bende stream olarak film izleyebileceğim bir site arıyordum şunu gördüm bilginize..

as.

bende lg hb1100mk ses sistemi var onun uygulamalar sayfasında yok maalesef.
yada ben bulamıyorum.

lg tvlerde olduğunu gördüm ama bunda bulamadım. bakalım nasıl olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 13 Kasım 2012; 13:24:11 >

5871 Mesaj
13 Kasım 2012; 13:57:24 

LG'de Online dizi/film seyredeceğimiz site/uygulama var mıdır?

8304 Mesaj
13 Kasım 2012; 15:49:31 

Ben smart TV kullanmıyorum ama sanırım LG'nin disney ile anlaşması var. Bir de 3D world diye bir uygulaması var. Oralarda film içeriği vardı sanırım.

21 Mesaj
18 Kasım 2012; 11:44:12 

quote:

Orijinalden alıntı: rfve

as.

bende lg hb1100mk ses sistemi var onun uygulamalar sayfasında yok maalesef.
yada ben bulamıyorum.

lg tvlerde olduğunu gördüm ama bunda bulamadım. bakalım nasıl olacak ?

değerli kardeşim bir türlü beceremedim, ne kayıt olabiliyorum nede bir şey yapabiliyorum her şeyi yaptım hotmail adresimi bilgilerimi her şeyi girdim ama nafile... acaba eksik ve de yanlış olan bir şeymi yapıyorum...

21 Mesaj
18 Kasım 2012; 12:13:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

TV üzerinden kayıt olabiliyorsanız TV den olununz. LW sersinde TV den kayıt olunuyor LM yi bilmiyorum.

aynen kardeşim bende beceremedim, eğer sen becerdiysen bana bildirirsen sevinirim..

2 Mesaj
10 Aralık 2012; 19:13:53 

arkadaşlar ben de lgapps ye girmeye çalışıyorum tvden ama kabul etmiyo şifremi.pc den deniyorum yine olmuyor.ne yapmam lazım? tv lg 42lm660s buarada...

436 Mesaj
17 Aralık 2012; 11:59:27 

Merhaba arkadaşlar. LG Smart TV'den Google Plus 'a nasıl gireriz bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi?

Samsung R520 Intel Core 2 Duo T9600, Sandisk Extreme 120 GB SSD
Canon EOS 650D 18-55mm IS II + 50mm f/1.8
Apple iPhone 5s - 16 GB Gold - iOS 7.1.1 - GameCenter: s3ck1n
Clash of Clans: s3ck1n - Clan: TOKMAKERS

54 Mesaj
23 Aralık 2012; 15:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: komer

değerli kardeşim bir türlü beceremedim, ne kayıt olabiliyorum nede bir şey yapabiliyorum her şeyi yaptım hotmail adresimi bilgilerimi her şeyi girdim ama nafile... acaba eksik ve de yanlış olan bir şeymi yapıyorum...

Kardeş bende yapamadım ilk başta ama uygulamalara girdiğinde lg apps world diye br bölü var orada sağ üst kısında adam figürü var ona tıkladığın zaman açılan sayfadan yapmanı tavsiye ederim.

E-Oyuncuyuz.BİZ
Ziraat Teknikeri

54 Mesaj
23 Aralık 2012; 15:37:48 

quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

dostum slm,

0

ben bunu yaptım yalnız filmbox uygulamasna girdğimde üyeliğimle giriş yapıyorum ama bana sadece satın alma ekranı ıkıyor promosyon kodumu girmeme rağmen ben mi yanlış yerden yapıyor. Uyglama yönergelerinide okudum defalarca ama:S