Şimdi Ara

LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
91
Cevap
0
Favori
46.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar dün aldığım lg smart tv den facebook daki videoları izleyemiyorum. kurulum esnasında evde olmadığım için bizimkilere face den video izlenmesi için bişeyler anlatmışlar ama onlarda haliyle anlamamış bugün lg müşteri hizmetlerini aradım onların dediğide lg nin kullandığı flash player 11.5 ama facenin en son sürümünde şuan daha yüksek bir sürüm olduğu için versiyon uyumsuzluğundan dolayı bu sıkıntının yaşadığını soylediler acaba ürünü alalı daha 2 gün oldu iade etsem alırlarmı hani şu 7 gün içinde bahanesiz kullanıcı iadesi adına yada face videoları izlemenin başka bir yolu yokmudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: akvarist54

lm620s tvde bende üyelik yapamadım email ve bilgileri girdiğimde email yedeklemenizi kontrol edin diye yazı geliyor. Farklı mail adresleri denedim fakat aynı yazı yine geldi. Müşteri hizmetleri bile yardımcı olamadı. Home menüsünden sağ üsteki adam resminden giriş yapıp üyelik yapmaya çalışıyorum , yanlışmı yapıyorum bilgisi olan açıklık getirebilirmi. Birde bu tv de kayıt özelliği nasıl yapılıyor bilgisi olan bunada açıklık getirebilirmi.

Aynı problem bendede mevcut.

Merhabalar,
    Promosyon kodunuzu alabilmek için LG elektroniğin kayıt platformuna başarılı bir şekilde üye olmanız gerekmektedir. Kaydınızı başarıyla tamamladığınız takdirde LG tarafından kayıt olduğunuz email adresinize bir promosyon kodu gelecektir. O promosyon kodunu bizim uygulamamızdan aktive ederek uygulamamızı kullanabilir istediğiniz filmi istediğiniz kadar 3 ay boyunca ücretsiz izleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yada sorunuz olduğunda support@filmboxlive.com adresine gönderebilir veya 4440502 telefon hattından bize ulaşabilirsiniz.
  • Bahsettiğiniz lg nin sitesinden tv nin kayıt işlemi ise onu daha önce yapmıştım. Sorun aynı devam ediyor. E.posta yedeklemenizi kontrol edin diye yazı geliyor , ne demek istediğini hala anlayamadım yetkili servis bile anlayamadı. Yeni güncellemeyi yükleyecem tv ye bakalım sorun çözülecekmi.
  • Arkadaşlar bende şu resimdeki internet ikonu yani web tarayıcısı ikonu gözükmüyor. İnternette gezemiyorum. Nedendir sizce?

LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertthin -- 30 Ocak 2013; 13:33:54 >
  • TV alacak sanız Bence gidin Seg TV alın vestel alın Arçelik Alın yada En güzeli Samsung alın ama asla LG almayın
    8 ay kadar önce kalktım bir LG aldım.
    forumları takip ederek.
    ama satana kadar sonrasında araki bir hizmet alabilesin.

ne servise geliyorlar ne sorunla ilgileniyorlar, ne destek veriyorlar.
    bir defa zorla bir servis getirdim Allaha emanet...
    Televizyonu bozdu gitti.
    LG türkiyeyi aradım adamlar olabilir başka servis yollayalım dedi 2 ay oldu hala gelecek.:)
    Adamların yüzlerine tükürüyorsun yarabbi şükür diyorlar.
    neyse arkadaşlar smart tv alacaksanız ASLA LG ALMAYIN.....
  • Arkadaşlar,
    Benim LG de yaklaşık 1 aydır smart tv fonksiyonu tam olarak aktif değil. Ne web browswer açılıyor, ne de apps. Youtube uygulamasına girip video falan izleyebiliyorum, yani bağlantıda bir sorun yok. Ancak tvnin smart özelliği sayfasındakilerden sadece smart help butonu seçilebiliyor. Diğerlerini seçip ok'a basınca "çok yakında" yazan bir diyalog penceresi açılıyor. gelen servis elemeanı da anlayamadı, araştırıp geleyim dedi. Bu sorunu yazayıp çözen var mı? Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihatertan

Arkadaşlar,
    Benim LG de yaklaşık 1 aydır smart tv fonksiyonu tam olarak aktif değil. Ne web browswer açılıyor, ne de apps. Youtube uygulamasına girip video falan izleyebiliyorum, yani bağlantıda bir sorun yok. Ancak tvnin smart özelliği sayfasındakilerden sadece smart help butonu seçilebiliyor. Diğerlerini seçip ok'a basınca "çok yakında" yazan bir diyalog penceresi açılıyor. gelen servis elemeanı da anlayamadı, araştırıp geleyim dedi. Bu sorunu yazayıp çözen var mı? Saygılarımla..

bende de aynı sorun var nedendir bilmiyorum ama en son güncellemeden sonra smart tv çalışmadı. tv 42 lw 570s son güncelleme yazılımı 06.01.08. bir çözüm bulursan ve paylaşırsan sevinirim.
  • Merhaba arkadaşım,
    Servis LG ye mesaj attığını, bu problemin ilk defa karşılaşıldığını falan söyledi. Ben cevap alınca size döneceğim dedi ama 2 haftadır aramıyor. Yarın tekrar arayacağım, eğer çözüm bulunursa size buradan ulaşırım. Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihatertan

Merhaba arkadaşım,
    Servis LG ye mesaj attığını, bu problemin ilk defa karşılaşıldığını falan söyledi. Ben cevap alınca size döneceğim dedi ama 2 haftadır aramıyor. Yarın tekrar arayacağım, eğer çözüm bulunursa size buradan ulaşırım. Saygılarımla..

Müşteri hizmetlerine telefonla dert anlatmayın. Evinize servis çağırın ve servise evinizde durumu gösterin. Yoksa böyle beklemek zorunda kalırsınız maalesef.
  • @cihatertan kardeşim @dusty'nin son mesajı çok akıllıca bir fikir denemeye değer birinci ağızdan sorununu anlatmış olursun :)
  • bir lg de benden kayıt işlemini yapamıyorum :) yardımmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertthin

Arkadaşlar bende şu resimdeki internet ikonu yani web tarayıcısı ikonu gözükmüyor. İnternette gezemiyorum. Nedendir sizce?

LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi

arkadaşlar aynı sorun bende var çözümü nedir bilen varmı ?
  • Aynı sorun bende de var. Sağ üst köşede oturum açma simgesi çıkmıyor ve "internet" , "lg smart world" uygulamaları listede yok.

Uygulama mağazasına ve tarayıcıya giremedim henüz. Sorunu çözen arkadaş varmı? LG yi arayıp sordunuzmu durum nedir diye?

@intikam91 , @cihatertan , @space0021 , @mertthin
  • Fabrika ayarlarına döndüm, birde wireless'a bğlandım falan. Geldi bir türlü o ikon. Baya oldu, tam hangisini yapınca çıktı hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tambjk

Aynı sorun bende de var. Sağ üst köşede oturum açma simgesi çıkmıyor ve "internet" , "lg smart world" uygulamaları listede yok.

Uygulama mağazasına ve tarayıcıya giremedim henüz. Sorunu çözen arkadaş varmı? LG yi arayıp sordunuzmu durum nedir diye?

@intikam91 , @cihatertan , @space0021 , @mertthin

evet sorun aynı henüz çözüm bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertthin

Fabrika ayarlarına döndüm, birde wireless'a bğlandım falan. Geldi bir türlü o ikon. Baya oldu, tam hangisini yapınca çıktı hatırlamıyorum.

bendede fabrika ayarlarına dönünce geliyor ancak internete kablolu veya kablosuz farketmez bağlandığım anda kayboluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intikam91 -- 11 Mart 2013; 10:51:59 >
  • Bu güncelleme sürümünüzle alakalı olabilir ya. Başka bir arkadaşım da dün telefonda sordu bana böyle bir şey oldu diye. Direkt servise bilgilendirme yapın bence toplu olarak, müşteri hizmetlerine de bastırın. fixlesinler güncellemelerini.
  • bugün lg destek hattını aradım ancak evde olmadığım için tv üzerinden sordukları şeyleri cevaplayamadım, muhtemelen normalde girilebilen yöntemi anlatacaklar ama bizdeki anormal bir durum. Başka soran oldumu ?
  • Benim düzeldi, sorun internet bağlantısıyla alakalı, internet bağlı olduğu halde bunu algılayamıyor smart tv. TV internete bağlı değilken o simgeler kayboluyor. Bağlantıyı kesip tekrar bağlanın. Smart tv yi yeniden başlatın fln düzelecektir.
  • Bugün servis telefonla aradı ve sorunu çözmem için TV yi açmamı istedi. Bir de ne göreyim, kendi başına düzelmemiş mi!... Zaten bir iki kere daha düzelmişti ancak youtube a girebiliyor fakat herhangi bir video oynatamıyordum... Servis elemanı bunu söylemem üzerine, yine de menüye (home) girmemi, kurulum ayarlarından smart ayarlarına girmemi ve premiumu sıfırlamamı söyledi, yaptım. Şu an için bir sorun görünmüyor ancak diken üstündeyim, yine her an gidecek diye. Bir sorun olursa servisi tekrar arayacağım. İnşaallah bana söyleneneri yaptığınızda sizinki düzelir. Saygılarımla..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.