Şimdi Ara

Samsung S8600 Wave 3 Ana Konu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
0
Favori
67.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün media markette wawe 3 inceledim, telefon gayet kibar ancak hiç biriniz badayı tavsiye etmiyor,,
    ben telefonda oyun oynayacak değilim, benim için önemli olanlar internete e-devlet, bir kaç banka şubesi mesela, garanti, mesela m.halkbank.com.tr, yapı kredi, ve 3G video-calling, ayrıca skype, nimbuz, ebudy,
    ofis dökümanları yazma ve düzenleme (word-excell)

wawe 3, bu saydıklarımı yapabilecek bir kapasiteye sahip midir.
    fotoğraf ve video çekimi nasıldır.

telefonu kullanan arkadaşların bilgi vermesini rica ediyorum
  • sonunda wave3 aldim 720tl 12 taksitle 10 günlük şimdi wave3 yaziyorum çok hizli yetişemiyorum telefona artık nokia yı biraktim yola samsung la cikiyorum ekran super cok canlı ve kocaman bu ekran için bu cihaz alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

sonunda wave3 aldim 720tl 12 taksitle 10 günlük şimdi wave3 yaziyorum çok hizli yetişemiyorum telefona artık nokia yı biraktim yola samsung la cikiyorum ekran super cok canlı ve kocaman bu ekran için bu cihaz alinir

hayırlı olsun, nereden aldınız, peşin-taksit nasıl aldınız acaba
  • saol kardeşim mersin dunya iletisim den aldim akses 12 taksitle tabi arkadasim oldugu ıçin makul verdi bende nokia c6-01 onu 400tl saydi 320tl 12 taksit yapti uzerine eta marka deri kilif ve jelatinte aldim.pc yok evimde avea yok yok tariefesi kullaniyorum wave pc arattirmiyor
  • arkadaşlar ben youtube de videoları izliyebilirıyorum ama başka sitede orneek uzmantv videoları acmıyor arkadasımda wave 2 var tum flas sitelerini açıyor wave 2 de internet tercıhler ayarında flas playerı yurut seçenegı var ama wave3 de oyle bır seceneke yok bana yardımcı olun tesekuurler?
  • telefonun hoparlör sesi yüksek ve kaliteli mi?
    nokia e7 de ile kıyaslarsak hangisi daha iyidir?
  • bende wawe 3 kullanıcılarına bir kaç soru sormak istiyorum, telefonu alma aşamasındayım, (bunlar benim için önemli olan uygulamalar)

1- telefonun zil sesleri yüksek mi, kalabalık ortamlarda duyulabilirmi.

2- 3G görüntülü arama var mı

4-skype,tango, fring gibi programları yükleyebilirmiyiz, (bilhassa skype benim için önemli) ve görüntülü görüşme yapabilirmiyiz.

5-ofis programları(excell ve word,) okuma ve düzenleme mevcut mu
  • 1 telefonun sesi iyi yeter bence
    2 3g goruntulu arama var ve on kamerası baya bır net
    3 skype,tango, fring gibi programları yükleyebilirsin gorusmede yapar
    4 ofis uygulamarı açar duzenler
  • quote:

1 telefonun sesi iyi yeter bence

forumları biraz araştırdım, bada 2,0 ve wave 3 için henüz skype yayınlanmamış diyorlar hiç kimse skype ile görüntülü görüşme yapamıyormuş.

sizler denedinizmi acaba yada denemedi iseniz skype yi bir denermisiniz. (telefon ve bilgisayara kurarak ve ikisi arasında görüntülü görüşmeyi deneyerek bilgi verebilirmisiniz.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

1 telefonun sesi iyi yeter bence

forumları biraz araştırdım, bada 2,0 ve wave 3 için henüz skype yayınlanmamış diyorlar hiç kimse skype ile görüntülü görüşme yapamıyormuş.

sizler denedinizmi acaba yada denemedi iseniz skype yi bir denermisiniz. (telefon ve bilgisayara kurarak ve ikisi arasında görüntülü görüşmeyi deneyerek bilgi verebilirmisiniz.)

wave 3 en iyi yanı uzun giden şarjı.

• http://www.pinti.com.tr/urun/samsung-s8600-wave-3-cep-telefonu.aspx bu linkte 745 tl ye paralel ithalat alabilirsiniz ?
  • Bu cihaz ile internetten video izleyebilirmiyiz.
    Arkadasımda var bazı sitelerde videolar acmıyor. Ne yapmamız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Bu cihaz ile internetten video izleyebilirmiyiz.

yapıcak bısey yok vıdeo ızleyememe konusunda,100 lıra daha koy motorola atrix al,cıft cekırdek tegra 2 kullanıyor,f/p oranı cok ıyı,ustelık ıstedıgın vıdeoyu ızleyebılır ,450 000 uygulamadan faydalanabılırsın,wave ın kullandıgı bada da 9400 uygulama var 5000 den fazlası tema
  • arkadaşlar wave 3 te sessiz modda titreşim varken sesi açınca zil ve titreşim geliyor ben sessizde sadece titreş im nomalmoda aldıgımdada sadece zil istiyorum varmı bir yolu acil yardım lutfen
  • merhaba arkadaslar

ACİL BİR ŞEKİLDE bir sorum olacak wave 3 de android market yok nası yuklerim yeni adıyla google play yok

neyapmam gerekiyo oneriniz nedir LUTFEN ACİL CEVAP BEKLİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: F2O0C0U9S

merhaba arkadaslar

ACİL BİR ŞEKİLDE bir sorum olacak wave 3 de android market yok nası yuklerim yeni adıyla google play yok

neyapmam gerekiyo oneriniz nedir LUTFEN ACİL CEVAP BEKLİYORUM

Dostum kendinde misin wave 3 bada os kullaniyor google play napsin onda
  • DOSTUM TLFN ARKADASIN BNDEN HABER BEKLİYOR BEN S PLUS KULLANICISIYIM WAVEDEN BİLMEDİGİM İCİN SİZE SORMAK İSTEDİM TEŞEKKÜRLER ANDROİD DEĞİL DEMEKKİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan1133

quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Bu cihaz ile internetten video izleyebilirmiyiz.

yapıcak bısey yok vıdeo ızleyememe konusunda,100 lıra daha koy motorola atrix al,cıft cekırdek tegra 2 kullanıyor,f/p oranı cok ıyı,ustelık ıstedıgın vıdeoyu ızleyebılır ,450 000 uygulamadan faydalanabılırsın,wave ın kullandıgı bada da 9400 uygulama var 5000 den fazlası tema

Adam yerin dibine sokmuş 10 saniyede.

• quote:

DOSTUM TLFN ARKADASIN BNDEN HABER BEKLİYOR BEN S PLUS KULLANICISIYIM WAVEDEN BİLMEDİGİM İCİN SİZE SORMAK İSTEDİM TEŞEKKÜRLER ANDROİD DEĞİL DEMEKKİ

Yok dostum android degil google play yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

DOSTUM TLFN ARKADASIN BNDEN HABER BEKLİYOR BEN S PLUS KULLANICISIYIM WAVEDEN BİLMEDİGİM İCİN SİZE SORMAK İSTEDİM TEŞEKKÜRLER ANDROİD DEĞİL DEMEKKİ

Yok dostum android degil google play yoktur

hocam peki facebook a girdigimizde resimler acılmıyo ve yawas neden olabilir ne yapsam duzelir
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.