Şimdi Ara

Sony'den Uncharted'lara Özel Paket

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Playstation 3'ün önemli serilerinden Uncharted adına çıkan iki oyun da, büyük başarılar elde etmişti. Şuan yapım aşamasında olan Uncharted 3 öncesi Sony, seriyi oynamamış oyunculara yönelik bir paket duyurusunu gerçekleştirdi.

Uncharted serisinin ilk ve ikinci oyunu haricinde ikinci oyuna özel içerikler için bir kod ve Uncharted 3: Drake's Deception için de özel DLC'yi barındıran bu paket, $39.99 fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 6 Eylül'de satışa çıkacak olan paket, Sony Amerika tarafından duyuruldu. Haliyle bu paketin Avrupa'ya gelip gelmeyeceği, henüz bilinmiyor.

Paket için yayınlanan reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Bu paketi alan anında U2'nin multi moduna girer.Ne de olsa 3 çıkınca 2 unutulur. :)
  • 22 Temmuzda çıkacak demişlerdi bir ara sanki... inşallah ülkemize gelir gelmezse çok üzeleceğim bu paketi çok istiyordum ya... :(
  • Bir GOW birde bu collection kaçırılmamalı.
  • 2 cisini oynama şansı buldum oyunun güzelliğini anlatamam anlatırken gözlerim doluyor hayatımda oynadıgım en iyi oyun 3 cüsünü düşününü türkçe dublajlı olucak hemde büyük oyunculardan ağlamak istiyorum:)))
  • Burda daha ağustosta 2. oyunu aldım 59 tl di kim bilir onu ne kadara satarlar
  • Umarım bandrollü birşekilde gelir türkiyeye fiyatıda uygun olursa alırım hemen.3 oyun çıktığunda direk ondan başlamıcam 1,2,3 diye gidecem tam hikayeyi kavramak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopur

22 Temmuzda çıkacak demişlerdi bir ara sanki... inşallah ülkemize gelir gelmezse çok üzeleceğim bu paketi çok istiyordum ya... :(

oyun tr ve tr dublaj olacak tabiiki gelecek ülkemize :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: kopur

22 Temmuzda çıkacak demişlerdi bir ara sanki... inşallah ülkemize gelir gelmezse çok üzeleceğim bu paketi çok istiyordum ya... :(

oyun tr ve tr dublaj olacak tabiiki gelecek ülkemize :))

Bu 1. ve 2. oyunların olduğu paket kesin ülkemize gelecek mi? türkçe olacağı kesin mi acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.