RAUM ws SHERION +9 ve +8
36 Cevap2900 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

266 Mesaj
1 Eylül 2011; 17:05:42 

sağ elinizde tercih edeceğiniz bıcak RAUM+8 mi yoksa SHERION+9 mu olur?? SADECE bu bıcakları kullananlar yorum yazssın SADECE KULLANANLAR...

1867 Mesaj
1 Eylül 2011; 17:08:29 

+8 Diet Raum Tabiki.. Kraldır Emin Ol Sherion Bence Çöp İtem Shard Al Aynı Kafa..

Eli kanlı adamlar âlim olamaz. Yere kan dökmek yerine, mürekkep saç .
Sevgilim, Allah belanı versin... (1.5 Yıllık Aşk Hikayesi Burada)

219 Mesaj
1 Eylül 2011; 17:30:27 

Diet'in bir esprisi kalmadı artık o yüzden sherion diyorum.

945 Mesaj
1 Eylül 2011; 17:32:34 

sherion at çöpe.Raum iyidir adamu büyültüyor falan

INTEL Core i5-2500K|MSI R7850 Twin Frozr|G.SKILL RipjawsX 8GB|MSI Z77A-G43|OCZ 750W+80|Zalman Z11 Plus|Seagate Barracuda 500GB

4237 Mesaj
1 Eylül 2011; 17:40:53 

Sherion 1 adım önde ama 2 itemde bana kalırsa çöp diet raum eskiden kral itemdi ama premium potların çıkmasından sonra undef raum bile dietten daha değerli hale geldi.Sherion ise maliyeti ile verdiği özellikleri karşılamayan bir item bu itemleri almak yerine shard+9 alıp takılarını veya eksik itemleri tamamlayabilirsin veya lpp raum+8 alabilirsin.

Eu-West Sasori26

266 Mesaj
1 Eylül 2011; 17:44:14 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:02:37 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Eylül 2011; 21:04:21 

quote:

Orijinalden alıntı: matt mete

öncelikle sherion kulanıyorum ve çöp değil onu söyleyim size NEDEN derseniz??
1_ sağ ele takılacak en iyi 2 silahtan biri sağ ele başka unique silah takılmaz ya RAUM ya SHERION
2- sol elde raum kullanmak cok sacma 2 ay dual kullandım ne patladı nede faydasını gördüm sol elde RAUM asla kullanmam (+7 lerdi)
3- sol elde Dv DEN DAHA İİ Bİ SİLAH GÖRMEDİM HEPSİNİ KULLANDIM AMA PAANIZ YOKSA SOL ELDE EN COK AP Yİ WEREN SİLAH KULLANILMASININ YANI SIRA SOL ELDE UNİQUE SİLAH OLMASI ÇOK ÖNEMLİ.
4- +8 RAUM işlevi artıyor olabilir patlama yüzdesi falanı filanı .... o yüzden sordum ben +8 raum kullanmadım ve diet ile UNDEF raumların çöp denilecek kadar özelliksiz oldunu düşünüyorum EN iyi RAUM LOST 2. sıradakı ise BOMBASTIC tir bana göre.

Son olarak Sherion çöp diyen adam önce +9 sheri kullansın bide cıkarıp +9 shard takıp kulansın sona çöp desin saatlerce deneme yapılı konu ile alakası yok ama +9 bıcak kullancaksam ASLAAA normal item kullanmam ve SherioN ile SHARD arasında inanılmaz fark war Shardı 9 değil +10 bile olsa kullanma taraftarı değilim sevmiyorum, o deneme den sonra cok soğudum Shard tan

Soru sorup cevap alınca terslemen başlı başına yanlış. Ben sherionu Shardın yanında çöp gibi görüyorum. İstediğin kadar dene. Shard her türlü daha iyidir.

1867 Mesaj
1 Eylül 2011; 23:12:57 

Sherion bana çop item anladın? Oneri alınca konuşuyosun boyle. Sen benim kullandığım veya sattığım itemleri nereden biliyosunda yorum yapabiliyosun boyle? Geçiniz bunları +10shard olsa bile 9sherion kullanırmıs. Bla bla bla.. Ayrıca lost diye raum çeşidi yok lousy pickopet raum var onuda kullandım severe 3 e katlar. Raumlar hakkında bilgin yoksa yorum yapma .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CertainCrimes -- 1 Eylül 2011; 23:14:38 >

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
8 gün 13 sa. 13 dk. kadarı kaldı.
1 Eylül 2011; 23:57:40 

bence raum +8

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:14:24 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:02:59 >

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:19:34 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:04:01 >

1867 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:20:35 

Konuştuğun dil hangi ırka mensupsa onlara havale ediyorum iyi forumlar.

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:22:00 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:03:44 >

1867 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:27:38 

Şakasın Dimi? Bak Bakayım Raumun Adı Ne? Akşam Akşam Çoluk Çocukla Uğraşıyoruz Ya Adama Parasını Sheriona Harcama Dedik Diye Kafayı Üşüttü.

http://img683.imageshac...img683/6862/adszwnc.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CertainCrimes -- 2 Eylül 2011; 2:28:00 >

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:33:25 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:04:30 >

4237 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:34:52 

Birader madem bizden iyi biliyorsun neden konu açtın o zaman.

Eu-West Sasori26

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:43:03 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:04:56 >

945 Mesaj
2 Eylül 2011; 4:39:15 

ulen velet türkçeyi düzgün kullan önce sonra bilgisayardan uzaklas beynin sulanmış.Çok iyi biliyorsan neden konu açıyorsun?

INTEL Core i5-2500K|MSI R7850 Twin Frozr|G.SKILL RipjawsX 8GB|MSI Z77A-G43|OCZ 750W+80|Zalman Z11 Plus|Seagate Barracuda 500GB

503 Mesaj
2 Eylül 2011; 5:09:43 

Arkadaşlar sanal alem diye, forum ortamı diye sınırları aşmanın bir manası yok. Sonuç olarak Sherion çöp item değildir. Sword defans işe yarar ve dodge ratingin işe yaradığını düşünüyorum. Senelerdir dolaşan aktif olmama efsanesinin bir doğruluğu olduğuna inanmıyorum. Zor edinildiği için pahalı hepsi bu. Ayrıca sol el için en iyi itemin Dark Vane olduğunu söylemişler. +9 dual md +9 md +8 dw den daha fazla attack veriyor. Dark Vane +8 levelinde etkisi ile 103 ila 105 attack arası veriyor. Fiyatı da çok ucuz sayılmayacağı için çok cazip sayılmaz. Onun yerine +8 chd almak daha mantıklı club def resistler ve daha az can ve mana götürmesi onu cezbedici yapıyor. Fiyat olarak da Dark Vane nin yarısı zannedersem. Ben Vs yapıcam herkesi yenmek istiyorum derseniz +8 dual chd (+9 dual olursa katliam olur) ve +3 dual shio tears yerleştirdiğiniz zaman hemen hemen tek R damage iniz 250 300 arası oluyor belki de bazen daha fazla. Neyse arkadaşlar aklınıza takılan her türlü konuyu danışabilirsiniz yardımcı olabilirim, iyi forumlar.

''Bizi yokedecekler şunlardır: İlkesiz siyaset; vicdanı sollayan eğlence; çalışmadan zenginlik; bilgili ama karaktersiz insanlar; ahlâktan yoksun bir iş dünyası; insan sevgisini alt plana itmiş bilim; özveriden yoksun bir din anlayışı...'' Mohandas Karamçand Gandhi

1867 Mesaj
2 Eylül 2011; 5:30:37 

quote:

Orijinalden alıntı: southgate

Arkadaşlar sanal alem diye, forum ortamı diye sınırları aşmanın bir manası yok. Sonuç olarak Sherion çöp item değildir. Sword defans işe yarar ve dodge ratingin işe yaradığını düşünüyorum. Senelerdir dolaşan aktif olmama efsanesinin bir doğruluğu olduğuna inanmıyorum. Zor edinildiği için pahalı hepsi bu. Ayrıca sol el için en iyi itemin Dark Vane olduğunu söylemişler. +9 dual md +9 md +8 dw den daha fazla attack veriyor. Dark Vane +8 levelinde etkisi ile 103 ila 105 attack arası veriyor. Fiyatı da çok ucuz sayılmayacağı için çok cazip sayılmaz. Onun yerine +8 chd almak daha mantıklı club def resistler ve daha az can ve mana götürmesi onu cezbedici yapıyor. Fiyat olarak da Dark Vane nin yarısı zannedersem. Ben Vs yapıcam herkesi yenmek istiyorum derseniz +8 dual chd (+9 dual olursa katliam olur) ve +3 dual shio tears yerleştirdiğiniz zaman hemen hemen tek R damage iniz 250 300 arası oluyor belki de bazen daha fazla. Neyse arkadaşlar aklınıza takılan her türlü konuyu danışabilirsiniz yardımcı olabilirim, iyi forumlar.

Şöyle bir gerçek var, Usko private server değildir:) ve demem o ki Sherion 9 Almak Mı Mantıklı 8 Raum Mu ? Dodging Rate Eğer Ki Etkili Olsaydı %70 Veren Wormden Bile Düşen Bir Belt Var Bunu Takan Yaşamıştı. Düzgün şekilde anlatmaya çalışıyorum sherion 9 o paraya çöp item. Eğer 9 Shardla Arasında Az Miktar Fark Olsa Eyvallah Tamam 9 Shard Yerine Sherion Al Derim Ama Bir Bakın Sherion 9 Fiyatlarına. Listede En Son Alınacak Silahlardan Biri Listesine Giriyor. Onun Yerine Chd Al Dediği Gibi Madem O Efsaneye İnanıyorsun 125 Glacier Damage +8i.

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 10:28:15 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:05:18 >

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 10:34:45 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:05:45 >

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 10:45:47 

su anda yazacak olduğum yazıyı yazmayı asla düşünmüyordum ama yanımdaki arkadaşımın beni zorlaması üzerine yazacam...
aşağıda yazacak olduğum metin bu oyunun kuaktan dolma değil ilk piyasaya sürüldüğünde amçları kapsayan bir metin ;
etkin ve etkileyci bir sesle yabancı tabi adam oyun tanıtımında diyorki; tektek her şovelyeyi anlatıyor ve asasa gelince söylediği şeyler şöyle idi; unutulmuş diyarlarda hayatta kalması gereken öyle bir savaşcı varki atlatması gereken çok engel var md shard falan filan sayıyor geleceği son nokta eline alacağı Unique dagger ile bu savaşa son verecektir diyor gerisini siz anlayın artık ve tamamen yazamam buraya çok uzun gelelim bıcakların anlamına OYUN a göre ;

1- SHERION
sherion öyle bir silahtırki dillere destan asaslar tarfından ölümcül- öldürücü bir bıcak oalrak yapılmıştır. ( burada diğer cümleler sherion kullanan asaslar normal item kullananlardan oyuna göre sınıf atlamıştır.)

2- DARK VANE
Dark vane öyle bir silahtırki karanlık diyarların ölümsüz elfleri tarafından düşmanlarını derhal-hızlı bir şekilde öldürmesi için yapılmıştır.

3-RAUM
krowaz ordusunun lanetli ruhu ki o öle bir ruh ki düşmanlarının en iyi özelliklerini çalma konusunda şaşrıtıcı dercede mükemmel. logos kendi kabilesinden kurtulduu an RAUM ona ateşli bir biçimde gülümseyecektir.

daha çok şey war ama Oyun DİYORKİ önce al bi boktan araba vur sağa sola ören geliş (normal item) sonra al bi sağlam rally car gec bak yarısına ( unique item)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matt mete -- 2 Eylül 2011; 10:47:11 >

303 Mesaj
2 Eylül 2011; 11:51:40 

raum 8 çöpe atıyorsun alt + f4 çekip türkçe kitabını açıyorsun.

Dh Mage kurucuları..

266 Mesaj
2 Eylül 2011; 12:15:58 

Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:05:57 >

16 Mesaj
2 Eylül 2011; 15:48:37 

wkakwaka adam soru sormuş tamam da kimse adamın sorusuna cevap vermemişki zaaaaaaaa iyi olmuş ama her foruma böle adam lazım hepinizin azına sıçmış zaaaaaaaa adam size 5-3 kac eder diye sormus siz adama matematik öğretmeye kalkmışssınız ama adam zaten matemetiği size geçirmiş zaaaaaaaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUBUK KARA -- 2 Eylül 2011; 15:49:45 >

16 Mesaj
2 Eylül 2011; 16:09:30 

kfürlü konuşan arkadaşların yazılar gitti helal olsun bu foruma ip ban yediler

2022 Mesaj
3 Eylül 2011; 0:11:12 

quote:

1_ sağ ele takılacak en iyi 2 silahtan biri sağ ele başka unique silah takılmaz ya RAUM ya SHERION
2- sol elde raum kullanmak cok sacma 2 ay dual kullandım ne patladı nede faydasını gördüm sol elde RAUM asla kullanmam (+7 lerdi)
3- sol elde Dv DEN DAHA İİ Bİ SİLAH GÖRMEDİM HEPSİNİ KULLANDIM AMA PAANIZ YOKSA SOL ELDE EN COK AP Yİ WEREN SİLAH KULLANILMASININ YANI SIRA SOL ELDE UNİQUE SİLAH OLMASI ÇOK ÖNEMLİ.
4- +8 RAUM işlevi artıyor olabilir patlama yüzdesi falanı filanı .... o yüzden sordum ben +8 raum kullanmadım ve diet ile UNDEF raumların çöp denilecek kadar özelliksiz oldunu düşünüyorum EN iyi RAUM LOST 2. sıradakı ise BOMBASTIC tir bana göre.

Son olarak Sherion çöp diyen adam önce +9 sheri kullansın bide cıkarıp +9 shard takıp kulansın sona çöp desin saatlerce deneme yapılı konu ile alakası yok ama +9 bıcak kullancaksam ASLAAA normal item kullanmam ve SherioN ile SHARD arasında inanılmaz fark war Shardı 9 değil +10 bile olsa kullanma taraftarı değilim sevmiyorum, o deneme den sonra cok soğudum Shard tan

1-Bu oyunda önemli olan sevip sevmemek değil.

2-Bu konuda sana öneride bulunanların amacı en az gb ile en iyi kombinasyonu yapman için tavsiye vermektir.Ve bence sen bunu haketmiyorsun.

3-Amacın iş yapmak değilde şekil yapmaksa git +8 no reb shard yanınada +6 +7 falan fs yap ustunede +9 chitin set yap mesela.Gayet şekil durur charın.

Ben kibar kızlardan nefret ederim.Onlarla sohbet edince meraklanıyor,mesajlaşınca huzursuz hissediyorum.Eğer telefonda konuşmuşsak,yüzümde aptal bir sırıtmayla, arama geçmişine bakıp duruyorum.Ama biliyorum.Kibar oldukları için böyle davranıyorlar.Bana karşı kibar olan insan, başkasına da kibardır.Ama her zaman, kendimi bunu unutmuş halde buluyorum.
Eğer gerçek zalim bir metres ise eminim ki, yalan kibar bir kızdır.Bu yüzden, kibarlık yalandır.Sürekli beklenti içinde oldum.Sürekli yanıldım.Bir yerden sonra ümit etmeyi bıraktım.Tecrübeli yalnız, tekrar aynı hataya düşmez.Yüz savaştan sağ çıkmış, yalnız bir savaşçı.İş kaybetmeye geldi mi ben en güçlüsüyüm.Bu yüzden, her zaman kibar kızlardan nefret edeceğim.

16 Mesaj
3 Eylül 2011; 1:06:41 

quote:

Orijinalden alıntı: OmErenay#

quote:

1-Bu oyunda önemli olan sevip sevmemek değil.

2-Bu konuda sana öneride bulunanların amacı en az gb ile en iyi kombinasyonu yapman için tavsiye vermektir.Ve bence sen bunu haketmiyorsun.

3-Amacın iş yapmak değilde şekil yapmaksa git +8 no reb shard yanınada +6 +7 falan fs yap ustunede +9 chitin set yap mesela.Gayet şekil durur charın.

arkadaş, adam shard tan bahsetmemişki adamın derdi sherion9 mu raum 8 mi? ayrıca adam bütce hesabı yapmadan cevap verin yazmıs bi yazısında buda su demek oluyor para değil item önemi ve item artılarına göre hangisi iyi demiş. shard 10 yerine sherion9 kullanırım da dememişki adam ben shardı sevmiyorum 10 bile olsa kullanamam demiş ben burdan sunu anladım bu adam normal item sevmiyor ve bende hak veriyorum normal item devri bitti artık. okadar gb ler yada tl ler normal iteme verilmez ayrıca sherion ben kullanmadım fakat shard 9 ile arasında 1 set var bizm sv de.
konu ile ilgisi yok ama bende eskrimayı merk ediyorum 83 oldum bugün ama 800 def devam edeceğim eskrima %10 dd siliyormus deymezki? haksızmıyım?

303 Mesaj
3 Eylül 2011; 14:17:58 

hocam şiddetle eksrima derim

Dh Mage kurucuları..

16 Mesaj
3 Eylül 2011; 15:49:07 

quote:

Orijinalden alıntı: GameKo

hocam şiddetle eksrima derim

aslında bu tam bir ince hesap meselesi ve şimdi suda var;

eskrima 10% anti def kırıyor iide ne şekilde????? akıllara sorular düşüyor ve bu sorulardan herhangi birine olumsuz cewap gelecek olursa kesinlikle 800def açılmalı ve 3sn deyil 15 saniye biterbitmezde 400 def acılıor...

soru 1 = bu eskrima toplam dd defin %10 numu götürüor mesela iron set + dd15 takanın toplamda 45 dd defi olur bu skil bunun %10 unu kıararsa 45 dd def sanki 41 dd defmiş gibi düşecek yani 4 dd def gidecek aşayukarı.... eğer bu şekilde ise deymez....

soru 2 = bu skill eğer dd20 yada dd50 de olsa bu defansı direk 10 azaltırsa olabiliri ama skill acıklamasında %10 diyor.....

soru 3 = ASAS larda def denilen şeyin oldukca kıt olduğunu düşünecek olursak ve 800 def gibi mükkemmel bir def artışıı o asası warior kılığına soktuğunu düşünecek olursak ve itemlerininde sağlam olduğunu düşünecek olursak 800 def açmak çok daha çekiçi geliyor ki cz de 800 defini basım kargaşadan kacmak çok çok kolay oluyor ama cz de ben eskrimanın çok işe yaradığını görmedim ama 800 defin cok cok işe yaradığını gördüm.... ben eskrima ile kesemedğim adamla ws attığımda 5sn içinde yatardım ama aynı adamle 800 def acınca ws cıktı 20 saniyeye ki bu sürede benim verdiğim hasarda arttı... kısacası cok düşünülecek bir konu...

348 Mesaj
3 Eylül 2011; 17:13:00 

bence +10 cleaver sağ el için süper.diğer elede +8 dw al iyi ikili olur.zorlarsan +9 al.sağ elde atak aban.diğer ele dw al.bi oyun içinde fazla tartışmayın birbirimizi kırmaya gerek yok.bu arada hile oranı çok fazla.bence oynama ama yinede sen bilirsin.başarılar.

bu arada illa ikisinden biri olucaksa +9 sherion ap yönünden iyi.sword def çok işine yaramaz.ama ben özelliğinden dolayı +8 raum alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pccix -- 3 Eylül 2011; 17:15:02 >

410 Mesaj
3 Eylül 2011; 23:54:56 

@matt mete
sırf pahalı unique havalı diye item kullanmak çok saçma ve +8 den sonra normal item diye birşey kalmaz unuqie den bile daha iyi olabilr hiç bilemezsin. Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır sırf ap ye bakmayacaksın ki bunun kacırması var sekmesi var hızı var kombo yapması var var da var. ayrıca oyunun mühendisi sen misin de öyle olmaz böyle olmaz diyorsun. knight online da tecrübe konuşur Chaos eventde olduğu gibi. Eğitim Shard!

16 Mesaj
4 Eylül 2011; 13:17:24 

quote:

Orijinalden alıntı: SecurityMJ

sırf pahalı unique havalı diye item kullanmak çok saçma ve +8 den sonra normal item diye birşey kalmaz unuqie den bile daha iyi olabilr hiç bilemezsin. Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır sırf ap ye bakmayacaksın ki bunun kacırması var sekmesi var hızı var kombo yapması var var da var. ayrıca oyunun mühendisi sen misin de öyle olmaz böyle olmaz diyorsun. knight online da tecrübe konuşur Chaos eventde olduğu gibi. Eğitim Shard!

bencede sana eğitim SHARD seninde paran yok diye adam gibi item alamıyon die sacmalamıssın bence ozman nden oyunun en kral adamları normal item kullanmıyor??
ben serverların en zengin wariorunda raptor görmüyorum su anda yada asaslarında shard yada okcularında iron bow....... eksiksiz ve tam bi karakterde normal item görmedim hiç.... paran varsa alırsın yoksa camur atarsın. adam 10 numara anlatmıs bir cok seyi al bak sana bi link veryimde yazdıklarından utaN yine bu forumda

http://resim.donanimhab..._/key_//tm.htm#48579501

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUBUK KARA -- 4 Eylül 2011; 13:17:42 >

410 Mesaj
5 Eylül 2011; 2:31:05 

quote:

Orijinalden alıntı: NUBUK KARA

quote:

bencede sana eğitim SHARD seninde paran yok diye adam gibi item alamıyon die sacmalamıssın bence ozman nden oyunun en kral adamları normal item kullanmıyor??
ben serverların en zengin wariorunda raptor görmüyorum su anda yada asaslarında shard yada okcularında iron bow....... eksiksiz ve tam bi karakterde normal item görmedim hiç.... paran varsa alırsın yoksa camur atarsın. adam 10 numara anlatmıs bir cok seyi al bak sana bi link veryimde yazdıklarından utaN yine bu forumda

sanane ya sana mı soracam ne kullanacağımı bak orda ne yazıyor kocaman "Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır" benim düşüncem bu. Neden saygılı bir biçimde cevap vermiyorsun?

Sadece 2 server varken düşünüyorumda ne kadar güzeldi oyun. Bu Sherion mus CHD ymiş RAUM mus K2Networkun para tuzaklarıdır taktığın zaman sağlam değil zengin gözüküyorsun sadece sömürüyorlar milleti cocukları. Kasadan para çalıp item alanları gördüm var mi böyle bir şey Nasıl bir oyundur. Sen bana paran yok item alamiyon diyorsun da neden gidip 20 30 gb alıp para bayılayım ki ? İşte böyle item yapıp aldırtıyor millete.
Gel sen al uniqleri ben de shard ları vs yapalım kim kimi alıyormus bakalım ? Oynamayı bileceksin önce item her zaman 2.plandadır gözümde. Neyse bu konu burda tartışılacak şey değil.

3 Mesaj
5 Eylül 2011; 5:46:28 

16 Mesaj
5 Eylül 2011; 7:25:07 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NUBUK KARA

quote:

sanane ya sana mı soracam ne kullanacağımı bak orda ne yazıyor kocaman "Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır" benim düşüncem bu. Neden saygılı bir biçimde cevap vermiyorsun?

Sadece 2 server varken düşünüyorumda ne kadar güzeldi oyun. Bu Sherion mus CHD ymiş RAUM mus K2Networkun para tuzaklarıdır taktığın zaman sağlam değil zengin gözüküyorsun sadece sömürüyorlar milleti cocukları. Kasadan para çalıp item alanları gördüm var mi böyle bir şey Nasıl bir oyundur. Sen bana paran yok item alamiyon diyorsun da neden gidip 20 30 gb alıp para bayılayım ki ? İşte böyle item yapıp aldırtıyor millete.
Gel sen al uniqleri ben de shard ları vs yapalım kim kimi alıyormus bakalım ? Oynamayı bileceksin önce item her zaman 2.plandadır gözümde. Neyse bu konu burda tartışılacak şey değil.

Ozaman hiç oynamayacaksın... senin bu düşüncen zaten yanlış değilki??? oyun tamamen para tuzağıııı ne shardı ne sherionu nedir ki bulnlar sanal ortamda bir sacmalık almış başını gitmiş... FAKAT bu bi oyun ise ve bu oyun insanların hobisi olmus ise ve bir cok insan hobisi için ciddi paralar harciyor ise , mesela maket birebir oyuncak araba ( 20bin dolar) ya da dağcılık bir tur içn 5 bin tl yi göz den cıkar en fazla 5 gün lük... dalgıclık bir dalış için malzemelerle beraber masrafı 3 bin tl....

EN makulü oyunu bırakmak tabiki AMA oynuyorsaN ve para harcıorsan bari oyunu kurallarına göre oyna ve harcadığın para görüntüsü güzel oln şeylere gitmesi gayet doğal böylesine görsellikle bütünleşmiş bi oyunda....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUBUK KARA -- 5 Eylül 2011; 7:26:48 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Knight Online » KO Genel » RAUM ws SHERION +9 ve +8
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313