Şimdi Ara

Apple, 'yenilenmiş' iPad 2'lerin satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bozulmuş cihazları, fabrikada tekrardan elden geçirerek tamir ettikten sonra uygun fiyattan satışa sunan Apple, iPad 2'nin de benzer şekilde yenilenmiş modellerin satışına başladı.

Fiyatı dışında "0" cihazlar ile hiçbir farkı olmayan (yeni garanti, yeni batarya ve kasa dahil) yenilenmiş iPad 2'lerin fiyatları şöyle;

• 64 GB Wi-Fi: (İki renkte mevcut); 649 Dolar (Normal; 699 dolar)

• 32 GB Wi-Fi + 3G: (4 farklı kombinasyon da mevcut); 679 Dolar (Normal; 729 dolar)

• 64 GB Wi-Fi + 3G (4 farklı kombinasyon da mevcut); 779 Dolar (Normal; 829 dolar)

Eğer Amerika'dan iPad 2 satın almayı düşünüyorsanız, yenilenmiş modellere göz atmakta fayda var.

• Bundan önce kullandığım iki apple (iPhone ve iPad ) yenilenmiş modeller/modellerdi ve yıllarca kullandım/kullanmaya devam ediyorum.
    Almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirler.
  • 50 $ fark için değmez bence .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

50 $ fark için değmez bence .

dolarda artti ama hocam
  • Eldeki ürünün yenilenmiş olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Ben bunu bilmiyorum mesela, ikinci el alan arkadaşlar için de bir ışık olur. Bunu bilen var mıdır?
  • yine bozulmayacağı ne malum 50 $ için ? hem garantiside azalıyor diye biliyorum gerek yok o kadar para varen 50$ daha verebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: erent.

Eldeki ürünün yenilenmiş olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Ben bunu bilmiyorum mesela, ikinci el alan arkadaşlar için de bir ışık olur. Bunu bilen var mıdır?

ikinci el aldığında faturalı ürün alırsan refurbished diye belirtilir böyle bir ibare yoksa sıfırdır ürün
  • 64GB wifi+3G'e yaklaşık 880$ yerine tasarruf edeceğim diye gidip 830$ vermem açıkcası. Hani 150$lık birşeyde 100$ deseler tamam ancak bu fiyatta bu kadar düşük bir refurbished karını kardan saymamak lazım. En az 150$lık bir düşme olması lazımdı bence. O zaman cazip olur.
  • Verdiğim linkte Apple'ın tüm "refurbished" ürünleri göz atabilirsiniz.iPad 1'ler 299$,4. Nesil iPod touch'lar 199$'dan başlıyor.

http://store.apple.com/us/browse/home/specialdeals?mco=MTk1NTE3MTM

Acil Türkiye'ye bir Apple Store lazım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 31 Ağustos 2011; 22:26:58 >
  • Amerikadan satin alacaklara yenilenmislere bakmalarinda fayda var demis haberde. Neye daya arak acaba bunu soylemis. Soylerken kendisi de buna inanarakmi yazmis haberi. Sacmalamayin ya o cihazi alirken 500$ ustu fiyat veriyosam tamir gormus urune 50$ icin kim tama eder. Edenin aklina sasayim!

Allah askina haberlerin sonuna yazarlarimiz yorumlari daha mantikli yaparsa iyi olacak gibi. Bana hic bu secim kisiden kisiye deisir demeyi. 50$ sacma bir fiyat farki. En azindan %30 indirim olmali ki gozumuzu dikelim biz enayimiyiz!!!
  • Önceki nesil iPad'lerin 200 Dolar aşağıdan satılmasınıda hatırlatırım. Yalnız bu ürünler hep üst olanlar, tamirden çok teşhir veya iade ürünüdür.
  • dar gelirligin alemi yok 50 dolar veririm parmaklanmamış cihaz alırım
  • sicilinde (faturasında) sabıkalı gibi refurbished yazdıracağıma 6-7% daha fazla veririm temizini alırım; yeniden topluma kazandırma projesine dahil olmam..
  • niye böyle gurur meselesi yaptınız? 90 lira ucuza almanın neresi kötü. 90 lira az para mı?
  • :) bu apple yi hiç sevmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captan_Price

niye böyle gurur meselesi yaptınız? 90 lira ucuza almanın neresi kötü. 90 lira az para mı?

100 liranın yanında oldukça iyi bir para,
    1400 liranın yanında evet, az..
    madem yenilenmiş de olsa kullanılmış ürünü tekrardan satıyorlar, %6'dan fazla iskonto yapmaları gerekirdi bence
  • nekadar saçma bir fiyatlandırma politikası ya 40-50 dolar fark için bu riske girmeye değmezki..gerçekten çok komik ve aptal işi olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 31 Ağustos 2011; 23:11:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

64GB wifi+3Ge yaklaşık 880$ yerine tasarruf edeceğim diye gidip 830$ vermem açıkcası. Hani 150$lık birşeyde 100$ deseler tamam ancak bu fiyatta bu kadar düşük bir refurbished karını kardan saymamak lazım. En az 150$lık bir düşme olması lazımdı bence. O zaman cazip olur.

tarafsız yorumun için teşekkürler.50 dolar için yapılacak iş değil.adamlar 99dolara sıfır tablet sattı :) zaten bunu almaya gidenede 29 dolara kılıf verecekler.adamlar gram zarar etmiyor :)
  • apple ın çöpleri karıştırdığını bilmiyordum. :)
  • Allah askina adamlar size onu sifir diyede yutturabilir nerden bileceksiniz kasayi degistiriyorlarmis

Size sifir diye rebuflish satmadiklari ne malum kim nerden bilebilir ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.