Şimdi Ara

HTC'nin 10 inçlik tableti, Jetstream (Puccini) tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin merakla beklenen tableti Puccini sonunda tanıtıldı.Duyurusunu AT&T'nin yaptığı tablet, pazarda Jetstream ismiyle satılacak.

İki yıllık kontratla birlikte 699 dolardan AT&T aracılığıyla satışa sunulacak olan tabletin teknik özellikleri şöyle;

• Uyumlu olduğu iletişim ağları;

• LTE (700/AWS)

• HSPA+/HSPA/UMTS (850/1900/2100 MHz)

• EDGE/GPRS (850/900/1800/1900 MHz)

• Android 3.1 (Honeycomb)

• Tabletler için hazırlanan HTC Sense™ UX arayüzü

• 10.1 inçlik WXGA HD ekran

• 1.5GHz frekansında çalışan çift çekirdekli 3.nesil Snapdragon işlemcisi

• 1.3 MP'lik ön kamera ve çift LED flaş ile güçlendirilen 8 megapiksellik ana kamera

• 1080p hareketli görüntü kaydı ve oynatabilme

• 7,300 mAh batarya

• microSD kart ile 32GB'a kadar arttırabilir hafıza

• 17,78 x 25,06 x 1.3 cm

• 708 gram

• tip olarak cok guzel olmus. win8 olmadikdan sonra tabletde android yada ios gereksiz. sonucta win7 tablet ile tum bilgisayar gereksinimlerimi halledebiliyorken ipad gibi bi cihaz alip birde notebook almak cok mantikli gelmiyor
  • çok kalın ... tasarım konusunda smartphone larda döktüren htc den daha iyi birşeyler beklerdim
  • Chipset bu sefer de A8 tabanlı değildir umarım?A9 tabanlı ise 1.5 Ghz harika çünkü
  • Fiyat olarak çok başarısız buldum.
    Ürünün LTE olması bataryasını arttırmalarını gerektirmiş bu da aleti kalınlaştırmış büyük ihtimalle wi-fi versiyonu daha ince olacaktır.
  • Qualcomm'un eskimiş A8 tabanlı scorpion çekirdeğini kullanmazlar umarım :)
    bu konuda Tegra2 ve özellikle Exynos (Samsung) çok kaliteli. birde 708 gram ağırlığı şaka gibi:)
    yahu tablet alıyoruz, 13,3" notebook değil!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis xvier

çok kalın ... tasarım konusunda smartphone larda döktüren htc den daha iyi birşeyler beklerdim

iyi de tablet bu telefon değil ki her harükarda cebe sığmayan çanta ile taşıyacaksın.
  • 708 gr ve 13 mm kalinlok cok fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Orijinalden alıntı: sis xvierçok kalın ... tasarım konusunda smartphone larda döktüren htc den daha iyi birşeyler beklerdim
    iyi de tablet bu telefon değil ki her harükarda cebe sığmayan çanta ile taşıyacaksın.

zaten cebimde taşıcam demedim bak samsung gtab 10.1 e 8mm yada ipad oda o civarlarda ama bu 13 yani kalın geldi bana ama bu fazlalık pil içinse yani daha uzun süre çalışacaksa belki göz ardı edilebilir...
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sis xvierçok kalın ... tasarım konusunda smartphone larda döktüren htc den daha iyi birşeyler beklerdim
    zaten cebimde taşıcam demedim bak samsung gtab 10.1 e 8mm yada ipad oda o civarlarda ama bu 13 yani kalın geldi bana ama bu fazlalık pil içinse yani daha uzun süre çalışacaksa belki göz ardı edilebilir...

uzun çalışacağını pek sanmıyorum ama LTE'nin tüketeceği gücü telafi edecektir büyük ihtimal.

• quote:

quote:

quote:

evet olabilir belkide pilden dolayıdır ama bence tablet alacak kişi için kalınlık çok önemli olmamalı benim görüşüm tabi.

• 700 dolara satacaklarını inanıyorlar mı gerçekten? Yeni bir Flayer hezimeti olmaya aday.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfren -- 1 Eylül 2011; 2:47:53 >
  • GSM sesli-video arama gene yok galiba...
  • uzun zamandir bekledigim tabletti'
    ama fiyat, kalinlik ve agirlik biraz hayalkirikligina ugratti,
    neyse onemli olan performansi...
  • 699 dolar pahalı gelebilir fakat şu özelliklerine tekrar bakarsanız değeceğini anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

699 dolar pahalı gelebilir fakat şu özelliklerine tekrar bakarsanız değeceğini anlarsınız.

ozelliklerine bakinca da pahali...
    zaten yabanci siteler urunun fiyati uzerine yogunlastirmislar elestirilerini.
  • pahali fiyatlara alismis bazi arkadaslar kazik yemek hosunuza gidiyo heralde. Su mala en fazla 800 Tl verilir 1200 lira ne demek yaa bir memur maasi. Daha fiyati iyi diyosunuz kardes. Olmaz boyle az gözün acik olsun :)
  • biraz forumlarda dolastim, millet fiyati yuzunden yerden yere vuruyor.
    AT&T kontratsiz 900 dolara satiyor, yuh artik.
    HTC'yi Flyer'den cok cok daha buyuk bir hayal kirikligi bekliyor.
  • Bugün Almanya'da Samsung'un 10 inç tabletlerinin, apple'ın açtığı dava neticesinde satılması yasaklandı.

Bu 10 inçlik tabletinde akıbeti bu olmasın sonunda...??
  • Benim laptop'da 5400mah batarya var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.