ruhsatım eve gelir mi ? ailem teslim alabilir mi ?
5 Cevap3950 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

916 Mesaj
31 Ağustos 2011; 13:03:57 

merhaba ağustosun 16 sında 2. el arabamı aldım. ruhsat hala evime gelmedi. ilçe emniyete gidip uğraşmak istemiyorum. acaba ne zaman gelir ? ben evde olmayacağım annem babam teslim alabilir mi ruhsatı verirlermi onlara yani ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2094 Mesaj
31 Ağustos 2011; 15:41:25 

Emniyeti arayıp öğrenebilirsiniz.Büyük ihtimalle postaya verilmiş , o da bayram tatilinden dolayı biraz aksamıştır.

Galaxy SIII (GT-I9300)
Omega v57 4.3 JellyBean.

Iphone 5C 16 GB Beyaz - iOS 8.0 Beta

774 Mesaj
31 Ağustos 2011; 23:41:13 

Eğer ruhsatı gidip bizzat 15 gün içinde almazsanız kargo ile adresinize gönderilir yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ben aracın satışı yapıldıktan sonra farklı bir ile gittiğim için ruhsatı alamadım, kaç gün sonra olduğunu hatırlamıyorum ama 20 günü geçmişti sanırım, bir gün postacı beni aradı ruhsatınız geldi diye. Ben farklı bir ilde olduğum için babam alsa olur mu diye sordum olur dedi, babam da gitti teslim aldı. Bence biraz daha bekleyin adresinize gelecektir. Zaten geçici ruhsatın geçerlilik süresi 30 gün.

207 HDI

3035 Mesaj
31 Ağustos 2011; 23:45:23 

quote:

Orijinalden alıntı: IGBT

Eğer ruhsatı gidip bizzat 15 gün içinde almazsanız kargo ile adresinize gönderilir yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ben aracın satışı yapıldıktan sonra farklı bir ile gittiğim için ruhsatı alamadım, kaç gün sonra olduğunu hatırlamıyorum ama 20 günü geçmişti sanırım, bir gün postacı beni aradı ruhsatınız geldi diye. Ben farklı bir ilde olduğum için babam alsa olur mu diye sordum olur dedi, babam da gitti teslim aldı. Bence biraz daha bekleyin adresinize gelecektir. Zaten geçici ruhsatın geçerlilik süresi 30 gün.

Aynen benimde ruhsatı babam teslim aldı o an evde değildim.
Sorun yok yani bayramdan sonra adresinize gelir ruhsatınız. Babanız alabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2067 Mesaj
1 Eylül 2011; 0:00:03 

Postacı evde kimse olmadığından kapıya haber kağıdı bırakıp, ruhsatımı ptt ye teslim etmiş, bende ordan almıştım.

343 Mesaj
1 Eylül 2011; 0:37:31 

Ben bir ay bekledim göndermediler şubeyi arayıp sorabilirsin ben öle yaptım babam kimliğimle birlikte gidip aldı.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel » ruhsatım eve gelir mi ? ailem teslim alabilir mi ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250