Şimdi Ara

Avea Neden Çekmez İşte Cevabı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
5
Favori
79.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sevgılısı olan mesajlasır hocam , 250 ytmz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahapcemil

Sevgılısı olan mesajlasır hocam , 250 ytmz :)

whatsapp :D
  • batuhan__41 kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefonu olan var olmayan var , nıye ezıyosun sımdıkk :) o zmn sadece ınternet al , vıber lede konusursun :)
    Ayrıcada 200 dakıka yerıne 500 dakıka kullanma hakkın olacak , vede 250 mb yerıne 2048mb full hızda , zaten o kotayı asmam dersen , 200 dakıka bana ytmez dersen taraftar daha ıyı , hem ben bı turlu guvenemıyorum faturalı hata , ama tabı bunlar sahsı gorusum , herkesın kafasına yatan tarıfe olur onu kullanır , sız yanılıyormuyum deyınce artuılarını sıraladım hıcbırısı ıcın dıgerınden ustun duyemeyız kullanıcıya gor degısır tarıfenın yararı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapcemil -- 31 Ocak 2014; 2:08:28 >
  • batuhan__41 kullanıcısına yanıt
    Taraftar hatları da 23 tl lık tarıfeye uye olabılıyor . Ben oyle kullanıyorum arkadaslar.

• Alabılıyor hocam , ben kullanıyorum.

• quote:

Taraftar hatları da 23 tl lık tarıfeye uye olabılıyor . Ben oyle kullanıyorum arkadaslar.

yapma bee desene pttye boşuna taşıdık keşke taraftar hattına taşısaydık.gerçi bu ara tersoyum 23 tl yerine 14 tl daha iyi olucak neyse ilerde belki taraftar hattı olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan__41 -- 31 Ocak 2014; 16:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan__41

quote:

yapma bee desene pttye boşuna taşıdık keşke taraftar hattına taşısaydık.gerçi bu ara tersoyum 23 tl yerine 14 tl daha iyi olucak neyse ilerde belki taraftar hattı olur :D

Hocam 14 işini görüyosa hç kafanı yorma mis gibi kullan iste , zaten 23 lirada yüklenmiyo her ay 25 yükleyecen , sana yetiyosa tarifen kafanı hiiiiiiç yorma devam et kullanmana :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batuhan__41

quote:

Hocam 14 işini görüyosa hç kafanı yorma mis gibi kullan iste , zaten 23 lirada yüklenmiyo her ay 25 yükleyecen , sana yetiyosa tarifen kafanı hiiiiiiç yorma devam et kullanmana :)

saol hocam az daha karar değiştiriyordum

• Ben yillardir Turkcell kullanicisiyim bir kez bile bu sorunu yasadigimi hatirlamiyorum. Ama aveaya gectim. Daha 2.gunumde pisman olmus durumdayim. Bu nasil bir sey arkadas İstanbul'un ortasinda da cekmicekse nerde cekecek ?

• Avea çekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    hayal görüyorsunuz siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukito

hayal görüyorsunuz siz

Çekiyor.

Hatta şuan otobüsten yazıyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ne diyeyim
  • Arkadaslar ben kendi görüşümü söylüyorum Avea Olsun turkcell olsun vodafone olsun bunların hepsının cekmedigi yer mutlaka var yok değil siz cekime bakıyorsunuz yalnız şunu belirtmek istiyorum aveanın cektigi yerde turkcell cekmıyor turkcellin cektigi yerde avea vodafone cekmıyor bu boyle devam edıyor bazı yerlerde ise tum hepsi aynı boyutta ve sınırda cekıyor sıkıntısız siz ucuzluga ve kalıteye bakın arkadaslar herkesın agzında bır turkcell anlamadım gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sivas724 -- 28 Şubat 2014; 19:41:15 >
  • Ben aria zamaninda beri musterisiyim avea nin. Cekim problemi nerdeyse hic yasamadim bugune kadar.

• StackOverflow S kullanıcısına yanıt
    valla MAŞAALLAH diyelim ozaman bizde bugüne kadar adam gibi çektiğini görmedik avea nın
  • yukito Y kullanıcısına yanıt
    Galiba bölgenizle alakalı bir durum bu. Bazı operatörler belli yerlerde daha iyi. Müşteri hizmetlerine bildirim yapın bölgenizde aveadan kaliteli hizmet alamadığınızla ilgili. İlgilenirler diye düşünüyorum.
  • aradım farkındayız diyorlar lakin bu ara işlem yapamayacaklarını belirttiler
  • Valla onu bunu bilmem Avea Kullanıyorum Hatt full gösteriyor. 3 g devrede ama facebook'un açılması 25 saniye sürüyor. Biraz ilerliyorum 50 mt kadar. Hat orta sevilerde 3 g devrede facebook açılması 2,5-3 saniye. Telefonun gösterdiği durum her zaman geçerli olmuyor. 3 G li bölgelerde bile zaman zaman kopmalar olabiliyor. Eminönü'nden motora binip Çengelköy' gidene kadar Sıkıntı çok oluyor. Eminönü'nde internete girmen mümkün değil (boğaz hattının oralarda) Ama motor Beşiktaş'a yanaşıyor internet uçuyor. Stabil bir 3 g yok hiçbir yerde (AVEA için). Telefon IPHONE 4S...
  • hardcover H kullanıcısına yanıt
    hayatında avea varsa sürprizlere açık ol derim her zaman. iyi günler.........
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.