Şimdi Ara

Avea Neden Çekmez İşte Cevabı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
5
Favori
79.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaLiVa

Avea 5 para etmez bir operatör..

Ankara Bahçelievler'de kalıyorum.. Hattım 2002'den beri Avea..( ozamanlar Aria idi hatırlayanla )

Evim giriş katı.. zemin katı da değil.. evimde Avea 0 çekiyor.. 8 yıldır bu dairede telefonla ne zaman konuşmak istesem bahçeye çıkıyorum ya da kafamı camdan dışarı çıkartıyorum ancak o zaman 1 sinyal çekiyor.. %90 bana ulaşmak istenildiği zaman telefonumun hattı düşmüyor.. Aradığınız kişiye şu an da ulaşılamıyor deniliyor.. Evime her Avea hattı gelen aynı sorunu çekiyor.. Yemek siparişi verdiğim zaman bile Avea Pos cihazınız varsa Pos cihazı ile kredi kartımla dışardan çekmeyi deneyin diyorum..

Türkcell Full çekiyor.. ama işte 10 yıllık hattımı böyle küt pat değiştirmek içimden gelmiyor.. Hattı da eski ev arkadaşım benim için açtığı için hattımı farklı bir operatöre yönlendiremiyorum.. Yani geçemiyorum Turkcell'e.. yeni hat almak da tam bir fiyaskodur..

Vodafone 2 sinyal çekiyor.. Türkcell 5 avea 0

Arkadaşım da karşı apartmanda kalıyor 2. katta.. O da aynı problemi çekiyor.. ANKARA BAHÇELİEVLER'DE AVEA ÇEKMİYOR.. Çekiyor diyenler varsa gelsin buyursun.. Kaç kere aradım şikayet ettim rica ettim ama adresimi falan alıyorlar hiçbirşey değişmiyor..

Geçen hafta bir arkadaşımla konuştum Bir operatör firmasında teknisyen.. Bana verdiği bilgiye göre, Avea'nın türkcell'den daha kötü çekmesinin tek sebebi GSM uydularına en fazla parayı turkcell bastırdıgı ıcın.. sonra vodafone ve en son avea, o yüzden en ucuz ve en berbatıdır..

git aveaya başvur hattı üstüme alacam diye.Öyle bir hakkınız var hemde ücretsiz ama bazen Avea merkezler işlem ücreti diye haksız 5-10 lira alıyor.Arkadaşının gelmesine gerek yok devir işlemi değil bu eskiden beri olan açık hat düzenini bitirmek için btk yapıyor.

• Şimdi öğrendim teşekürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çorum Adliyesinin 1. katında bile çekmiyor avea bu nasıl işse anlamak mümkün değil
  • Kocaeli /Derince de tam 3 semtte çekme sorunu olduğuna şahit oldum bunlardan biride benim ev. Mesele şu 2 yerden çekiyo telefon. Birinde 3g var diğerinde yok 3g olan şebekeye bağlandımı 2 kademe en fazla çekiyor. Diğerine normal ama ona çok nadir bağlanıyor. Kaç kere aradım çözüm yok. Beni bezdirdiler açıkçası.
  • Acil Teknik Yardım Çağrıları

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile Şirketimiz arasında imzalanan GSM İmtiyaz Sözleşmesi’nin ilgili maddesi uyarınca müşterilerimiz,

Acil Teknik Yardım Çağrıları için tahsis edilen 0 555 757 97 47 numarası üzerinden ücretsiz olarak;

sinyal seviyesi,

sim kart sorunları,

arama aranma sorunları ve

açılmayan yeni hat gibi

şebekemizden kaynaklandığı düşünülen ve

müşterilerimizin haberleşmelerini engelleyen teknik sorunlarla ilgili

teknik destek alabileceklerdir.
  • O numara formalite icabi var ve hic bi sikayeti ciddiye almiolar ozellikle kapsama sorununu

• quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

O numara formalite icabi var ve hic bi sikayeti ciddiye almiolar ozellikle kapsama sorununu

Valla hocam uzun süredir vodafone kullanıyordum birkaç gündür avea süper 3lü paketine geçtim cazip gelince. Ama bariz bir şekilde telefonda birkaç kez sesimin gitmemesi ve kesilme durumu yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

quote:

O numara formalite icabi var ve hic bi sikayeti ciddiye almiolar ozellikle kapsama sorununu

Valla hocam uzun süredir vodafone kullanıyordum birkaç gündür avea süper 3lü paketine geçtim cazip gelince. Ama bariz bir şekilde telefonda birkaç kez sesimin gitmemesi ve kesilme durumu yaşadım.

+5482

• Trakyanın pek çok köyünde çok zayıf çekiyor. çukur yerlerde hiç çekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Trakyanın pek çok köyünde çok zayıf çekiyor. çukur yerlerde hiç çekmiyor.

Bırak trakyayı ben istanbulun göbeğinde sayılırım yinede yaşadım bu durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

Catir catir cekiyor. 3g'si de canavar. Vodafone'da cektigim cileyi bir kez bile cekmedim. Ustelik4 ceker dedikleri turkcell kemer, olimpos gibi yerlerde, cogu bolgede cekmedigi icin arkadasimi delirtirken. Ben 5 cubukla nazire yapiyordum :)

Casper'dayım, dibimizdeki bina da Avea'nın merkezi. Avea'nın dibindeyiz yani ve Avea burdan bile düzgün çekmiyor. Gerisi hikaye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

Catir catir cekiyor. 3g'si de canavar. Vodafone'da cektigim cileyi bir kez bile cekmedim. Ustelik4 ceker dedikleri turkcell kemer, olimpos gibi yerlerde, cogu bolgede cekmedigi icin arkadasimi delirtirken. Ben 5 cubukla nazire yapiyordum :)

Casper'dayım, dibimizdeki bina da Avea'nın merkezi. Avea'nın dibindeyiz yani ve Avea burdan bile düzgün çekmiyor. Gerisi hikaye...

Biraz da cihaza bagli. Iphone 4'te cekmiyordu. Note 2'de nerede hic kesinti olmuyor

• Abi eger umraniyedeki binayi diyosan aveanin o binasinda baz istasyonu var hatta antenlerden biri sizin binaya bakiyo cekmiyo olmasi ilginc :))

• Mersin/Mut/Çömelek Köyü yalnız Turkcell çekiyor. Hacettepe Üniversitesi'nde Avea çekmiyor, diğerlerini bilmiyorum.
  • Bende yeni aveaya geçtim cidden çekme sorunu yaşıyorum.
  • quote:

Abi eger umraniyedeki binayi diyosan aveanin o binasinda baz istasyonu var hatta antenlerden biri sizin binaya bakiyo cekmiyo olmasi ilginc :))

evet, arkadaşın telefonu da öyle ip filan değildi, nokia idi. tcelle geçti, rahat etti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Abi eger umraniyedeki binayi diyosan aveanin o binasinda baz istasyonu var hatta antenlerden biri sizin binaya bakiyo cekmiyo olmasi ilginc :))

evet, arkadaşın telefonu da öyle ip filan değildi, nokia idi. tcelle geçti, rahat etti...

Ama avea gibi saldim cayira mevlam kayira kafadindaki bi firmadan beklerim kendi genel mudurluk binasinda cekmiyor denildiginde insanlari inandiracak vurdumduymazlik seviyesine sahipler

• Dörtyol ilçesinde çekiyor.hem de full.

• Masanın üstüne koyuyorum 0,10 mbit, elime alıyorum 15 mbit :)) eve geliyorum, salonda 0,10 mbit, yan odaya geçiyorum 10 mbit. nedir bunu çözümü acaba bilen var mı ?
  • Kartal karliktepe full cekiyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.