Şimdi Ara

Mortal Kombat Arcade Collection [31 Ağustos 2011]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
5.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Mortal Kombat Arcade Collection [31 Ağustos 2011]

2011'de çıkarak seriyi köklerine döndüren yeni Mortal Kombat'tan sonra bundan daha güzel bir haber olamazdı doğrusu. Mortal Kombat tarihinin ilk oyunlarından aldığımız zevki bize tekrar tattırmayı başaran Ed Boon ve ekibi, nostaljik yapımları da unutmuyor ve klasik Mortal Kombat üçlemesini dijital platforma getiriyor.

PSN, PC ve Xbox Live'deki yerini alacak olan Mortal Kombat: Arcade Kollection'da her MK hayranının favorileri Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 ve Ultimate Mortal Kombat 3 bulunacak ve bu oyunlar HD kalitede karşımıza çıkacak.

NetherRealm stüdyosu tarafından yardım alarak Other Ocean tarafından önümüze sunulacak olan bu harika pakette online müsabakalar yapabilecek, liderlik tabelasına adımızı yazdırma imkanına sahip olacak ve Achievements & Trophies açmaya çalışabileceğiz.

Yaz aylarına göz kırpan Mortal Kombat: Arcade Kollection, 9.99 dolar veya 800 MS puanına alıcılarını bekliyor olacak. Sabırsızlanmamak elde değil..

Netherrealm, yarın çıkışını PSN, Xbox Live Arcade ve Steam için yapacak olan Mortal Kombat: Arcade Kollection için çıkış videosu yayınladı.

İçinde serinin bu kadar popüler olmasında büyük payı olan üçlemeyi - Mortal Kombat, Mortal Kombat II, Mortal Kombat III- barındıracak olan paket, online oynanış, achievement ve trophy desteğini de cebinde getiriyor.

Other Ocean tarafından yapılan oyun, PSN ve PC için 9.99 dolara, Xbox Live Arcade'de ise 800 MS puanına satılıyor. Çıkış videosunu aşağıda bulabilirsiniz:
    Yarın steam'den satışa sunulacak -

ÇIKIŞ FRAGMANI

• Grafikler berbat gözüküyor keşke MK9'u pcye çıkarsalar adam gibi oyun oynardık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uri Boyka

Grafikler berbat gözüküyor keşke MK9'u pcye çıkarsalar adam gibi oyun oynardık

Arkadaşım bu oyunların amacı grafik değildir arcade oyun zaten 9 dolar . Eski oyunları çok zevkli ben indirdim LIVE'den.
  • Zaten tek güzel yanı online olması oyunun pc versiyonu da ekime ertelenmiş galiba
  • Evet PC versiyonu 1 ay ertelenmis diyorlar.Umarim 1 ay sonra sorunsuz bir surum cikartirlar PC ye sabirsizlikla bekliyoruz.
  • ne zaman çıkıyor bu oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

ne zaman çıkıyor bu oyun?

Aralik ayina ertelenmis cikis tarihi.

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=16678
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

ne zaman çıkıyor bu oyun?

Aralik ayina ertelenmis cikis tarihi.

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=16678

Hmm mortal kombat serilerini severim hep düşünmüştüm şunları uyarlasalar yeni çağa diye nihayet akıl ettiler

• güncelleme : daha önce iptal edilen pc sürümü 2 gün önce çıktı arkadaşlar

Resimleri kendi pc'm den çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 31 Ocak 2012; 19:31:03 >

• Oyun STEAM'da satışa çıkmıştır. 8 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

Oyun STEAM'da satışa çıkmıştır. 8 dolar

Bu oyun en fazla olsa olsa 3 dolar eder ki oda tartismaya acik.Oyunda ne yazikki gfwl var ki rezil bir sistem bildiginiz uzere.Daha oncede soyledigim gibi mame varken bu rezil oyuna bu kadar para verilmez ederi en fazla 3 dolardir indirime girmesini beklemenizi oneriyorum.
  • quote:

quote:

Bu oyun en fazla olsa olsa 3 dolar eder ki oda tartismaya acik.Oyunda ne yazikki gfwl var ki rezil bir sistem bildiginiz uzere.Daha oncede soyledigim gibi mame varken bu rezil oyuna bu kadar para verilmez ederi en fazla 3 dolardir indirime girmesini beklemenizi oneriyorum.

Niye rezil sistem güzel işliyor bence.Xbox'lada direk bağlantı vs kuruluyor
  • quote:

quote:

eski arcade mortal kombat'lar rezil mi.. ağzını topla fatality yaparım, yok yapmam canın sağolsun
  • Bu koleksiyonda 4. oyunda olmaliydi ve hepsi yeniden FHD olarak yapilmaliydi.Suanki haliyle MAME dekinden daha kotu ve fiyati yuksek.

3 dolar altina dusunce bende alacam zaten o zaman fatality kisminda gorusuruz kismetse
  • vala gayet guzel oyunu hizlandirmislar olumune kapisma var :) bircokta oyuncu var. ozellikle umk3 neredeyse trilogy hizinda olmus. mk2 bile cok hizli. ben oneriyorum oyunu cok uzak mesafede degilseniz baglanti gayet iyi oluyor.
  • peki joistikle oynanıyormu bu oyun!
  • Pc versiyonunda Noob Saibot yok, açılıyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.