Şimdi Ara

Yönetime Güvenim Kalmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilenler bilir burada yönetimin en sağlam destekçilerindendim. Ama artık Ali Koç hariç hiçbirinin samimiyetine inanmıyorum.
    Şike yapmadığına emin olan takım, böyle apar topar oyuncusunu satmaz. Varsa bir maddi sorun, verin diyorum hesap numarası 10 tane Santos parası toplanmassa ben de birşey bilmiyorum. Böyle durumlarda kibir, gurur olmaz.
    Madem şike yaptın soruşturma başladığı gün de biz şike yaptık, düşürün diye. Bu zamana kadar bekliyorsun ve şimdi düşür diyorsun. E arkadaşım yaz o zaman dilekçe? Şimdi tazminat alacağız diye 2 senemiz heba mı olsun ?
    Kimse başından beri çıkıp sağlam dille yapmadık diyemiyor. Bütün yöneticiler yarım ağızla yok öyle yok böyle diyor. Daha 2 ay önce Dünyanın en zengin 19.kulübüydük, nasıl birden bu kadar krize düşeriz anlamıyorum. Şl'den zaten 3 senedir para felan gelmiyor. Hissemiz düştü diye batacak mıyız? Havuzdan sponsordan feneriumdan kombineden gelen paralarla bile çok rahat ödenirdi oyuncuların maaşları. Bu sene hepi topu 9 milyon euroluk transfer yaptık bu yönde de bir artış söz konusu değil. Hani nerede o çok zengin parayla oynayan yöneticilerimiz ? Ali Koç hariç hepsi arazi. Ali Koç da şu an New York plajında güneşlenirdi istese, gerçek Fenerbahçeli böyle olunuyor işte. Yazık adam bu berbat durum karşısında tek başına.
    Saha içinde şike olmadığına eminim. Ama eğer yönetim kendine güvenseydi oyuncu felan satmazdı, yok bitirme politikası felan hepsi bir kenara ŞİKE YAPMAYAN TAKIM KÜME DÜŞMEZ arkadaşlar. Kimse kimseyi kandırmasın. Olaylara subjektif bakmak yerine daha detaylı ve objektif olmak lazım. Madem şike yapmadık, iki iddaa sonucunda takımı dağıtmanın mantığı ne ? Kim ne derse desin yönetime güvenim kalmadı artık.

• Cris seni açık yürekliliğin için tebrik ediyorum
    bunu aylar önce birtek ben dedim,daha sonra başkaları başkaları ve şimdi birçok kişi aynı şeyi diyor
    birgün herkes diyecek

1 Milyar dolar servetin var,20 milyon euroluk açık için stochu luganoyu andre santosu sat
    1.5 milyar dolar servetin var kiğılı 20 milyon euroluk açığa 1 milyon euro bile koyma
    kadroyu dağıt,2 ay taraftar jop yerken siz adalete güvenin
    dünya ve türkiyede prestijimizi yok edin,başkan üstüne üstlük temiziz bile diyemesin
    bende destek vereyim öylemi ?
  • Ali Koç'un destekcisiydim ta ki santos ve stoch haberini duyana kadar.Yaziklar olsun size milyar dolarlariniz var 10 milyon icin kimleri sattiniz
  • aynen yönetimin tamamen değişmesi gerekli artık
  • Yönetimin ne kadar çapsız olduğunu kriz anında görmüş olduk böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canales

Cris seni açık yürekliliğin için tebrik ediyorum
    bunu aylar önce birtek ben dedim,daha sonra başkaları başkaları ve şimdi birçok kişi aynı şeyi diyor
    birgün herkes diyecek

1 Milyar dolar servetin var,20 milyon euroluk açık için stochu luganoyu andre santosu sat
    1.5 milyar dolar servetin var kiğılı 20 milyon euroluk açığa 1 milyon euro bile koyma
    dünya ve türkiyede prestijimizi yok edin,başkan üstüne üstlük temiziz bile diyemesin

Hiçbiri bir kuruş vermesin ona da razıyım. Ama desinler ki, çok zor dönemden geçiyoruz. Güç kaybetmemeliyiz taraftarımızdan yardım istiyoruz. Ulan 10 tane Santos 10 tane Lugano parası çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

quote:

birgün herkes diyecek

Hiçbiri bir kuruş vermesin ona da razıyım. Ama desinler ki, çok zor dönemden geçiyoruz. Güç kaybetmemeliyiz taraftarımızdan yardım istiyoruz. Ulan 10 tane Santos 10 tane Lugano parası çıkar.

Davanda haklı olduğunu düşünüyorsan takımı korur krallar gibi oynar CAS sonucunu beklersin
    yada
    takımı dağıtıp Ligden çekersin Efsane olursun
    bu nedir ?
    Basiretsizlik
    son çırpınışlar,en fanatik Aziz Yıldırım taraftarı bile küfürler ediyordur böyle birşey olamaz

• santosun luganonun emenikenin gitmesinin sebebinin para olduğunumu düşünüyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levent.

santosun luganonun emenikenin gitmesinin sebebinin para olduğunumu düşünüyorsunuz ?

Bırakın bu paranoyak tavırları. Para zaten.
  • ne paranoyası arkadaşım? elin santosu emenikesi luganosu neden dursun takımda? adamlar dünyada her takımda direk oynayabilecekken sezon ortasında ikinci lige düşüp orda oynama riskini neden alsın? böyle bir durumda yönetici olduğunuzu düşünün, ve oyuncunuz gitmek istiyor, e bedavada gitmiyor sonuçta bu adamları takımda tutmanın onlarında hayatlarını karartmanın ne mantığı var ?
  • Her tarafa yazıyorum ama ;

quote:

Ben bişeyi anlamadım. Geçen sene de biz ŞL'ne giremedik. Elendik. Hatta Avrupa liginden de elendik ama kriz falan olmadı. Hatta esamesi bile okunmadı.

Bu ne ya ilk defa mı ŞL gidemiyoruz. bu işin içinde başka şeyler var beyler bunlar bahane bence.

Biz destek olalım derken hale bak anlaşılır değil. Bu olay öyle ŞL giremedik falan değil
    .
  • quote:

ne paranoyası arkadaşım? elin santosu emenikesi luganosu neden dursun takımda? adamlar dünyada her takımda direk oynayabilecekken sezon ortasında ikinci lige düşüp orda oynama riskini neden alsın? böyle bir durumda yönetici olduğunuzu düşünün, ve oyuncunuz gitmek istiyor, e bedavada gitmiyor sonuçta bu adamları takımda tutmanın onlarında hayatlarını karartmanın ne mantığı var ?

Santos transfer listesinde olduğunu ve Arsenal ile görüşmeye başlandığını bugün öğlen öğrenmiş. Twitterden açıklama yaptı gitmiyorum diye. Zorla adam yolluyoruz neyin kafasını yaşıyorsun ?
  • Söyle bir yazı var internette:

1-Fenerbahçe Spor Kulubü aynı zamanda Fenerbahçe Sportif A.Ş adında borsada işlem gören bir şirkettir.
    2-Fenerbahçe Spor Kulubü bu yıl şampiyonlar liginde oynamadıgı için reklam gelirleri ve genel hasılattan kaybedecegi yaklaşık 20 milyon eurodur. Türk lirası üzerine 45-50 Milyon tl civarıdır.
    3-Fenerbahçe Sportif A.Ş hisseleri borsada operasyondan önce 71 liradan işlem görürken operasyonun ardından önce 46 liraya daha sonra 35 liraya kadar düşmüştür. Şuan 42 Tl civarlarında seyretmektedir. Bu aradaki kayıp yüzde 40-50 civarlarındadır.
    4-Fenerbahçe Spor Kulubü maddi durum olarak son bir kaç senedir avrupa kulupleriyle yarışmaktadır. Kulup son birkaç senede bütçesini 300-400 milyonlara çekmiş ve borsa degeri anlamında yaklaşık olarak 1-1.5 milyar dolar seviyesine çıkmıştır.
    5- 4. Maddeden anlaşılabilicegi üzerine bu tarz degere sahip bir kulubün sadece yüzde 10 lik bir kısım içerisinden bile en az kaybedecegi miktar 150 milyon dolardır. Düşüşün yüzde 50 ye vardıgı düşünülürse benim yazdıgım son derece iyimser bir miktardır.
    6-Bu şartlar altında kulubün maddi kaybının totalde tl bazında 400 milyon civarında oldugu düşünülmektedir.
    7-400 Milyon tl lik bir kayıp söz konusuyken '' Bir sene şampiyonlar ligine gidemedik kulubu sattınız.!!!'' - '' 10 milyon euro alamadık diye battıkmı sürünüyormuyuz? yeter kardeşim!!!'' vb düşünceler yüzdört yıllık tarihi şeref ve şanla dolu Fenerbahçemizin cefakar taraftarına yakışmamaktadır.
    8-Bize düşen görev kulubümüzü ne olursa olsun desteklemektir. Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki yabancı futbolcular Türk futbolcular dan ziyade profösyönellik anlayışları daha ileride olan futbolculardır. Bu tarz bir karamsarlık durumunda onlarında gitme istekleri anlayışla karşılanmalıdır.
    9-Unutulmamalıdır ki hiçbir futbolcumuzdan Şanli kaptanımız Alex'in duruşunu ve davranışını beklememek gereklidir. Alex yıllardır burada oynamaktadır buranın yapısını hayatını içtenlikle yaşayan bir baglamda Türk olmuş bir isimdir.
    10-Son olarak şunu belirtmek istiyorumki futbolcular,yöneticiler,teknik direktörler,malzemeciler,taraftarlar bile ölümlüdür gelip geçicidir. Baki kalan Fenerbahçe'dir. Bize düşen en önemli görev dibe çekilmeye çalışılan Fenerbahçe Bayragını yeniden yakıştıgı yere çıkartmaktır.

• adabınla tartışmasını öğren önce, ondan sonra karşılıklı konuşalım olurmu ? paranoyak tavırmış, neyin kafasını yaşıyormuşum, evde kardeşinle konuşuyorsun heralde ?
  • quote:

birgün herkes diyecek

öyle olsa bile fenerbahçe' nin maruz kaldığı haksızlığın aynısına beşiktaş da uğramış olmalıydı. yani uefa bjk' yi de görmek istemiyoruz demeliydi. bunu demediğine göre demek ki yargı karar almadan federasyon karar almış demektir. o zaman şöyle bir soru akla geliyor hemen. madem öyle niye böyle herkese eziyet ediliyor? yani çıkacak olan karar fenerbahçe aleyhine olacak görünüyor ise yargı niye bu kadar yavaş çalışıyor? bu görevi federasyon üstleniyor.. bugünkü görünen durum fenerbahçe üzerine değil fenerbahçeyi yönetenler üzerine birşeylerin döndüğünü gösteriyor. yani ben adalete destek veririm, düşürecekseler düşürsünler ama bu bir taktik olsa gerek, en kötü yanı ise maddi çöküntüye uratmak olabilir diye düşünüyorum. moral zaten sıfır..

• quote:

Orijinalden alıntı: speakerphone2010

quote:

birgün herkes diyecek

öyle olsa bile fenerbahçe' nin maruz kaldığı haksızlığın aynısına beşiktaş da uğramış olmalıydı. yani uefa bjk' yi de görmek istemiyoruz demeliydi. bunu demediğine göre demek ki yargı karar almadan federasyon karar almış demektir. o zaman şöyle bir soru akla geliyor hemen. madem öyle niye böyle herkese eziyet ediliyor? yani çıkacak olan karar fenerbahçe aleyhine olacak görünüyor ise yargı niye bu kadar yavaş çalışıyor? bu görevi federasyon üstleniyor.. bugünkü görünen durum fenerbahçe üzerine değil fenerbahçeyi yönetenler üzerine birşeylerin döndüğünü gösteriyor. yani ben adalete destek veririm, düşürecekseler düşürsünler ama bu bir taktik olsa gerek, en kötü yanı ise maddi çöküntüye uratmak olabilir diye düşünüyorum. moral zaten sıfır..

Katılıyorum
    TFF'nin hainliği apayrı birşey
    fakat önce kendi içimizden bakarak başlamalıyız olaya
    mesele yönetimse gitsinler,hani Fenerbahçe herşeyin üstündeydi ?
    ee gidin o zaman,zaten yönetemiyorsunuz,taraftarın tepkiside giderek büyüyor
    madem işin ucu küme düşmek (kesin gibi artık) açıklayın

hiç birşey yapamıyor bu basiretsiz yönetim

• Artık öyle bir noktadayım ki yaptıysak dahi şer cephesine karşı yine Aziz Yıldırım'ın tarafını tutarım. Olay şikeyi, teşviği, yönetimi çoktan geçti beyler. Birleşip kuyumuzu kazan Fenerbahçe düşmalarına karşı bu saatten sonra şikeyi de savunuyorum. Yaptıysak yaptık, SATMASALARDI!

Not: Hala asla ve asla şike yaptığımız kanaatinde değilim, olaylara sadece en kötü tarafından, -ya yaptıysak ne olacak şeklinde de bakıyorum...
  • Arkadaşlar belki hatalı bir satış politikası uyguluyoruz ama yönetimimize olan güvenimiz kaybolmamalı. Yönetimin karşısında olmak şimdi sadece düşmanlarımızı sevindirir. Bu yönetim istifa etse yerine kimler gelecek? Yandaş medyanın, Fenerbahçeyi, Aziz Yıldırımı devirmek isteyen güçlerin ekmeğine yağ sürmeyelim en azından.. 104 yıllık çınar o güçlerin egemenliğine girmeyen tek kale olmaya devam etsin...
  • bu para göz hükümet olduktan sonra iftirayı kanıt yapıp seni ömür boyu içerde tutar, şike ne ki?
  • quote:

adabınla tartışmasını öğren önce, ondan sonra karşılıklı konuşalım olurmu ? paranoyak tavırmış, neyin kafasını yaşıyormuşum, evde kardeşinle konuşuyorsun heralde ?

Boş konuşuyosun çünkü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.