Şimdi Ara

Yönetim İSTİFA için neyi bekliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu konuyu günler önce açtığımda ''devletin işi bu olmm yazık yeaaa hiç bişey bilmiyor adam eheh'' diye garip yorumlar aldım
    bende biliyorum tek kirli olanın biz olmadıgını,bende biliyorum trabzonun beşiktaşın kayırıldığını TFF'nin hainliğini

FAKAT

TEMİZİZ diyemeyen,bunun yerine EN TEMİZ BİZİZ diyen Aziz Yıldırım var,resmen kabul ediyor iddiaları
    Dilediği an avukatı aracılığıyla yazılı açıklama yapma hakkı var Aziz Yıldırımın hala ses yok,onun basiretsiz yönetimi Lugano gibi Santos gibi Emenike gibi adamları gözünü karartıp,parayı verene satıyor
    AZİZ YILDIRIM BİZLERE ÇOK ZENGİN BİR KLÜP BIRAKACAK derdik
    Hani nerede ?

Aziz Yıldırım döneminde 1 MİLYAR EURO para harcandı
    ortada 12 sene içerisinde alınmış yalnızca 4 Şampiyonluk var

TOPUK YAYLASI KLÜBÜN KASASINDAN ÇIKAN PARAYLA YAPILDI,NEDEN ? YILDA 8 GÜN KAMP YAPMAK İÇİNMİ
    Arsası ile birlikte maliyeti klüp kuracak kadar büyük paralar,ve bugün çıkıp soran yok : 300 MİLYON EURO BORÇ VAR,BU NASIL ÖDENECEK ?

- soyadı bile Milyon Dolarlar eden ALİ KOÇ neden yardım isteyip ağlamak yerine aslanlar gibi klübe para aktarımı yapmıyor ?
    - Nihat Özdemir para ödememek için kaçtı dediler,hala ses yok ?
    - Milyar dolarları bulan geliriyle (Fenerium gelirlerininde bir kısmını alıyor) Asbaşkan KİĞILI neden yardım elini uzatmıyor
    - Senelik 20 Milyon dolara yakın geliri olan ACIBADEM'in sponsorluğu gaza gelinip iptal ediliyor,sonra Lugano satılıyor Santos satılıyor
    satılır tabi uyuyalım ohh ali koçç yeahh büyük başkan olacak falan demi ne güzel

Sadettin Saran,Hakan Bilal Kutlualp,Uğur Dündar,Ferit Şahenk gibi tertemiz adamlar internet ortamında küfürler yiyor,bir babayiğit açıklasın NEDEN ?
    BU ADAMLAR ZAMANINDA 200 MİLYON £'luk borcun hesabını sorduğu için İHRAÇ edildiler
    Aziz Yıldırım kendi açıklarını yakalayan yüzlerce üyeyi ihraç eden,DİKTATÖR bir başkandır

Hakan Bilal Kutlualp : Anelka,Ortega,Alex,Hoijdonk,Aurelio,Revivo,Rapaiç gibi isimleri Fenerbahçemize kazandırdı
    TRANSFERLERDE EMEĞİM ÇOK BÜYÜK DEDİĞİ İÇİN İHRAÇ EDİLDİ
    Sonrasında : Kezman Maldonado Josico Guiza Ali Bilgin aragones gibi adamlar geldi
    ÇIKIP SORAN OLMADI : BAŞKAN BU NEDİR ?
    Burası Azizbahçe değil FENERBAHÇE

Aslanlar gibi çekilin kenara gidin,borcumuzuda harcımızıda kapatacak yüzlerce delikanlı Fenerbahçeli var

Dar ağacında olsamda son sözüm Fenerbahçe diyen Aziz Yıldırım,Son sözüm Fenerbahçe de ve kenara çekil,Efsane ol kalplerde yaşa,Al git yönetiminide artık

Daha fazla yokuşa sürüklemeyin klübü YETER !!

• Yönetime güveniyordum fakat oyuncuları tek tek elden çıkarmaya başlamaları bende bazı soru işaretleri bıraktı.Sanki düşeceğimizden eminlermiş gibi hareket ediyorlar.Sezon ortasında küme düşersek 2 yılımız heba olacağına bu sene bank asyaya gidelim demeleri, gol makinesi emenikeyi, uruguay kaptanını, brezilya sol bekini gözlerini kırpmadan, üçe beşe bakmadan sattılar.Nedenini iyi sorgulamak gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canales

Ben bu konuyu günler önce açtığımda ''devletin işi bu olmm yazık yeaaa hiç bişey bilmiyor adam eheh'' diye garip yorumlar aldım
    bende biliyorum tek kirli olanın biz olmadıgını,bende biliyorum trabzonun beşiktaşın kayırıldığını TFF'nin hainliğini

FAKAT

TEMİZİZ diyemeyen,bunun yerine EN TEMİZ BİZİZ diyen Aziz Yıldırım var,resmen kabul ediyor iddiaları
    Dilediği an avukatı aracılığıyla yazılı açıklama yapma hakkı var Aziz Yıldırımın hala ses yok,onun basiretsiz yönetimi Lugano gibi Santos gibi Emenike gibi adamları gözünü karartıp,parayı verene satıyor
    Hani nerede ?

TOPUK YAYLASI KLÜBÜN KASASINDAN ÇIKAN PARAYLA YAPILDI,NEDEN ? YILDA 8 GÜN KAMP YAPMAK İÇİNMİ
    Arsası ile birlikte maliyeti klüp kuracak kadar büyük paralar,ve bugün çıkıp soran yok : 300 MİLYON EURO BORÇ VAR,BU NASIL ÖDENECEK ?

- soyadı bile Milyon Dolarlar eden ALİ KOÇ neden yardım isteyip ağlamak yerine aslanlar gibi klübe para aktarımı yapmıyor ?
    - Milyar dolarları bulan geliriyle (Fenerium gelirlerininde bir kısmını alıyor) Asbaşkan KİĞILI neden yardım elini uzatmıyor
    - Senelik 20 Milyon dolara yakın geliri olan ACIBADEM'in sponsorluğu gaza gelinip iptal ediliyor,sonra Lugano satılıyor Santos satılıyor
    satılır tabi uyuyalım ohh ali koçç yeahh büyük başkan olacak falan demi ne güzel

Sadettin Saran,Hakan Bilal Kutlualp,Uğur Dündar,Ferit Şahenk gibi tertemiz adamlar internet ortamında küfürler yiyor,bir babayiğit açıklasın NEDEN ?
    BU ADAMLAR ZAMANINDA 200 MİLYON £'luk borcun hesabını sorduğu için İHRAÇ edildiler
    Aziz Yıldırım kendi açıklarını yakalayan yüzlerce üyeyi ihraç eden,DİKTATÖR bir başkandır

Hakan Bilal Kutlualp : Anelka,Ortega,Alex,Hoijdonk,Aurelio,Revivo,Rapaiç gibi isimleri Fenerbahçemize kazandırdı
    Sonrasında : Kezman Maldonado Josico Guiza Ali Bilgin aragones gibi adamlar geldi

Aslanlar gibi çekilin kenara gidin,borcumuzuda harcımızıda kapatacak yüzlerce delikanlı Fenerbahçeli var

Dar ağacında olsamda son sözüm Fenerbahçe diyen Aziz Yıldırım,Son sözüm Fenerbahçe de ve kenara çekil,Efsane ol kalplerde yaşa,Al git yönetiminide artık

-Parayı verene sattıklarını düşünmüyorum.Fenerbahçe büyük bir camiadır.Bir gazla bir iş yapılmaz.Kaç kişinin ortak kararı var o işlerde.

-Topuk Yaylasına laf ettin helal olsun.Avrupa'dan bile üst düzey kulüpler bizim tesisimizde kamp yapıcak.Ve bunun geliri büyük miktarlarda olucak.

-Şu anda gönderilen oyuncular "aman hemen hepsini satalım yoksa haftaya batıcaz" değil, gelecek için bir düşünce içerisinde olduğumuzun göstergesidir.Bir çeşit yatırım.

-Maldonado ve josico neyse; ama Kezman,Guiza ve Dede geldiğinde hanginiz sesini çıkardı.Herkes "oo bak ispanya gol kralı geldi.Hemde o ligde raul vardı" "Oo hocam bakın ispanyayı şampiyon yapan teknik direktör geldi lan bize adam oluuunn" diyordu.Bunu yalanlayamazsınız.

• valla ilk başta oyuncuları satıp sonra kendileride defolup gidecekler herhalde durum bunu gösteriyor sonra fener yine bize kalacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21

quote:

Ben bu konuyu günler önce açtığımda ''devletin işi bu olmm yazık yeaaa hiç bişey bilmiyor adam eheh'' diye garip yorumlar aldım

FAKAT

Hani nerede ?

-Parayı verene sattıklarını düşünmüyorum.Fenerbahçe büyük bir camiadır.Bir gazla bir iş yapılmaz.Kaç kişinin ortak kararı var o işlerde.

-Topuk Yaylasına laf ettin helal olsun.Avrupa'dan bile üst düzey kulüpler bizim tesisimizde kamp yapıcak.Ve bunun geliri büyük miktarlarda olucak.

-Şu anda gönderilen oyuncular "aman hemen hepsini satalım yoksa haftaya batıcaz" değil, gelecek için bir düşünce içerisinde olduğumuzun göstergesidir.Bir çeşit yatırım.

-Maldonado ve josico neyse; ama Kezman,Guiza ve Dede geldiğinde hanginiz sesini çıkardı.Herkes "oo bak ispanya gol kralı geldi.Hemde o ligde raul vardı" "Oo hocam bakın ispanyayı şampiyon yapan teknik direktör geldi lan bize adam oluuunn" diyordu.Bunu yalanlayamazsınız.

Avrupanın büyük takımları kamplarını Çin'de yapmak için 8-9 yıllık anlaşmalar imzaladı
    kaldıki en fazla 200 bin tl 300 bin tl geliri oluyor,bumudur ? Zaten kamp dönemi 2 haftalık bir dönem en fazla 1 takım kamp yapacak

Ayrıca Aragones ve Guiza konusunda kesinlikle öyle düşünmedim hiç bir zaman
    o dönem ben Senna ve Cazorlayı istiyordum

• Santos satıldı merak ediyordum bugunkü felaket tellalı kim dün aziz yılmazdı.
  • Bıktık artık kim alırsa alsın takımı. Umrumda değil artık. Benim aşkım sarı laciverte, benim aşkım o kutsal formaya. Yemişim yöneticisini başkanını.
  • Bak tek sebebi var.yikilmayan son kaleyi yiktirmamak için.ister kabul et ister etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Bıktık artık kim alırsa alsın takımı. Umrumda değil artık. Benim aşkım sarı laciverte, benim aşkım o kutsal formaya. Yemişim yöneticisini başkanını.

Keşke herkes senin gibi düşünebilse
    Tutturmşlar ''Fenerbahçe Aziz Yıldırım demektirr yeaaa'' hadi oradan
    Fenerbahçe halk demektir,başarı şeref erdem demektir hırs demektir Fenerbahçe Tarih demektir aşk demektir

Aziz Yıldırım = Kaddafi şu an
  • Yazdıklarının altını imzalıyorum.

Aziz Yıldırım tesislesme de başarılı sportif başarıda vasat Avrupa'da başarısız. Dikta eskimiyor kulüp yöneten bır adam. Maalesef son olayla geri bıraktıklarını bitirdi. Bır kulubü bu duruma sokmak en büyük hainliktir. İnsan namusu şerefi icin yaşar. Affetmiyorum.
  • 13 sene önceki halimizi gözünüzün önüne getirin, yaşınız tutuyorsa eğer. birde şu olaylardan önceki halimizi gözünüzün önüne getirin, sonra aziz yıldırım hakkında ortaya attığınız maddi fikirlerinizi birdaha gözden geçirin. şike olayı tamamen ayrı bir olay ama maddi anlamda tesisleşme anlamında fenerbahçeye altın çağını yaşatan adam hakkında bu kadar acımasız olmayın.
  • MErak Ediyorum ? Siz bu sene Fenerbahçeden ŞAmpiyonluk veya Kupa vs başarı mı bekliyorsunuz ?
    Bence siz ve sizin gibi düşünenler Fenerbahçenın en büyük Hainligini yapanlardir bana göre.

hiçbir Futbolcuyu satmasak şuanda 3-4 ay sonra Fenerbahçeyi düşürlerse bu oyuncularin hepsi serbest kalıcak. ozaman ne diyeceksiniz ? neden bu oyunculari satmadik mi diyeceksiniz ? ozaman yine yönetim istifa mi diyeceksiniz ? yani yüzsüzlük yapacaksınız dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

MErak Ediyorum ? Siz bu sene Fenerbahçeden ŞAmpiyonluk veya Kupa vs başarı mı bekliyorsunuz ?
    Bence siz ve sizin gibi düşünenler Fenerbahçenın en büyük Hainligini yapanlardir bana göre.

hiçbir Futbolcuyu satmasak şuanda 3-4 ay sonra Fenerbahçeyi düşürlerse bu oyuncularin hepsi serbest kalıcak. ozaman ne diyeceksiniz ? neden bu oyunculari satmadik mi diyeceksiniz ? ozaman yine yönetim istifa mi diyeceksiniz ? yani yüzsüzlük yapacaksınız dimi ?

Tabiki kupalar Şampiyonluklar bekliyorum,bakın kupalar şampiyonluklar için seviyorum demiyorum ama tabiki bekliyorum
    Eğer işin ucunda küme düşme varsa,yönetim bunu taraftarla paylaşacak,paylaşmak zorunda,açıklama yapmak zorunda

Hem CAS'â gidip Hem küme düşeceğini bilip Hem Temiziz deyip Hem Hükümeti suçlayıp Hem hükümetle görüşüp Hem küme düşmek isteyip Hem de böyle bir talepte bulunmayarak bu yönetim basiretsizliğin kralını yapmıştır

yönetemiyorsan gideceksin,burası saltanatmı ? aziz gitsin ali koç gelsin o gitsin nihat özdemir

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Bak tek sebebi var.yikilmayan son kaleyi yiktirmamak için.ister kabul et ister etme.

Yeter cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Bak tek sebebi var.yikilmayan son kaleyi yiktirmamak için.ister kabul et ister etme.

Yeter cidden

Bencede yeter ama bir süre daha devam edecekler ''cemaaatte hayırrr yıkılmayan son kalee yeahhh'' tavırlarına
    aklı selim bir başkan gelip süpürecek elbet bu ağır çöplül bilançosunu
    elbet oda olacak
    güzel günlerde göreceğiz elbet

• öncelikle kimse kızmasın yazacaklarıma ama bunlar kendi fikrim

evt bencede saha içinde yapılan şike yok ama saha dışında neler oldu onu bilemem yönetimin artık istifa etme zamanı geldi çünkü bu böyle oyuncuları satarak olmaz!! milyar dolarlara sahip yöneticiler var ben klübe bir yardımlarını göremedim artık yönetimin tamamen değişmesi gerekiyor ve bence Saadetin Saran başkan olmalı!
  • Hala Saadettin Saran demeyin. Yeter artık. Taraftar forumlarında en çok hakaret edilen adamların adını yazıp başkan olsun demeyi kesin. O bayıldığınız ve başkan olsun dediğiniz adam 1,5 aydır nerelerde sorarım. İnsan çıkar bir konuşur öyle kaçakları oynamaz.

Şuraya çıkıp ortalarda gözükmeyen adamların adını yazmayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

MErak Ediyorum ? Siz bu sene Fenerbahçeden ŞAmpiyonluk veya Kupa vs başarı mı bekliyorsunuz ?

Tabiki kupalar Şampiyonluklar bekliyorum,bakın kupalar şampiyonluklar için seviyorum demiyorum ama tabiki bekliyorum
    Eğer işin ucunda küme düşme varsa,yönetim bunu taraftarla paylaşacak,paylaşmak zorunda,açıklama yapmak zorunda

Hem CAS'â gidip Hem küme düşeceğini bilip Hem Temiziz deyip Hem Hükümeti suçlayıp Hem hükümetle görüşüp Hem küme düşmek isteyip Hem de böyle bir talepte bulunmayarak bu yönetim basiretsizliğin kralını yapmıştır

yönetemiyorsan gideceksin,burası saltanatmı ? aziz gitsin ali koç gelsin o gitsin nihat özdemir

Bu sene sen kupa şampiyonluk bekliyorsan bence kendinle çelişiyorsun ? veya Fb'nın Durumunu göremiyorsun ?

Yönetimde Düşüp düşmeyecegini bilmiyor. bir taraftan suçlusun deyip ŞL'ye yollama , Diger taraftan Süper lig için temizsin az bekle ama belli olmaz diyen bir TFF var iken Yönetim dogru olani yapiyor bu sene.

Bu durum Aziz Yıldırım düşmanlıgı gözünüzü kör etmesin.
    Biz temiziz demek bukadar mı önemli ? diger takımlarida gördük nekadar temizler , Biz temiziz diyenler...

Kısaca tekrar tekrar yaziyorum. Bu sene ligde kalıp ilk sıralari zorlasakta FB'yi bu sene şampiyon yapmazlar. Olsak bile bu soruşturmadan bir kulp bulacaklar. onun için bu yıl başarı Vs beklemeyin.
    Bekleyeceginiz tek Şey FB'nın Bu soruşturmadan Aklanması. Artık Şike ve Fenerbahçe kelimeleri yan yana gelmemesi.
    Benım en büyük beklentim budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Hala Saadettin Saran demeyin. Yeter artık. Taraftar forumlarında en çok hakaret edilen adamların adını yazıp başkan olsun demeyi kesin. O bayıldığınız ve başkan olsun dediğiniz adam 1,5 aydır nerelerde sorarım. İnsan çıkar bir konuşur öyle kaçakları oynamaz.

Ortaya çıksa fırsatçı olur çıkmasa hain olur
    kendini ihraç eden bir başkana neden destek olsunki ?
    Zengin Hırslı Karizmatik Futboldan anlayan bir adam SARAN,taraftar forumlarındaki ergenleri takacağını sanmıyorum
    gelir aslanlar gibi alır yönetir klübü CL şampiyonu bile yapar
    ufacık bir şirket olan SARAN HOLDİNG'i Abrahamovic ve Obama ile işbirliği içine sokacak kadar büyütende bu adamdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Hala Saadettin Saran demeyin. Yeter artık. Taraftar forumlarında en çok hakaret edilen adamların adını yazıp başkan olsun demeyi kesin. O bayıldığınız ve başkan olsun dediğiniz adam 1,5 aydır nerelerde sorarım. İnsan çıkar bir konuşur öyle kaçakları oynamaz.

Aynen katılıyorum. Cigersiz adamları (aziz yılmaz, sadettin saran) Fenerbahçe ismiyle yan yana telaffuz bile etmeyin...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.