Şimdi Ara

Türk Yapımı Yarış Oyunu Geliyor; Limit!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
15.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Hep onlar yapacak, biz oynayacak değiliz ya. Artık bizim de arenaya çıkma vaktimiz geldi. Gelişen oyun endüstrisi aramızdan bu işe hevesli oyun yapımcılarını da yavaş yavaş çıkarıyor. İşte karşınızda bağımsız bir Türk oyun ekibi olan Panaroma'dan bir yarış oyunu projesi; Limit!

"Kendi sınırlarını çiz" sloganıyla yapım aşamasındaki Limit'in 4 aydır geliştiriliyor. Panaroma ekibi oyun ile ilgili gelişmeleri kendi Facebook sayfalarından takipçileriyle paylaşmaya özen gösteriyorlar. Oyun içi birçok ekran görüntüsü yayınlayan ekip, yapımın hızlı bir biçimde devam ettiğini vurguluyor. Panaroma'nın yalnızca 6 kişilik bir ekip ile bu yolu kat etmeye çalıştığını da belirtelim.

Unity3 oyun motoruyla geliştirilen oyunun yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Şimdilik oyunun çıkış tarihi belirsiz. Bu ekibin sizden desteğe ve güzel yorumlara ihtiyacı var. Kendilerine Facebook sayfalarını beğenerek Limit ile ilgili son saniye gelişmelerini yakından takip edebilirsiniz. Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• oyun hiç güzel değil bunuu yapan kişiyi de tanıyorum.. çocuğun teki .. öyle 50-60 kişil oyun ekibi fala sanmayın liseli bebe ve arkadaşlarıı.... eğer bu yorumu okursa ki okuyacaktır.. benim kim olduğumu bilseydi şu an neden yorumumun nefret içerdiğini anlardı ..
  • Ne gerek var böyle oyun yapmaya..Cry engine motoruyla adam akıllı oyun yapın oynayalım .)
  • Görseller hiçte fena değil
  • bu la yandık :)
  • (: ben oyunu baya beğendim. şu carteleren arkadaşımız waLLa adamların yeteneğine hayran kaldım neden böle sölediğini anlayamadım. görüntülerin bazılarında tam bitmemiş ondan güzel değil sanırım :) ancak nfs u2 yada nfs mw kadar olacağına inanıyorum. bi arkadaşım o gurupla çalışıyor. o söledi yakında demosu da gelecek. ben 4 gözle bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

oyun hiç güzel değil bunuu yapan kişiyi de tanıyorum.. çocuğun teki .. öyle 50-60 kişil oyun ekibi fala sanmayın liseli bebe ve arkadaşlarıı.... eğer bu yorumu okursa ki okuyacaktır.. benim kim olduğumu bilseydi şu an neden yorumumun nefret içerdiğini anlardı ..

''TÜRK''lerin bunu yapabildiğine (üstelik 6 kişi) sevinmiyorsun ve oyunu bocalıyorsun.Senin gibilerin böyle konuştuğuna inanmak zor
  • Oyunu beğenmeyen arkadaşlar, biraz insafa davet ediyorum sizi,
    Karşınızda ubisoft veya ea gibi büyük bir firma yok, gençler uğraşmış yapmış.
    Bu tarz girişimler ve denemeler olacak ki gelecekte kurumsal yapılar oluşsun.
    Size kimse bu oyunu 100 tl vererek alın demicek merak etmeyin,
    ama bu gibi denemeler olmadan Türk yapımı world class oyun beklemeyin.
    Ha deyince olmuyo o işler
  • quote:

oyun hiç güzel değil bunuu yapan kişiyi de tanıyorum.. çocuğun teki .. öyle 50-60 kişil oyun ekibi fala sanmayın liseli bebe ve arkadaşlarıı.... eğer bu yorumu okursa ki okuyacaktır.. benim kim olduğumu bilseydi şu an neden yorumumun nefret içerdiğini anlardı ..

çocuğun teki böyle oyunlar yapıyosa ne mutlu ona !

quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

Ne gerek var böyle oyun yapmaya..Cry engine motoruyla adam akıllı oyun yapın oynayalım .)

dimi ya sen hergün cryengine ile adam akıllı bi oyun yapıyosun belli ki harcanıyosun sen buralarda .)
  • quote:

Senin deyişinle 'liseli bebe' bunu yapabiliyorsa bu iyi bir şey bence.. sadece bir kaç arkadaşı ile bu işe atılması bile takdir edilmeli.. bugüne kadar sağlam bir oyun çıkmadı Türkiye'den, evet ama birden bire crysis, bf kalitesinde bir şey beklemekte mantıklı değil.. bu şekilde ilerleme kaydederek ileride üst seviye oyunların yapılacağına inanıyorum ben(en azından ümit ediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sMug -- 29 Ağustos 2011; 21:28:59 >
  • ve oyun neden amerikada geçiyo neden ülkemizde geçmiyo bunu da sormadan edemiyorum
  • oyunu yapan şahıslar arasında lise 1 e yeni geçen bir eleman var :D düşünün artık oyun ne kadar iyi olur :D
  • oyun çok kötü olsa bile alirim yeterki türkiyede oyun sektörü iyice gelissin.....
  • Yaşlarını,isimlerini,cisimlerini bilmiyorum ancak ortada harcanmış bir emek var gibi görünüyor.Bu işi yapmak başlı başına bir olaydır zaten.İyi veya kötü,oynarsınız veya oynamazsınız ama emeğede saygı duyalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameX93

ve oyun neden amerikada geçiyo neden ülkemizde geçmiyo bunu da sormadan edemiyorum

Sondan 2. resme bakarsan Cami b. köprüsü falan var..
  • quote:

oyunu yapan şahıslar arasında lise 1 e yeni geçen bir eleman var :D düşünün artık oyun ne kadar iyi olur :D
    cidden bu ilgi çekici fakat bu elemanın coder olması da göz doldurucu. duyduğuma göre bilgisi varmış :) bu arada TÜRK arkadaşlarım. neden gurur duymak yerine açık arayıp eleştiriyorsunuz bi türlü anlayamadım :)
  • quote:

alıntı:

''TÜRK''lerin bunu yapabildiğine (üstelik 6 kişi) sevinmiyorsun ve oyunu bocalıyorsun.Senin gibilerin böyle konuştuğuna inanmak zor

anlayamadım ne demek istedin tam olarak. tabiki hayranım TÜRK oyun sektörü büyüyor. gerçekten gurur duydum adeta. neden böyle bir tavır izlediğinizi merak ettim şimdi. Türk'ler oyun yapamaz mı canım. çok güzel bir başlangıç bence. devamını bekliyorum.
  • Öncelikle siteye üye olamadığımdan dolayı misafir olarak giriş yapıyorum.Ben projenin baş tasarımcısıyım.Öncelikle carteleren senin kim olduğunu çıkaramadım ama kimsen buyur söyle ona göre cevap vereyim.Bir diğer konu ise FerreT arkadaş Cryengine 3 kullanılmasını önermiş fakat cryengine 3 ün uzman bir motor olduğunu sıfırdan oyun yazmanın ne kadar zor olduğunu göz önüne katmamış.Ayrıca 6 kişilik ekip için cryengine 3 kullanılmasını doğru bulmuyorum kaldı ki çoğu firma alanında uzman olduğu halde ce3 kullanmıyor.Hertürlü yorumlarınıza elbette açığız ancak yorum yazarken imkanları ve zorlukları göz önüne alarak yorum yazmanızı rica ederim...
  • @carteleren
    ben anladım acın büyük
  • yapan bi liseliyse helal olsun walla okadar emek vermiş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.