Şimdi Ara

Samsung Galaxy W, önümüzdeki aydan itibaren İngiltere'de satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
14.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung firmasının yeni isimlendirme stratejisi dahilinde tanıttığı ilk akıllı telefonlardan i8150 Galaxy W, İngiltere'nin önemli operatörlerinden Three tarafından yapılan açıklamalara göre önümüzdeki ay İngiltere pazarına giriş yapabilir. Galaxy W'nun sözleşmeli ve sim-kilitsiz fiyatına dair herhangi bir açıklama ise yapılmamış.

Galaxy W'nun niteliklerini kısaca gündeme getirirsek; 1.4 GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8255 işlemciden, 512 MB RAM'den ve Adreno 205 grafik biriminden güç alan akıllı telefon, Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemini (TouchWiz 4.0 arayüzü) kullanıyor. Dört band GSM şebekesi ile HSPA alt yapısını destekleyen Galaxy W'da, 3.7-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde S-LCD dokunmatik ekrana, 4 GB dahili flash belleğe, 32 GB'a kadar microSD kart desteğine yer verilmiş.

Günümüzde standart haline gelen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 ve GPS üçlüsünü bünyesinde barındıran akıllı telefon, otomatik odaklama ve LED flaş özellikli kamerasıyla 5 megapiksel fotoğraflar çekebildiği gibi, 720p video kaydı yapabiliyor. Son olarak akıllı telefonun bataryası ise 1500 mAh değerinde.

• nekadar acaba ?
  • evet fiyat hakkında bi bilgi olsa süper olurdu.. galaxy s almayı düşünüyorum belki fikrim değişirdi
  • Bence 1000-1100 TL arası piyasaya sürülür. 2hafta sonra yaygınlaşınca 950ye bulabilirsin.
  • 512 mb ram ve TW4 !! Galaxy s te niye stock olarak TW4 yok ? !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sMug

evet fiyat hakkında bi bilgi olsa süper olurdu.. galaxy s almayı düşünüyorum belki fikrim değişirdi

1200den aşağı olacağını ve düşeceğini sanmıyorum. 950 civarı almayı düşünüyorsan s'i al bende var güzel telefon ama son çıkan hd oyunlarda biraz sorun yaşamaya başladı haberin olsun.
  • samsung bu seriyi uygun fiyatlı katagori olarak tanıttı diye biliyorum benim beklentim 900 civarı bir fiyat olması. bunu da en azından ekran kalitesinden çaldığını düşünerek söylüyorum çünkü galaxy s te super amoled var fakat galaxy w de s-lcd olacağı yazıyor. fiyat/ performans ürünü olacaksa 1000tl civarı olması çok mantıksız olur . f/p olacaksa x5 kadar uygun olmasa da 700-800 aralığında olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkmn87 -- 30 Ağustos 2011; 3:20:00 >
  • 1.4 ghz yani piyasadaki en hizli telefon 900 lira olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

1.4 ghz yani piyasadaki en hizli telefon 900 lira olurmu

Sadece işlemci saat hızı değildir telefonun performansındaki etken. En net olarak şunu söyleyeyim, işlemcisi tek çekirdekli. Galaxy S2'nin çift çekirdekli 1.2ghz işlemcisi bundan daha iyi performans verir.
  • Samsung Coştu Bir Kere....
  • samsung uzun süredir yapması gereken 4 inçten küçük ekranlı ve güçlü bir telefon yapabildi ama tasarımı optimus black,xperia neo,desire s gibi telefonların yanında lafı edilmeyecek kadar kötü
    çok iyi bir donanımı ve sense'den iyi olmasın çok iyi bir arayüzü var yazılımı da zaten en son sürüm,muhtemelen fiyatıyla fark yaratır ve ciddi anlamda satılır ama tasarım mutlaka düzeltilmeli
  • tasarımın daha degisecegini sanmıyorum gercektende daha duzgun bir tasarım cok satardı ..
  • Hayret ettim doğrusu Led flash koymuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ho0k

tasarımın daha degisecegini sanmıyorum gercektende daha duzgun bir tasarım cok satardı ..

eksik söylemişim galaxy w2'de düzeltilmesini ummuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkant1

Bence 1000-1100 TL arası piyasaya sürülür. 2hafta sonra yaygınlaşınca 950ye bulabilirsin.

Samsung'un hangi üst düzey telefonu 2 hafta içinde %20 değer kaybetti merak ettim doğrusu.Çıkalı 3 Ay olan Galaxy S2 bile halen 1600'den aşağı bulunamazken,Galaxy S'i bile vitrinlerde halen 1100-1200 arası görürken insanlara boşuna umut vermeyelim derim.
  • http:--//www.ef---cell.net/samsung_galaxy_w

bu sitede 944,00 TL diye görünüyor, ama ürün henüz yok.

Bir de bu ölçülerdeki tlf da niye 8 MP kamera ve 1080p video çekimi yok :(
  • keşke 900 lira civarı olsa :S
  • Tipi güzelmiş..

En azından IP4 veya SG2 gibi kare değil
  • F/p ürünü olacak gibi.
  • O işlemciyle gpuyla ederi 900 dür daha fazla verilmez
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.