Şimdi Ara

Christian Dior'dan 3900 Euro'ya Android işletim sistemli telefon: Dior Phone Touch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Christian Dior'dan 3900 Euro'ya Android işletim sistemli telefon: Dior Phone Touch

Dünyaca ünlü Fransız moda evi Christian Dior, Dior Phone Touch olarak isimlendirdiği modelini tanıtarak akıllı telefon pazarına ''Merhaba'' dedi.

El işçiliğiyle üretilen Dior Phone Touch, 103.1 mm uzunluğunda, 50.3 mm genişliğinde, 12.8 mm kalınlığında ve 137 gram ağırlığında köşeli tasarımıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Üzerinde çizilmeye dayanıklı safir kristal, çelik, altın, elmas ve inci gibi materyallerin kullanıldığı akıllı telefonda, mobil işletim sistemi olarak Google'ın Android'inden yana tercih yapılmış.

3G ağıyla uyumlu çalışabilen Dior Phone Touch'da, 3.2-inç boyutunda ve 480 x 854 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana ve 5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen kameraya yer verildiğini görüyoruz. Wi-Fi, GPS ve Bluetooth 2.1 bağlantılarına ev sahipliği yapan Dior Phone Touch'ın bataryası ise 900 mAh. Firma tarafından belirtilene göre batarya, 3 saat 45 dakikaya varan konuşma, 12 güne varan bekleme süresi sağlıyor.

Haberimizin sonuna gelirken Dolby Mobile teknolojisine destek veren Dior Phone Touch'ın en merak edilen yanına değinelim, yani fiyatına... Akıllı telefon için 3900 Euro fiyat belirlenmiş. Ancak cüzdanınızda 3900 Euro'nun bulunması tek başına yeterli değil, elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Zira telefondan dünya üzerinde sadece 99 tane üretilmiş.

Christian Dior'dan 3900 Euro'ya Android işletim sistemli telefon: Dior Phone Touch

• Tasarımı berbat ötesi görünüyor.
  • Fahrenheit kokulu muymuş
  • Dokunmatik tuğla.
  • parfüm şişesi gbi
  • Androidli takoz
  • nokia'dan daha TAKOZ
  • Christian Dior'dan 3900 Euro'ya Android işletim sistemli telefon: Dior Phone Touch

bütün özellikler bununla aynı.android hariç.

zaten android olmaması da o telefonun ölü doğmuş olmasının sebebidir bence.
  • harbiden sg2 alırım daha iyi

şaka maka tasarım fiyasko bence o adamlar elbise yapsın bu ne böyle sırf 99 tane ve pahalı diye alınacak bir alet deil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutarslan.com -- 29 Ağustos 2011; 15:05:00 >
  • Tam kokoş işi olmuş.
  • Tasarımını beğenmedim, 3900 Euroluk takoz olmuş. :)
  • Tasarımı güzel bence
  • Dünya üzerinde böyle cihazların alıcılarının olmasını bilmek ilginç olsa gerek...

Benim görüşürüm tasarım olarak hoş olmadığıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..
    Haberimizin sonuna gelirken Dolby Mobile teknolojisine destek veren Dior Phone Touch'ın en merak edilen yanına değinelim, yani fiyatına... Akıllı telefon için 3900 Euro fiyat belirlenmiş. Ancak cüzdanınızda 3900 Euro'nun bulunması tek başına yeterli değil, elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Zira telefondan dünya üzerinde sadece 99 tane üretilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6e

quote:

Neden 100 değil de 99 ?

• oyhşşş paraya bak

ulen buna vereceğim mangırla

46"hx920 alır bide ses sistemi düzerim afillisinden
  • Tasarım vasat ucuz bir ürüne benziyor zaten fiyatıda düşük işin içine mücevherat girdimi 100 binleri bulması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: 6e

quote:

Neden 100 değil de 99 ?

pahalı olma nedeni galiba buna vereceğim parayla iphone 4 alırım geri kalan parayla neler alırım

• Parası olan,kolleksiyon yapan bayanlar alır ama bence gereksiz olmuş. (yalaann,İpone'dan başkası yalan..)
  • komedik olmuş :)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.