Şimdi Ara

HP Touchpad Anakonu / Kullanıcılar Kulübü (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.718
Cevap
8
Favori
83.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • memnun olmayani biraz zor bulursun anca benim gibi ihtiyactan satarlar. O da android gelince kimse bu fiyata da satmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Touchpad'inden memnun olmayan, acil satmak isteyen olursa 16gblık modele 325 TL, 32gblık modele 375 tl verebilirim. (İstanbul içi elden)

cihaz elime istanbul bilişimden daha gelmedi. gelince kutusunu açmayacağım. android uyumlu bir şekilde çalışmaya başlayıncaki 16 gb'lığı 700 TL'ye satacağım...

almak isteyen olursa pm atabilir....
  • quote:

Touchpad'inden memnun olmayan, acil satmak isteyen olursa 16gblık modele 325 TL, 32gblık modele 375 tl verebilirim. (İstanbul içi elden)

bu yazdığın rakamlara bulursan haber ver 5 tane de ben alacağım:)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

quote:

bu yazdığın rakamlara bulursan haber ver 5 tane de ben alacağım:)))))

aynı fikirdeyim belki 5 tane olmaz ama 2 3 tane alabilirim.....

• @seasqua bulursam haber veririm

sıfır olması şart değil zaten 2. el arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 9 Eylül 2011; 20:29:07 >
  • HP Touchpad 1080P vidyo 1.7 ghz overclock edilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocweb

HP Touchpad 1080P vidyo 1.7 ghz overclock edilmiş.

• Arkadaşlar arkada kamera yok diye üzülmeyin çünkü öndeki kamera ile de fotoğraf çekilebiliyor , ayrıca çektiği fotoğraf gerçekten kaliteli.

Kameranın kalitesini görmeniz için HP TP Skype Call.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dekuki -- 11 Eylül 2011; 0:11:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

memnun olmayani biraz zor bulursun anca benim gibi ihtiyactan satarlar. O da android gelince kimse bu fiyata da satmaz bence

Sattınız mı hocam cihazı?
  • cihaz gelince bende satıyorum. 18 taksitle 440 a mal olmuştu. 440 a veriyorum bende...
  • Bugün aradım sordum Hp Touchpad'ler ne zaman girecek stoklarınıza diye hala 10-12 gün sonra diyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrasofchicK

Bugün aradım sordum Hp Touchpad'ler ne zaman girecek stoklarınıza diye hala 10-12 gün sonra diyorlar...

Şunu söylediğime sevineceğimi zannetmezdim ama iyiki de alamamışım.
  • arkadaşlar ankara anlantis kipada 16-22 eylülde 32gb.lık versiyonu 599tl ve stok varmış. haber aldım ve kesin haberdir. alacaklar kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit olarakta tüm kartlara alabilirler. bilginize..

sıcak fırsatlara konulabilir bu mesaj. yönetici arkadaşın bilgisine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

quote:

Bugün aradım sordum Hp Touchpad'ler ne zaman girecek stoklarınıza diye hala 10-12 gün sonra diyorlar...

Sizin sorunuzu yeni satış için gelecek ürünler için anlaşılmış sanırım. İlk satışta alanların ürünlerini gümrükte ve gümrüklerdeki prosedür her zaman hesap edildiği gibi işlemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmypc

quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

quote:

Sizin sorunuzu yeni satış için gelecek ürünler için anlaşılmış sanırım. İlk satışta alanların ürünlerini gümrükte ve gümrüklerdeki prosedür her zaman hesap edildiği gibi işlemiyor.

En başta ürünü aldığımı belirttim ve stoklara girme süresini sorduğumda müşteri temsilcisi 10-12 gün sonra gelecek dedi ve akabinde satın alıp ödemeyi yapmışmıydınız diye tekrar sordu bunu da doğruladım. İki kere satın aldığımı söylediğim halde bana kalkıp da sonradan tekrar stoklara gelip gelmeyeceği belli bile olmayan bişey için öyle gün vermezdi. Yani o verdiği gün ön ödemeli aldığımız ürünlerin stoklara girme süresi. Tabii ne derece doğru bilemem nihayetinde bulmuşlar kolayını her seferinde 10-12 gün diyip duruyolar. Sanırım onların da pek bir bilgisi yok aynı şeyi söylediklerine göre. Bekleyip görecez bakalım ama bende sanmıyorum o kadar süreceğini...

• Touchpad'imi sattım paraya ihtiyacım vardı. sattığım gün bi yerden elime samsung galaxy tab 10.1 geçti. HP resmen süper cihazmış. bu samsung youtube'daki videoları bile oynatamıyor. Sürekli kasıyor. karşılaştırmaya bile değmez.

HP o webOS'un en çömez haliyle bile samsung galaxy 10.1'den daha iyi durumda. ben şimdi bunu satıp ipad alıcam.
  • size gelecek olan cihazlar ekimde piyasaya sürülecek revize edilmiş cihazlarmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gprsnedir

size gelecek olan cihazlar ekimde piyasaya sürülecek revize edilmiş cihazlarmı acaba?

ben öyle oldugunu düşünmüyorum... yada umuyorum...
  • Ne gibi bir revize sozkonusu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dig_lam

Ne gibi bir revize sozkonusu?

Herhangi bir revizyon yapılmayacak yeni üretilen partiler için. Ellerinde kalan üretime girmeyen parçaları kullanmayı planlıyorlar geriye iade etmek yerine. Umarım bu hafta için bizim TP lerin durumu netleşir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.