Şimdi Ara

HP Touchpad Anakonu / Kullanıcılar Kulübü (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.718
Cevap
8
Favori
83.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurulumdan sonra wipe yapip cihazi sifirlayinca, ekran kilidi kendiliginden yok olmasi gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Kurulumdan sonra wipe yapip cihazi sifirlayinca, ekran kilidi kendiliginden yok olmasi gerekir.

Evet sorunumu bu şekilde hallettim teşekkür ederim. Şuan kullandığım kadarıyla sistem genel olarak güzel. Kamera hatalı ama zaten kullanmıyorum.
  • Keske hp webosu tam anlami ile durdurmasaydi, kodlari actilar ana ne yazik ki yeterli sayida cohaz olmadigi icin gelistiriciler acisindan pek ilgi uyandirmadi... web os su an tam anlami ile olu platform oldu. Fakat son surumunde pil stabilitesi cok basarili, oc altinda 1.8ghz hizinda calisan cekirdekler bile androide gore %200 pil performansi veriyor. Nedense hala web osu keyifle kullaniyorum.. insallah ilerleyen donemlerde birseyler olur da bu platform ayaklanir.

• quote:

Keske hp webosu tam anlami ile durdurmasaydi, kodlari actilar ana ne yazik ki yeterli sayida cohaz olmadigi icin gelistiriciler acisindan pek ilgi uyandirmadi... web os su an tam anlami ile olu platform oldu. Fakat son surumunde pil stabilitesi cok basarili, oc altinda 1.8ghz hizinda calisan cekirdekler bile androide gore %200 pil performansi veriyor. Nedense hala web osu keyifle kullaniyorum.. insallah ilerleyen donemlerde birseyler olur da bu platform ayaklanir.

Dün farkettim. Akşam pilden çıkardım. Sabah baktığımda hala % 100 dü şaşırdım. Yaklaşık 10 saat geçmişti .

Ayrıca jelly bean kurdum. Kullandığım r n stabil sürüm diyebilirim ama tarayıcı da video sorunu yaşıyorum. Sanırım flash player ile ilgili
  • Hayırlısı artık bakalım:) yakında daha stabil bir versiyon çıkar diye düşünüyorum. Kamera işi de ok gibiymiş stabil bir 4.0.4 final olarak çıkarsa çok güzel olur. Zaten butter project TP için çok verimli olmaz diye düşünüyorum. Kafa yoracak adam pek yok, herkesin işi gücü var yan proje gibi yürütüyorlar. Topu topu 2 yazılımcı bütün majör yenilikleri yapıyor. Onlardan iş çıkmayınca gerisi de gelmiyor maalesef..
  • Kipa müşteri hizmetleri sattığı malın arkasında durmuyor arkadaşlar, dua edin de ürününüz arızalanmasın. Dün arızalan HP Touchpad cihazım için kipa'ya gittim, müşteri hizmetlerindeki görevli, hiç cihaz ile ilgilenmedi bile, servise siz gönderiyorsunuz, biz almıyoruz dedi.

Bir daha bedava verse, kipa'dan elektronik bir ürün almayacağım, siz de iki defa düşünün.

Şimdi bunu servise nasıl göndereceğim bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Kipa müşteri hizmetleri sattığı malın arkasında durmuyor arkadaşlar, dua edin de ürününüz arızalanmasın. Dün arızalan HP Touchpad cihazım için kipa'ya gittim, müşteri hizmetlerindeki görevli, hiç cihaz ile ilgilenmedi bile, servise siz gönderiyorsunuz, biz almıyoruz dedi.

Bir daha bedava verse, kipa'dan elektronik bir ürün almayacağım, siz de iki defa düşünün.

Öyle şey mi olurmuş ya adamlar satmadı mı bunu onlar neden yönlendirmiyor. Bence telefonla müşteri hizmetleri ile görüş

• Arkadaslar bir cok yer bu politikayi benimsiyor. Bimekste de bu sorunu ben teknosada arkadasim yasamisti;) yani satana kadar her sey guzel is bitince cok umursanmiyorsunuz. Bu da sanirim servise gonderilen urunlerde, sikayet harici cesitli arizalar ve ya kayiplar olusuyormus. Satan is yerleri arada kalmak istemiyor. Ayrica bana sorarsaniz teknik servise kendiniz goturur iseniz tamir sureniz kisalir. Parca yoksa zaten;) iade verirler

• quote:

Kipa müşteri hizmetleri sattığı malın arkasında durmuyor arkadaşlar, dua edin de ürününüz arızalanmasın. Dün arızalan HP Touchpad cihazım için kipa'ya gittim, müşteri hizmetlerindeki görevli, hiç cihaz ile ilgilenmedi bile, servise siz gönderiyorsunuz, biz almıyoruz dedi.

geçmiş olsun arıza ne peki?

arkadaşların dediği gibi kendiniz gönderin önce bi telefonla konuştuktan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Teşekkür ederim. Ekranın köşelerinde dokunmayı algılamıyor, ekranın ortalarına doğru her yere tıklayabiliyorsunuz fakat köşelerde, tıklayamıyorsunuz.
  • quote:

Arkadaslar bir cok yer bu politikayi benimsiyor. Bimekste de bu sorunu ben teknosada arkadasim yasamisti;) yani satana kadar her sey guzel is bitince cok umursanmiyorsunuz. Bu da sanirim servise gonderilen urunlerde, sikayet harici cesitli arizalar ve ya kayiplar olusuyormus. Satan is yerleri arada kalmak istemiyor. Ayrica bana sorarsaniz teknik servise kendiniz goturur iseniz tamir sureniz kisalir. Parca yoksa zaten;) iade verirler

Teknik servise götüremiyorum, çünkü Bursa'dayım. Kargolamam lazım, siz başınıza gelen olayda ürünü servise nasıl götürmüştünüz? Kargolamış mıydınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Öyle şey mi olurmuş ya adamlar satmadı mı bunu onlar neden yönlendirmiyor. Bence telefonla müşteri hizmetleri ile görüş

Zaten kendi müşteri hizmetleri ile görüştüm, akşam da web sitelerinden ulaşmaya çalıştım, bize ulaşın formu ile ama form çalışmıyor. Bu kipa bitmiş arkadaşlar. Ben bir daha elektronik hiç bir şey almam bunlardan. Nasıl olsa kipa, bir şey olursa götürürüm ilgilenirler diye düşünen bir yığın kişi tanıyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Teşekkür ederim. Ekranın köşelerinde dokunmayı algılamıyor, ekranın ortalarına doğru her yere tıklayabiliyorsunuz fakat köşelerde, tıklayamıyorsunuz.

Ben kendim götürmüştüm. Ürün HDD idi. servise teslim ettim 3 gün sonra gelin ürününüz hazır dediler. Gittim doğrudan yenisini verdiler.. İnşallah halledersiniz.
  • quote:

quote:

Arkadaslar bir cok yer bu politikayi benimsiyor. Bimekste de bu sorunu ben teknosada arkadasim yasamisti;) yani satana kadar her sey guzel is bitince cok umursanmiyorsunuz. Bu da sanirim servise gonderilen urunlerde, sikayet harici cesitli arizalar ve ya kayiplar olusuyormus. Satan is yerleri arada kalmak istemiyor. Ayrica bana sorarsaniz teknik servise kendiniz goturur iseniz tamir sureniz kisalir. Parca yoksa zaten;) iade verirler

Teknik servise götüremiyorum, çünkü Bursa'dayım. Kargolamam lazım, siz başınıza gelen olayda ürünü servise nasıl götürmüştünüz? Kargolamış mıydınız?

Dostum büyük ihtimalle zaten servis kargoyu öder tek yapman gereken kargonun kaybolmaması için dua etmek
  • Paylaşımlardan usb port etme işini çözdüm sıkıntı yok emeği geçenler sağ olsun. Fakat usb den sadece jpeg ve mp3 dosylarını açabiliyorum. mp4. PDF ve Office dosyalarını açmıyor nedeni nedir acaba ? Webos yüklü tablette...

3. defa yazıyorum ama kimse cevaplamıyor. Lütfen yardımcı olabilecek yok mu ?????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanoz

Paylaşımlardan usb port etme işini çözdüm sıkıntı yok emeği geçenler sağ olsun. Fakat usb den sadece jpeg ve mp3 dosylarını açabiliyorum. mp4. PDF ve Office dosyalarını açmıyor nedeni nedir acaba ? Webos yüklü tablette...

3. defa yazıyorum ama kimse cevaplamıyor. Lütfen yardımcı olabilecek yok mu ?????????????

dostum webos kullanan yok ki. Neden android kurmuyorsun ?
  • quote:

quote:

Paylaşımlardan usb port etme işini çözdüm sıkıntı yok emeği geçenler sağ olsun. Fakat usb den sadece jpeg ve mp3 dosylarını açabiliyorum. mp4. PDF ve Office dosyalarını açmıyor nedeni nedir acaba ? Webos yüklü tablette...

Android kurulunca bu sorun ortadan kalkar mı? bir de nasıl kurarım pek bakamadım.
  • quote:

quote:

quote:

Android kurulunca bu sorun ortadan kalkar mı? bir de nasıl kurarım pek bakamadım.

az biraz ingilizceniz varsa şu adımları takip ederek kurabilirsin

http://www.howtogeek.com/76960/how-to-install-android-on-your-hp-touchpad/

ben otg kablo takınca hiç algılamıyor. Nasıl yapılabileceğini de bilmiyorum
  • anladım teşekkür ederim. zaten hafıza yetersiz şu ara hafızaya ihtiyacım var video vs yüklü baya, ilerde o zaman yüklerim.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.