Şimdi Ara

Yeni Bir Brothers in Arms Yolda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sizi bilemem ama Brothers In Arms: Furious Four duyurulduğunda ben büyük bir şok yaşamıştım. Bu oyun ile seri bambaşka bir atmosfere bürünecekti, ama neyse ki bu sadece bir yan oyun gibi görünüyor.

Gearbox Software'den Randy Pitchford'un açıklamasına göre Road to Hill 30, Earned in Blood ve Hell's Highway'deki ana karakterimiz olan Çavuş Matt Baker'ın hikayesini konu edinen bir oyun yapım aşamasında.

Oldukça beğenilen bir seri olan Brothers in Arms'ın bu yeni oyunu ile ilgili herhangi bir ayrıntı verilmedi, ama böyle bir oyunun hazırlanması bile sevindirici.

• aynen öle haberini duymakta sevindirici inşallah fazla beklemeyiz
  • offf bu haber öle sevindirdiki o saçma sapan şeyi görünce kalbime inmişti.
    merakla bekliyecem
  • Furious 4'ün BiA ile alakası yoktu, unreal 3 kullanırlarsa ortaya yine güzel bir oyun çıkacaktır.
  • çok güzel bi haber o saçma çıkcak dedikleri oyundan sonra çok güzel bi haber
  • Hakikaten böyle bir oyun geliştirildiğini bilmek bile çok sevindirici.
    Furious Four lanetini ne halt yemeye Brothers in Arms adı altında satıyorlar anlam veremedim.
    Serinin adına resmen leke bu.
  • Fena oyun değildi , Hell's Highway .. Bekliyoruz.
  • Oh be iyi haber resmen oyunu mahvedecekler diye korkmuştum neyse ki BiA serisi devam edecek o yan oyunda fazla tutmayacaktır zaten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.