Şimdi Ara

Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!| (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
3.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle berlinde konseri beklemekteyim. Satış tarihini kaçırdığım için yukarıya kaldık ama buda başka bi deneyim olcak.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!|

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    iyi eğlenceler hocam

bu da Amsterdam'dan geçen gün paylaştılar youtube'den
  • Ya inanılmaz şanslısınız Şu ülkede bu kadar az Coldplay fanı olması şaşılacak iş. Adamlar 3 albümdür tribünlere oynuyorlar, hala yok hala yok Olsa ne güzel konser izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 30 Haziran 2016; 0:50:57 >
  • Ölmeden önce bir kez konserde izlemek isterdim.

• Yeni otele girebildim, konserden sonra takıldım biraz bide açıklamaya bakmayarak metrolarım hep gece çalıştığını düşünüp saçma sapan aktarmalar yapıp bi yere gittik ve dönüşte bi baktık kapalı, gece otobüslerine kaldık.

2012 de sahne önünde hatta sahnenin en önündeydik Paris konserinde, blueray i çıkan, hatta rihannada çıkmıştı bu konserde tek taşla iki kuş olmuştu, mükemmeldi bizim için. Konser bittiğinde rüyadan uyanmış gibiydik. Bugünde biletleri mart ayında aldığımız için son 6 biletten 2 sini alabildim ama konser öncesi yine bilet satışa çıktı sahne önü için, biraz elimdekini başka birine satmaya çalıştım ama satılmayınca yukarıdan izledik artık. Tek kelimeyle mükemmeldi, bilekliklere saha içindende tepedende bakmış olduk:) Yukarda olmanın en güzel avantajı ışıklar yandığında tüm tribünleri ve saha içini görebilmek. Konsere gitmeyi seven biri için sadece görsel şölen için bile gitmesi gerekir. Bir sonraki turnede biz 3. Defa gitmeyi düşünüyoruz.

Bu arada önemli NOT: Everglow öncesi türkiyede yaşananlar hakkında konuşup türkiye için üzüntülüyüz yastayı gibi bişeyler söyledi, bu sebeple bu şarkıyı türkiyeye söylüyprum bayrakla birlikte diyip türk bayrağı çıkardı piyanonun üstüne, şarkı sonunda muhammed alinin bi videosu ile bitirdi. Kingdom come şarkısından öncede yine türkiye için ve barış için çalacaklarını söyledi. Birçok siyasetçi bile dönüpte ağzını açmaya tenezzül etmezken binlerce km ötede alakasız bir müzik grubunun bunu yapması büyük bir jest bence.

Zaman bulursam video ve resim atarım birkaç tane.

Dipnot: 80 bin kişi gelmiş konsere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 30 Haziran 2016; 4:00:17 >

• a head full of dreams klibi geldi yine mükemmel olmuş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bazı zamanlarda dinlemeyi çok sevdiğim bir şarkı bu!
  • 2017 konser takviminin avrupa kısmının bir bölümü açıklandı. 15 temmuzda Paris e gitmeyi düşünüyorum da sahne önü bileti açmadılar, birkaç gün bekleyip alacağım konser biletlerini. Gelen olursa belki karşılaşırız
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    hocam sen de iyi geziyorsun maşallah

tüm tarihler:
  • Aslında fazla gezmiyorumda tatillerde yeni yerlere gitmeyi seviyorum, konserde olursa biraz ona göre ayarlamaya çalışıyorum tavsiye ederim:) Önümüzdeki yaz için bilet alabilirsem Glastonbury, Tomorrowland ve Coldplay olacak, Muse ve Radiohead konserleri eksik, onlarıda bir şekilde tamamlıcam. 1 kere geliyoruz dünyaya sonuçta imkanlar doğrultusunda bişeyler yapmak lazım, herkese tavsiye ederim.

• graham norton show'a katılmış chris
  • chainsmokers'la güzel bir çalışma
  • Konusu yok sanıyordum ama varmış.

Paradise i ilk dinlediğimden beri bir hayranlığım vardı. Fakat o zamanlar ingilizce bilmemem ve çocuk denecek yaşlarda olduğum için anlamazdım. İngilizcem ilerledikçe benim için daha özel bir grup oluyor.

Fix you bana kalirsa en iyi müzikleridir. Insana hayata tutunma gücünü geri veren bir muzik.

• yeni şarkı geldii
  • Tek kelimeyle muhteşem.En sevdiğim şarkısı oldu Hypnotised.Gözünü kapat 24 saat dinle sıkılmazsın o biçim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeniii şarkıııı
  • Yeni albüm çıkarsalardı keşke yazdan önce ep yerine iyi olurdu. Bu arada 15-16 temmuz biletleri bitince 18 temmuz parise 2 bilet aldım vizede problem yaşamazsak 18 temmuz 3. defa canlı izleyeceğiz

• Coldplay & The Chainsmokers - Something Just Like This (Tokyo Remix)

• yeni şarkı <3
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.