Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
5
Favori
18.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f(x) -- 22 Kasım 2013; 13:46:33 >

• ulan oruç olmasa yakıcam şuradan murattımı ne karşıtıyız neden bahsediyosunn devammmmmmm
  • Tamam güzel karşıtıysanız içmeyin bize ne? Aferin size.
  • kenarda karşıt durun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

kenarda karşıt durun

bende mesaj yazdığını görünce konuya dedim bıraktı galiba herşeyi
  • sigaraya karşıyız. alkole devam
  • quote:

kenarda karşıt durun

Dostum seni bayağı ilgilendiriyor. Okumanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f(x)

quote:

kenarda karşıt durun

Dostum seni bayağı ilgilendiriyor. Okumanı öneririm.

Yahu adam kendisi düşünemiyor mu? Kimse kimseye karışmasın arkadaşım ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

sigaraya karşıyız. alkole devam

• quote:

Ooooh ne mutludur var ya o şimdi...

• Ramazan bitişi alkol sezonunu açıyorum. Sigaram yok şükür
  • Sigara ve alkole karşıyız
  • Sigara ve alkol kullanmak kanser yapmaz, kanser riskini arttırır. Bunu ilk önce kafanıza sokun. Artık öyle bir durumdayız ki, aldığımız ekmek bile bizi kansere bir adım daha yaklaştırabilir. Sonuçta alkol ve sigaranın zararları bilinmekte ve bu tür tüketim ürünleri için belli kurallar var ama diğer gıda ürünleri öyle değil. Hem de o gıdalar bize farkettirilmeden soframıza giriyor. Ama sigara ve alkolde kullandığında vücuduna ne girdiğini biliyorsun. Bunların karalamasını yapacağınıza gidin insana zarar veren bütün ürünlerin karalamasını yapın.(Ki bu mümkün değil, siz de biliyorsunuz) Ve çemberi alkol ve sigara diye daraltacağınıza genel bir şey bulun. Tabi, domuz eti yemiyip Gdo'lu gıdaları bir güzel tüketenlerden değilseniz.
  • Kankalar beni herkes bilir ikisine de karşıyım az olay çıkarmadık...
  • Boş tütün kafa yapmaz zati
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil CoA

Sigara ve alkol kullanmak kanser yapmaz, kanser riskini arttırır. Bunu ilk önce kafanıza sokun. Artık öyle bir durumdayız ki, aldığımız ekmek bile bizi kansere bir adım daha yaklaştırabilir. Sonuçta alkol ve sigaranın zararları bilinmekte ve bu tür tüketim ürünleri için belli kurallar var ama diğer gıda ürünleri öyle değil. Hem de o gıdalar bize farkettirilmeden soframıza giriyor. Ama sigara ve alkolde kullandığında vücuduna ne girdiğini biliyorsun. Bunların karalamasını yapacağınıza gidin insana zarar veren bütün ürünlerin karalamasını yapın.(Ki bu mümkün değil, siz de biliyorsunuz) Ve çemberi alkol ve sigara diye daraltacağınıza genel bir şey bulun. Tabi, domuz eti yemiyip Gdo'lu gıdaları bir güzel tüketenlerden değilseniz.

Sigara ve alkol kullanmak kanser yapmaz, kanser riskini arttırır diyorsunuz yahu mantığa bakın...

Kanser riskini arttırır içersin gene arttırır ve kanser yapar .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

sigaraya karşıyız. alkole devam

nerenle ve nasıl içeceğini bilirsen böyle durumlar olmaz telaşlanma sen abisi

• Yorumlara bakıyorumda sanki adam çok kötü bir şey yapıyor... hemen "sanane lan"cılar atlamış.Ben destekliyorum yani karışıyım
  • @
    ALONSO_06

Sonuç ne?

Zararlı NOKTA
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.