Şimdi Ara

Castle (2009-2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Castle, Amerika ABC televizyonunda yayınlanan bir polisiye drama dizisidir.

Adını diziye veren Richard Castle, cineyet romanları yazan son derece popüler bir yazardır. Fakat Castle, hikayelerinde ki ana kahramanını öldürdükten sonra gerçek hayatta romanlarındakine benzer bir takım seri cinayetler işlenmeye başlar. Anlaşılan Castle'ın hayranlarından biri ana kahramanın öldürülmesine sinirlenmiş ve kitaplarda geçen cinayetleri kopyalayarak uygulamaya başlamıştır.

Dedektif Kate Beckett, bu cinayetler üzerine Richard Castle'dan yardım talep ediyor. Bir süre birlikte araştırma yapan ikili daha sonra amirlerinin önerisi üzerine ortak görev yapmaya başlıyorlar. Castle ise romanlarında ki yeni ana kahramanını ortağı Kate'i örnek alarak yazmaya başlar.

Castle, 2009 yılında 1 kez ve 2010 yılında da 3 kez olmak üzere toplamda 4 kez Emmy Ödülleri'ne aday gösterilmiştir.

Castle (2009-2016)

Castle (2009-2016)

Yok mu bu diziyi benden başka takip eden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastille -- 24 Mayıs 2016; 17:32:54 >

• polise yardım eden ana karakter üzerine kurulu sevdiğim dizilerdendir castle
    castle gibi bones da tr de tutmuyor pek
  • Polis dizisi olarak birtek southland'ı sevdim
    Amerikada günde en az 4 kaçırma vakası gerçekleşen,zenci ve latin psikopatların en ufak sebepten adamları öldürdükleri,şehri polisin değil çetelerin yönettiği,sokak ortasında adam öldürüp hiçbişey olmamış gibi el kol sallaya sallaya giden psikopatların dolaştığı,bazı sokaklara giren birinni kesin ölü çıktığı Los Angeles şehrindeki birkaç polisin hikayesini anlatıyor
    Buda bi sahne.Latin mekanına 2 polisin girmesi sonucu gelişen bi olay.

• takip ettiğim diziden birisi sezon 4 başlamasına az kaldı
  • southland ilk sezon sonu iptal oldu yada olcak derken izlemekten vazgeçmiştim..şimdi baktımda 3 sezonu tamamlamış

listeye ekleyelim
  • 4. sezon bu akşam başlıyor
  • Castle.2009.S04E01.HDTV.XviD-TLA geldi web-dl çıksada indirsek
  • ilk bölüm süperdi,özellikle son sahnelere doğru
  • Evet bende beğendim ilk bölümü.
  • Castle.2009.S04E03.720p.HDTV.X264-DIMENSION

• 2-3 hafta evvel Dizismart'tan karışık olarak takip etmeye başladım. Başka bir yerden 3. sezon finalini de seyredince iyice bağlandım.(dizi nerden nereye gelmiş dedim bu bölümü seyredince) 4. sezona ise çok iyi başladılar. Özellikle 4x01 oldukjça güzel bir sezon açılışı oldu.
    (hatta Kurtlar vadisinde olduğu gibi Polat'ın hastanede Çakır'ın kalbini sıkması sahnesine benzer bir sahne vardı)
    4x02 ve 4x03 'te ise ana konudan çıkıp günlük cinayet olaylarına geri döndükleri için hafif tempo düşürdüler ama genede iyi bir çizgide gidiyorlar.
  • bu hafta altyazı geç çıkacak,yoğunlukdan dolayı
  • Maalesef
  • Tüm bölümlerini izledim ve diziye hayran kaldım. Promoda izlediğim kadarıyla en güzel bölümlerinden biri olacaktı 4x07 ama ingilizce altyazısı piyasaya daha düşmedi ne yazık ki. Bir şeyi de farkettim bu diziyi sevmemde ki diğer etken Fringe. orada da bir kadın dedektif birde dışarıdan birisiyle(Peter) cinayetleri çözüyor. Tabii Fringe bilimkurgusal cinayetleri çözüyor, bunlar ise daha normale benzeyen şeyleri çözüyorlar. Castle'ın x-files ıslığı çaldığı bölüm, Nikki heat karakterini oynayacak artistin polis merkezine gelip Kate'i taklit etmeye çalıştığı bölümlerde çok komikti. Umarım dizi daha uzun sezonlar devam eder.
  • Bu haftaki bölüm yine güzeldi. 1 saniye dahi sıkılmadan izledim.
  • Takip----
  • ABC Castle için daha fazla bölüm sipariş etti.

Daha önce 14 bölümü kesin olan Castle bu sezonu toplamda 23 bölümle kapatacak.
  • Adını görünce yine mi kraliyet dizisi diye iç geçirdim ama polisiyeymiş. Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Tüm bölümlerini izledim ve diziye hayran kaldım. Promoda izlediğim kadarıyla en güzel bölümlerinden biri olacaktı 4x07 ama ingilizce altyazısı piyasaya daha düşmedi ne yazık ki. Bir şeyi de farkettim bu diziyi sevmemde ki diğer etken Fringe. orada da bir kadın dedektif birde dışarıdan birisiyle(Peter) cinayetleri çözüyor. Tabii Fringe bilimkurgusal cinayetleri çözüyor, bunlar ise daha normale benzeyen şeyleri çözüyorlar. Castle'ın x-files ıslığı çaldığı bölüm, Nikki heat karakterini oynayacak artistin polis merkezine gelip Kate'i taklit etmeye çalıştığı bölümlerde çok komikti. Umarım dizi daha uzun sezonlar devam eder.

hocam bu tarz dizi seviyorsan bones u tavsiye ederim,başrolde David Boreanaz+Emily Deschanel mevcut

• Altyazı hep geç çıkıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.