Şimdi Ara

BOSCH ve BUDERUS KOMBİ hakkında hertürlü sorunlarınız ve cevapları (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.901
Cevap
69
Favori
317.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosch 6000w kronike EA hatası veriyor diyorlar doğru mudur? Logomax U072 de de aynı hata var mı yoksa sadece boschlarda mı bu hata var?
  • neonmax N kullanıcısına yanıt
    danfoss ra 2000 internette 39-40lira
    bosch fr10 veya cr 10 180lira, kargoyla ücretini sormak lazım,fiyatlar kötü değil
  • İnterm mrl 300 o.t. bosch 2500 kombi olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neonmax -- 30 Aralık 2015; 12:04:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    CR10 yeni model.
  • fromelf kullanıcısına yanıt
    Söylenti var fakat bugüne kadar tek bir kişi şikayet ettiği için kronik denemez. U072'den benzer bir şikayet daha gelmedi.
    Olur fakat MRL-300 aç-kapa (on-off) türü oda termostatı.
    Olur fakat MRL-300 aç-kapa (on-off) türü oda termostatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neonmax

İnterm mrl 300 o.t. bosch 2500 kombi olurmu

bosch condens 2500w'e bosch fr 10 veya bosch fr100 haricinde oda termostatı önermem
    modülasyonlu oda termostatında cihaz daha stabil çalışıyor resimdeki bosch condens 2500w ve bosch fr10 ben taktırdım cihaz oda sıcaklığına göre modülasyon özelliğinde çalışıyor çok stabil

BOSCH ve BUDERUS KOMBİ hakkında hertürlü sorunlarınız ve cevapları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Filtre temizliğini yaptınız mı?

Filitreyi temizlemek için tesisattaki suyu boşaltıyor muyuz? Yoksa kombiyi kapatıp vanaları kapatmamız ve filitreyi sökmemiz yeterli mi? Tesekkürler.
  • Kanlıkaya K kullanıcısına yanıt
    Peteklerden hava purjöründen su akışı kesilene kadar su alın, basınç sıfıra düşmesi gerekiyor. Ardından tüm vanaları kapatıp filtreyi sökün yinede bir miktar su geleceği için eski havlu(lar) veya kumaş bezler hazırda bulundurun.
  • quote:

Peteklerden hava purjöründen su akışı kesilene kadar su alın, basınç sıfıra düşmesi gerekiyor. Ardından tüm vanaları kapatıp filtreyi sökün yinede bir miktar su geleceği için eski havlu(lar) veya kumaş bezler hazırda bulundurun.

Usta bu filtre temizleme işi hangi sıklıkta yapılmalı?
  • Birkaç gün önce Buderus U072 taktırdım, binada iç dış izolasyon var ve ev eski kombinin en kısık derecesinde bile çok kolay ısınıyordu. Şimdi Buderus takılınca bu kombinin minimum ısıtma ayarı olan 40 C bazen bizim eve çok geliyor. Bilsem gerçekten bu kombiyi almazdım, Baymakların neredeyse hepsi 20 C de çalışabiliyor. Şimdi işin yoksa oda termostatı bilmemne uğraş. Kolay ısınan evlerde gece kombi kapatanlar bu Buderus U072 ve Bosch Class 6000 almadan önce iyi düşünüp alsınlar.

Bunun dışında kombi sessiz sakin kendi halinde bir cihaz, ama lcd paneli çok iğrenç. 10 sene önceki hesap makinelerine benziyor, butonlara basınca lcd panelde görüntüler dalgalanıyor.
  • seko11 S kullanıcısına yanıt
    Oksijen bariyersiz borulu sistemi olanlar ve kombiyi yüksek sıcaklıkta çalıştıranlar her yıl kışa girmeden önce temizlemelerinde fayda var.
  • Bosch cr10 siparişim geldi.kafam şu fr10a takıldı,fr10 önyüzü dijital ekran,cr10 düz sade nasıl fr10 eski model oluyor da cr10 yeni model oluyor.@zebra yenisi cr10 demişti.
  • quote:

Oksijen bariyersiz borulu sistemi olanlar ve kombiyi yüksek sıcaklıkta çalıştıranlar her yıl kışa girmeden önce temizlemelerinde fayda var.

Zebza usta bu vana videosu size mi ait?

İlk bakışta sanki hırsız gelmiş (siyah eldiven) kombiyi söküp götürüyor zannettim
  • Bosch cr10 siparişim geldi.kafam şu fr10a takıldı,fr10 önyüzü dijital ekran,cr10 düz sade nasıl fr10 eski model oluyor da cr10 yeni model oluyor.@zebra yenisi cr10 demişti.
  • Oda termostadı taktırın sizin için çok avantajlı olur ısı kaybı olmadığı sürece kombiniz çalışmaz
  • Yoh yaw nette buldum.
  • CR10 FR10'un yerine yeni çıktı. (Satıcının yalancısıyım).
    http://www.sanalpazar.com/bosch-fr10-modulasyonlu-oda-termostati/i-6382359
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.