Şimdi Ara

İddia: Nozomi, Sony Ericsson'un yeni amiral gemisi olabilir; SK19i ise iptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Sony Ericsson firmasına ve ürünlerine yakınlığıyla tanınan Xperia Blog cephesinden iki farklı gelişme gündeme geldi.

Sitenin isim vermediği kaynağına dayandırdığı bilgilere göre kısa bir süre önce AnTuTu Benchmark sonuçları yayınlanan SK19i projesi iptal edildi. Xperia Pro ve Xperia Mini Pro arasında konumlandırıldığı söylenen SK19i'de 1 GHz işlemci, Android 2.3.3 ''Gingerbread'' işletim sistemi, QWERTY klavye donanımı bulunacaktı ve akıllı telefon Amerika pazarına AT&T aracılığıyla satışa sunulacaktı.

Aynı kaynaktan gelen ikinci bilgi ise Sony Ericsson'un yeni amiral gemisiyle ilgili. Firmanın Nozomi kod adlı telefonu yalnızca Uzakdoğu pazarına özel olmayacak. Bu bilgilerin dışında Nozomi için 1.4 GHz saat hızında çalışan işlemci (Qualcomm MSM8655T olabilir), 1 GB RAM, Adreno 205 grafik birimi, Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemi, 4.3-inç boyutlu 720 x 1280 piksel dokunmatik ekran, Wi-Fi 802.11 b/g/n gibi teknik özelliklerden söz ediliyor.

• Adreno 205 ile Hd ekran mi? SE amacın ne?
  • se nin gio gibi modeller cıkarması lazım
  • yeni bir walkman telefon bekliyorum sonyericsson dan. artık w810i mi bırakıp yeni walkman telefonuma kavuşmak istiyorum. tek ihtiyacım olan walkman telefonların ses kalitesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: commodore34

yeni bir walkman telefon bekliyorum sonyericsson dan. artık w810i mi bırakıp yeni walkman telefonuma kavuşmak istiyorum. tek ihtiyacım olan walkman telefonların ses kalitesi...

w995i beğenmiyor musun hocam bence walkman telefon olarak daha iyisi artık çıkmaz fiyatıda ucuzlamıştır sanırım şimdi w810i den iyi bir geçiş olur
  • cpu ve gpu bir amiral gemisi için çok eski. zaten hd çözünürlüğü kaldırabilir mi bu donanım sanmam.
  • Adreno 205 ve 8255 Snapdragon dan vazgeçmedi gitti SE. Nokia nın ARM 11 sevdası gibi. :)
  • sony ericsoon bu gidişle batar hee xperia play ın hiç bir ek özellik bulunmayan renk değişikliğinini koyuyorlar satış politaikasıçok yalnışş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Adreno 205 ve 8255 Snapdragon dan vazgeçmedi gitti SE. Nokia nın ARM 11 sevdası gibi. :)

Islemciyi nokia nin yaptigi gibi toptan aldilar sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Adreno 205 ve 8255 Snapdragon dan vazgeçmedi gitti SE. Nokia nın ARM 11 sevdası gibi. :)

Islemciyi nokia nin yaptigi gibi toptan aldilar sanirsam

Olabilir.
  • Sony Ericcsson nokia nın yolundan devam ediyor aferin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 28 Ağustos 2011; 20:07:36 >
  • Bu gidişle samsung la apple kalıcak sadece piyasada
  • 720p ekran koyuyorsun SE ama donanım zayıf umarım batırıp rezil olmazsın.
  • yanlız 8655 t diyor çift çekirdekli olabilirmi diye düşünmden edemiyorum işlemcide net degil...

ram ve işlemci konusuna gelince kullandıgı ramin hızı iyi olsun tek çekirdekli işlemci bile yeterli bence ;)

bu cihazdan ben umutluyum alınabilir
  • umutsuz vaka sony ericsson, benim gözümde çok geriden gelen işini hep yavaşa alan bi firma oldu çıktı herseyi beklete beklete iş yapiyolar. piyasa samsung ve iphone kalicak bi arkadasinda dediği gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

yanlız 8655 t diyor çift çekirdekli olabilirmi diye düşünmden edemiyorum işlemcide net degil...

ram ve işlemci konusuna gelince kullandıgı ramin hızı iyi olsun tek çekirdekli işlemci bile yeterli bence ;)

tek cekirdekli o işlemci maalesef. arc s deki işlemcinin aynısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Orijinalden alıntı: m35

yanlız 8655 t diyor çift çekirdekli olabilirmi diye düşünmden edemiyorum işlemcide net degil...

tek cekirdekli o işlemci maalesef. arc s deki işlemcinin aynısı.

bişey olmazz koyversene yavas degil cihaz şuan için herşeyi çalıştırıyor ancak gelecek sene sıkıntı çıakrır
  • bencede hız konusunda sıkıntı olmaz ama dedigin gibi işte ilersi..
  • gelecek sene diyorlar ya.
    ikinizinde bir telefonu 6 aydan fazla kullandığınızı görmedim ne gelecek senesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

gelecek sene diyorlar ya.
    ikinizinde bir telefonu 6 aydan fazla kullandığınızı görmedim ne gelecek senesi.

ben s700 ü 5 sene aralıksız kullandım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.