Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 7.7'ye ait olduğu öne sürülen fotoğraflar paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

This is my next sitesi, 1 Eylül tarihinde Berlin'de düzenlenecek IFA 2011 etkinliği kapsamında Samsung'un, Galaxy TAB 7.7, Galaxy Note ve Wave III modellerinin lansmanını gerçekleştireceğini iddia etmiş; bu gelişmeyi de sizlerle paylaşmıştık.

Bugün, Samsung'un yeni tableti Galaxy TAB 7.7'ye ait olduğu ileri sürülen iki farklı fotoğraf paylaşıldı. Güney Koreli üreticinin klasik tasarım çizgilerini taşıyan ve 30 pin şarj konektörüyle dikkat çeken Galaxy TAB 7.7'nin nasıl özelliklerle geleceğine dair herhangi bir ipucu yok. Ancak  söylentilere göre çift çekirdekli Exynos işlemci ve Android 2.3.4 işletim sistemiyle karşılaşabiliriz.

Samsung Galaxy TAB 7.7 ile ilgili paylaşılan bilgilerin tutarlı olmasını diliyor ve tanıtım gününü merakla bekliyoruz.

• az kaldı görecegiz..
  • İlk Galaxy Tab(P1000), Galaxy S'in tabletleştirilmiş yani büyük ekranlı ve aynı donanıma sahip haliydi buda belliki Galaxy S II'nin büyük ekranlı ve aynı donanımlı versiyonu olacak.Cep telefonu özelliğide olur herhalde yine...
    Yalnız git gide tabletle telefonun arasındaki fark kapanıyor bu gidişle Samsung 4. yada 5. Galaxy S'te tablet ve telefonu birleştirebilir zaten göstergeler o yönde 5 ile 7 inç arasında hem tablet hem telefon olan bir cihaz olabilir...
  • Neden 2.3.4 versiyonuna geri dönüş olmuş diye düşünüyorum, cihaz Android 3 çalıştırabilecek güçte değil mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

Neden 2.3.4 versiyonuna geri dönüş olmuş diye düşünüyorum, cihaz Android 3 çalıştırabilecek güçte değil mi acaba?

3.2 gelince güncellenir muhtemelen şu anda belli bir çözünürlük altına desteğ yok honeycombun 3.2 ile aşılacak bu sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

İlk Galaxy Tab(P1000), Galaxy Sin tabletleştirilmiş yani büyük ekranlı ve aynı donanıma sahip haliydi buda belliki Galaxy S IInin büyük ekranlı ve aynı donanımlı versiyonu olacak.Cep telefonu özelliğide olur herhalde yine...Yalnız git gide tabletle telefonun arasındaki fark kapanıyor bu gidişle Samsung 4. yada 5. Galaxy Ste tablet ve telefonu birleştirebilir zaten göstergeler o yönde 5 ile 7 inç arasında hem tablet hem telefon olan bir cihaz olabilir...

Apple durmadan dava açarsa böyle olur. Adam ne yapsın baktı büyüğünü çıkarınca Apple'dan dava üstüne dava bari 7' ile sınırlı kalsın diyor.

• ulan samsung dedik sana şu güç girişini değiştir diye halan tık yok apple ile yeniden dalaşmak istiyor sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

ulan samsung dedik sana şu güç girişini değiştir diye halan tık yok apple ile yeniden dalaşmak istiyor sanırım :)

aynen :D çok kopya duruyor. Üçgen girişli mi yapsın adamlar diyenler olabilir :D
  • 5gen yapsın şanı yürüsün normal usb girişi yapsın arkadaş bune böle apple özentisi gibi anti-applecı olarak samsungu kınıyorum :))
  • Super amoled ekranli olucak dedi kodulara. Gore eger boyle olursa super olur
  • kusura bakmayın da küçük tablet bilgisayarı ne yapacaksınız ki,
  • İkinci resmde ekran neden fluleştirilmiş?
  • süperamoled olursa applea iyi darbe atılır bence. çünkü süperamoledin üstüne teknoloji tanımam. mükemmel bir ekran görmek istiyorsanız süperamolede bakın. umarım bu kez bu tabda sıradan tft ekran kullanılmaz. öyle umut ediyorum ama bakıcaz günler ne getiricek acaba. belki 2 ay sonraki tab da amoled gelebilir. samsung bu belli olmaz. dağıtır ortalığı valla canını sıkmayın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

kusura bakmayın da küçük tablet bilgisayarı ne yapacaksınız ki,

7.7 bilmem ama bence 7 inch tabletler için çok ideal bir boyut, uzun süreli kullanımda tek ele oturması büyük avantaj, hafifliği de ekstrası. Sırf güncel donanımlara göre zayıf olduğu için Galaxy tab almayanlardanım. Alternatif 7 inch tablet HTC Flyer ama o da çok pahalı. Bu 7.7 inch tablet de avuca sığıyorsa eğer iyi bir seçenek olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 29 Ağustos 2011; 8:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

kusura bakmayın da küçük tablet bilgisayarı ne yapacaksınız ki,

7.7 bilmem ama bence 7 inch tabletler için çok ideal bir boyut, uzun süreli kullanımda tek ele oturması büyük avantaj, hafifliği de ekstrası. Sırf güncel donanımlara göre zayıf olduğu için Galaxy tab almayanlardanım. Alternatif 7 inch tablet HTC Flyer ama o da çok pahalı. Bu 7.7 inch tablet de avuca sığıyorsa eğer iyi bir seçenek olabilir.

evet aslında çok iyi bir boyut 8" ile 7" arası..elle tutulabilir olduğu için uzun kullanımda rahat edilebilir ve taşımada zorluk çıkarmaz....benim gibi eli büyük olanlar 8" i de tek elle rahatlıkla tutar...7.7 inç de sınırdır belki ortalama insan eli için..samsung eminim düşünmüştür.... bekliyoruz güzel cihazlar çıkıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.