Şimdi Ara

4.5-inç ekranlı HTC Holiday, yayınlanan görüntüleriyle tekrar gündeme geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Tayvan'ın en büyük akıllı telefon ve tablet üreticilerinden HTC, sık sık yeni modelleriyle alakalı yayınlanan bilgilerle gündemde kalmayı sürdürüyor. Üzerinde uzun süredir konuşulan HTC Holiday'in, fotoğrafları ve ekran görüntüleri Engadget tarafından internete sızdırıldı.

AT&T'in piyasaya süreceği ve LTE (Long-term evolution) desteği sunacağı belirtilen Holiday'e, 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci (işlemci büyük bir olasılıkla yine Qualcomm imzasını taşıyacak) ve 1 GB RAM güç veriyor; akıllı telefon Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3.4 ''Gingerbread'' sürümünü kullanıyor.

4.5-inç boyutunda ve 540 x 960 piksel (qHD) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip Holiday'in, ön yüzünde 1.3 megapiksel, arka yüzünde ise 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera konumlandırılmış. Gördüğümüz kadarıyla arkadaki kameraya loş mekanlarda çekim için çift LED flaş eşlik etmekte.

Son olarak Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 3.0 gibi güncel kablosuz bağlantı seçenekleri ile donatılan Holiday, aynı zamanda Sense 3.0 arayüzüne ev sahipliği yapıyor. HTC'nin Holiday'e yakında resmiyet kazandırması beklenmekte. Fiyat konusunda ise herhangi bir bilgi veya tahmin söz konusu değil.

• 4` den buyuk tel gereksız kaba ve kullanıssız
    Bence tabı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım hem htc çizgisinden sapmış hem de htc tasarım seviyesini yakalayamamış...
  • HTC yerinde duramıyor sürekli telefon çıkarıyorlar. Yalnız şöyle 3.7" 1700mAh bataryası olan 1GHZ bir telefon yapsa, gelse Türkiye'ye fiyatı da 1300'ü geçmese, biz de araştırmaktan gına gelmeden gidip alsak. Ama yok illa 4 küsür yapacaklar ekranı pil hep sıkıntı zaten.
  • Benim için genelde donanım önemlidir. Evet HTC'nin klasik çizgileri yok açıkça belli. Ancak HTC'nin en kaba modeli bile diğerlerinden farklı.
  • Sensation'un raminin arttırılmış ve ekranının büyütülmüş hali. Birbirine yakın özelliklerde amiral gemileri çıkarma saçmalığını uyguluyor HTC. Bu arada tasarımı bana kalırsa berbat...
  • Cidden 4" üzeri bence de gereksiz. Geçen hafta xperia neo aldım. Almadan önce çok düşündüm arc mı alsam acaba diye fakat fiyat farkı v donanımlarının aynı olması nedeniyle neo'yu seçtim. Arcı ekranı büyük diye düşünmüştüm. Ama 3,7" bile bana kocaman geliyor açıkçası. Tek elle kullanması çok zor :D
  • Htc donanım olarak çok kuvvetli telefonlar üretiyo ama kardeşim cebe giricek bu valize değil
  • En guzel tasarim hala sensation da...
  • keşke su telefon n9 gibi köşeli bir sey olsa...tasarım konusunda biraz geri
  • Telsiz telefon zannettim bi an :) htc takip etmek oldukça zorlaştı artık hergun 3-4 telefon yayınlıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpiya

En guzel tasarim hala sensation da...

• Chipset yine A8 tabanlı sanırım
  • cep telefonu arkadas bu 4.5 inc fazla geldi bana.

• tasarım LG lere benzemiş hani nerede htc çizgisi, göremedim ben...
  • Bence makisimum üst limit 4.3 inç ağbi ki benim elim büyük olduğu halde tek elle zor kullanıyorum 4.3 inç telefonu :)
  • O büyüklük ekrana ne gerek var?
  • arkadaslar ben 4.3 inç ekran kullanıyorum htc desire hd baya buyuk gelıyor cebin birini tamamen dolduruyor bu htc bu gidisle cepleri zorlayacak benden demesi :D
  • Fazla büyük gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

HTC yerinde duramıyor sürekli telefon çıkarıyorlar. Yalnız şöyle 3.7 1700mAh bataryası olan 1GHZ bir telefon yapsa, gelse Türkiyeye fiyatı da 1300ü geçmese, biz de araştırmaktan gına gelmeden gidip alsak. Ama yok illa 4 küsür yapacaklar ekranı pil hep sıkıntı zaten.

desire s düşünebilirsin. fiyatı 1200 civarı ve özellikleri dediğin gibi ama bataryayı bilmiyorum.

bu telefon ise gereksiz büyük. htc ile samsung sidik yarıştırıyorlar ekran büyüklüğünde. bunlarla uğraşacaklarına çözünürlük falan uğraşsınlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.