Şimdi Ara

pes 2012 ekran kartı sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
24.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pes 2012 demo indirdim ama settingsten grafikleri yüksek yapamıyorum ekran kartı yetmiyo diyo. oyuna girincede gösteri ye basıyorum oyundan atıyo

sistem özellikleri:
    i5 2410m
    nvidia 525m 1 gb
    4gb ram

• nVidia Denetim Ayarları / 3D Ayarlarının Yönetilmesi / Tercih Edilen Grafik İşlemciye gir, "Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemcisini seç. Umarım çözülür.
  • olmuyor aga ya 525m in yeni sürümünden kaynaklanıyor sanırsam eski bi sürüm bulup yüklemek lazım aynı sorun bende de var çözen varsa yardımcı olsun lütfen
  • Usta bendede 525M var varsayılanı değiştirdim oldu. Fakat bu laptop için sorun teşkil etmez mi mesela masaüstü gösterilirken, internette gezinirkende NVIDIA ekran kartını kullanıcak sanırım :S

NOT: Ekran Kartı Sürücü Sürümüm 285.62 final versiyon, beta değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ValarAlp -- 15 Kasım 2011; 23:47:20 >
  • @ValarAlp teşekkürler, son versiyon (285.62 ) sürücüyü yükleyince sorun halloldu..
  • s.a arkadaslar bende pes 2012 var ekran kartı yetersiz diyo ekrn kartı markam intel graphics 3000 bu sorunu nasıl çözeriz acaba ekran kartından dolayımı yoksa oyundanmı kaynaklanıyo...
  • bende çözüm istiyorum ya.
  • arkadaşlar, gt555m ile b oyunu oynayamamak koyuyor biraz, bunun çözümünü bilen yok mu, önceki önerilerinizi denedim hiçbiri fayda etmedi..
  • Şimdilik bunla idare edin isterseniz. Eğer çok oynamak isterseniz.http://forum.donanimhaber.com/m_56620567/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56620567
  • yeni driver ını indir hocam.bende de 525m vardı yeni driver ı yükledim ,sonra settingsi açarken sağ tıklayıp nvdia yı seç.
  • en de yine de olmuyor. grafik işlemciyle çalıştır da yaptım. 3d ayarlarından da yüksek işlemciyi seçtim. nvidia nın sitesinden baktım en güncel sürüm ama olmuyor. ekran kartım gt555m, 268.74 sürümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: totemi123

en de yine de olmuyor. grafik işlemciyle çalıştır da yaptım. 3d ayarlarından da yüksek işlemciyi seçtim. nvidia nın sitesinden baktım en güncel sürüm ama olmuyor. ekran kartım gt555m, 268.74 sürümü

yeni birşey farkettimşuan settingste vram: 64mb gözükürken -grafik işlemci yüksek performanslı seçtiğimhalde- şimdi bir de uyumluluk modunu değiştirdim. xp service pack 3 yaptım. şuan Vram: 80mb gözüküyor. acaba sorunum bunla mı ilgiliyeni birşey farkettimşuan settingste vram: 64mb gözükürken -grafik işlemci yüksek performanslı seçtiğimhalde- şimdi bir de uyumluluk modunu değiştirdim. xp service pack 3 yaptım. şuan Vram: 80mb gözüküyor. acaba sorunum bunla mı ilgili
  • Arkadaşlar GT525M ile olarak sorunsuz olarak oynuyabilirsiniz ancak oyun ayarlarında şöyle bir durum oluyor. GT525M ile birlikte dizüstü bilgisayarınızda bir ekran kartı daha bulunuyor ve ayarları yaparken performans kartınız devrede olmadığı için ayarlar kısmında INTEL 3000 olarak gözüküyor. Bu durumda yüksek görüntü ayarlarına geçiremiyorsunuz pes 2012 yi, düzeltmek için
    NVIDIA Kontrol panelini açıp;
    3D Ayarları bölümünden,
    Tercih edilen ekran kartı kısmını High performance NVIDIA processor u seçin ve uygula diyin.

NOT: Ayarları yaptıktan sonra tavsiyem değiştirdiğiniz ayarı eski haline almanızdır. Bu durumda bırakırsanız dizüstü bilgisayarınızı pil ile kullanırken pil kullanım süresinde oldukça düşme olur. Bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.