Şimdi Ara

Motorola'nın çift çekirdekli yeni telefonu Droid Bionic için ilk tanıtım videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Motorola tarafından ilk  duyurusu Ocak ayındaki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda yapılan ancak  o günden bu yana piyasaya sunulmayan Droid Bionic isimli yeni telefon için geri sayım başladı. İlk etapta Nvidia Tegra 2 platformunu kullanacağı ifade edilen ancak son gelişmeler kapsamında Texas Instruments'ın OMAP4 serisi çift çekirdekli işlemcisinden güç alacağı belirtilen telefon, 4.3-inç büyüklüğünde ve 540 x 960 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip.

Android 2.3.4 işletim sistemiyle çalışan Droid Bionic, 8 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kameraya ek olarak videolu iletişim için 0.3 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya da sahip. Amerika pazarında 4G LTE desteği ile çıkacağı ve bu açıdan ülkenin en büyük operatörlerinden Verizon'ın çift çekirdekli ilk Android telefonu olacak gibi görünüyor.Eylül ayında pazara sunulacak Droid Bionic için Motorola ilk tanıtım videosunu yayınladı;  

• güzel telefon google'ın motorolayı alma sebebini merak eden arkadaşlara güzel bir yanıt aynı zamanda.
  • Motorola telefonlarının sar değerleri biraz uçuk oluyor.
  • htc nin telefonlarını andırıyor sanki
  • bu nasıl reklam filmi yahu..
    adamlar iyice uçtular senaryolarda,saçmalık...
  • reklam filmi hoş olmamıs daha anlamlı birsey olsaydı
  • Uff Telefonu ne tanıttılar be :D TElefon bu video'nun neresinde
  • fx57de olmasa appledan başka haber göremicez forumda..

reklama gelince saçmalık ötesi..
  • reklamları izleyip ürün alan var mı? bende mi anormallik var acaba :S hani diyorlar tv de görüp özeniyor insanlar diye.Bu güne kadar aldığım hiçbir şeyi reklamda görüp almadım :D galiba sorunluyum.
  • evet telefonumu bayanımı alıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

reklamları izleyip ürün alan var mı? bende mi anormallik var acaba :S hani diyorlar tv de görüp özeniyor insanlar diye.Bu güne kadar aldığım hiçbir şeyi reklamda görüp almadım :D galiba sorunluyum.

Valla ben galaxy s i turkcell reklaminda gordum kosa kosa aldim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel cihaz
  • quote:

reklamları izleyip ürün alan var mı? bende mi anormallik var acaba :S hani diyorlar tv de görüp özeniyor insanlar diye.Bu güne kadar aldığım hiçbir şeyi reklamda görüp almadım :D galiba sorunluyum.

hayır sorun sende bence sorun bu reklamları yapıpta bu saçma videolarla insanların düşüncelerini yada kararlarını etkileyebilcekelerini zanneden yapımcılarda...

insan biraz bilgilendirici birşeyler yapar bu ise tam bir saçmalık.. böyle saçma bir videodan dolayı sorunu kendinde görme bence

• güzelmiş, haber için teşekkürler
  • :D arkadaşlar bence bu reklamlar harika birşey. saçmalık ötesi anlıyorum ama bu reklam diğerlerine pek benzemiyor. nasıl diye sorarsanız 118 18 reklamındaki o totoş kılıklı adamın hit olduğunu 118 18 reklamıyla halkın bilincine komikte olsa birşeyler kazığını aynı senaryonun burada çıktığını ve bu reklamı hayatınız boyunca unutamıycağınız olduğu aşikardır :D film ne kadar saçmaysa buda bizim düşüncemizde bir anlık reflekse neden oluşturmuyor ve daha kalıcı olgular saptanıyor. biraz psikoloji okusanız anlardınız ne demek istediğimi :D
  • quote:

evet sorun sende bende hepimizde. şunu unutmayin forumdakiler baska disardaki insanlar baska. telefondan hic anlamayan jailbreakin nasil yapildigini birak oyle birseyden haberi olmayan insan iphone 4 u anlatiyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: silver021

:D arkadaşlar bence bu reklamlar harika birşey. saçmalık ötesi anlıyorum ama bu reklam diğerlerine pek benzemiyor. nasıl diye sorarsanız 118 18 reklamındaki o totoş kılıklı adamın hit olduğunu 118 18 reklamıyla halkın bilincine komikte olsa birşeyler kazığını aynı senaryonun burada çıktığını ve bu reklamı hayatınız boyunca unutamıycağınız olduğu aşikardır :D film ne kadar saçmaysa buda bizim düşüncemizde bir anlık reflekse neden oluşturmuyor ve daha kalıcı olgular saptanıyor. biraz psikoloji okusanız anlardınız ne demek istediğimi :D

Bunu anlamak için psikolojiden anlamaya da okumaya da gerek yok :)

Halkın üzerinde bir algı yaratır reklamlar, bu da bilinç altında alma isteği oluşturur ve ürünler böyle pazarlanır vesselam...

Ama teknolojiyi takip eden kişi de bu algıyı yaratmak için ürünü göstermeniz lazım, dolaylı anlatımlar bir işe yaramaz. Burada gizem yaratmaya çalışıyorlar ama teknolojik ürün pazarlaması somut nesneleri görmek incelemek yorumları okumak....vs sonucunda yapılır.

Yaratıcı reklamlar tabiiki olsun itirazım yok ama reklam bir ürünün vizyonudur. Hele ki teknolojik bir üründe kişi taha çok o ürünün olduğu resim video görmek ister.

• film fragmanı bigi olmuş :D
  • türkiye ye gelmedikten sonra ne yapalım, hala atrix bekliyoruz millet eskitti telefonu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: silver021

:D arkadaşlar bence bu reklamlar harika birşey. saçmalık ötesi anlıyorum ama bu reklam diğerlerine pek benzemiyor. nasıl diye sorarsanız 118 18 reklamındaki o totoş kılıklı adamın hit olduğunu 118 18 reklamıyla halkın bilincine komikte olsa birşeyler kazığını aynı senaryonun burada çıktığını ve bu reklamı hayatınız boyunca unutamıycağınız olduğu aşikardır :D film ne kadar saçmaysa buda bizim düşüncemizde bir anlık reflekse neden oluşturmuyor ve daha kalıcı olgular saptanıyor. biraz psikoloji okusanız anlardınız ne demek istediğimi :D

ben reklamı saçma buldum ama dün izlediğin reklamı dediğin gibi şu an hatırlamıyorum bile çünkü hatırlanacak bir tarafı yoktu... herşeyi böyle genelleme ile açıklayamazsınız. yada süslü kelimeler kullanarak..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.