Şimdi Ara

HTC HD2 android den wm6.5 e dönme yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gecenlerde aldığım hd2 cihazda android yüklü. bende orjinal rom una dönmek istiyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim. adım adım anlatacak arkadaşları bekliyorum.

• 1 yıl boyunca wm6.5 kullanıp daha bi ay önce falan Androide geçen biri olarak söyleyebilirim ki, emin ol geçmek istemezsin Android'den ne gibi bi şikayetin var? Android Rom'unu güncellersen sorunun ortadan kalkabilir.
  • Herkes wm den android'e geçmek isterken sen tam tersi
  • cunku bnde android rom u cok ii deil sanırsam sevmedim :) o yuzden ben bi başa dönim ilerleyen zaman larda da bişeyler düşünürüz. yardım edin lütfen :)
  • isabetli bir karar bende kendi hd2 im üzerinde winmo 6.5 kullanıyorum gayetde memnunum.Bir ara neredeyse her gün bir android versiyonu kuruyordum başta batarya sorunu olsun sim kart ve wifi sorunları olsun bıktırmıştı beni sözün özü android kurulabiliyormu evet ancak halen sorunları mevcut.

nasıl geri döneceğine gelirsek forumda android kurulumu başlığında bilgi mevcut ancak yapılacakları kısaca özetlemek gerekirse.

1-orjinal romu bulun telefonun seri numarası ile htc üzerinden güncel romu indirin.
    2-muhtemel telefonda hspl 2.08 yüklüdür hspl3 ile orjinal 2.08 e dönün.
    3-task29 ile telefonun içini silin.
    yukarıdaki adımları açılışta power+ses kısma tuşlarına başarak geçtiğiniz bootloader konumunda yapacaksınız.

son adımda telefon bootloader durumundayken indirdiğiniz orj. yazılımı pc üzerinden çalıştırın ve arkanıza yaslanın kısa bir süre içersinde kurulum tamamlanmalı.
    konunun başında da yazdığım üzere daha fazla ayrıntı için hd2 android kurulumu konusunu inceleyin.
  • htc nin sitesinde iki tane rom war sanırsam
    1-ROM Upgrade for HTC HD2
    2-HTC HD2 Türkçe ROM Yükseltmesi

bunlardan hangisini indircem.

spl-2.08 hspl yuklu tlefonda

spl 2.08.0000 bu sürüm u mu yukleyecegim orjinal rom için
  • 1-ROM Upgrade for HTC HD2 bu başlıktaki günceldir onu kullanın.

spl 2.08.0000 orjinal olandır.
    zaten winmo kurulumu sonrası 3.03 versiyonuna güncellenicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: activ

1-ROM Upgrade for HTC HD2 bu başlıktaki günceldir onu kullanın.

spl 2.08.0000 orjinal olandır.
    zaten winmo kurulumu sonrası 3.03 versiyonuna güncellenicek.

Hocam HTC HD2 yazılımlarını kaldırmışlar.
    şu üstte yazanları UPLOAD etsen ne sevaba girersin

saygılar
  • arkadaşlar meraba öncelikle hayırlı bayramlar .hd2 me android kurarken işi çorbaya çevirenlerdenim.allah rızası için mahvoldum telefonla destek veya ist anadolu yakası götürebileceğimiz bi yer varmı.pek bu forum işlerindende anlamam bu konuyla ilgili doğru yerdemiyim onuda bilmiyorum
  • Bu android ne lanet birsey çıktı arkadaş tüm format yöntemlerini denedim mesajlar bile silinmedi winmobil i istiyorum ben:(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.