Şimdi Ara

Google'ın yeni telefonu Nexus Prime'ı Samsung üretecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google'ın kendi markasını taşıyan üçüncü Nexus telefonu için önemli bir gelişme yaşandı ve Samsung cephesinde ortaya çıkan resmi döküman, Güney Kore merkezli üreticinin, Nexus S'den sonra Nexus Prime isimli üçüncü modelin de üreticisi olacağını doğrulandı.

Samsung Telecomunication America tarafından hazırlanan bir ihtarname bu bilgiyi doğrularken, olası teknik özellikleri hakkında şu an için net bir bilgi bulunmuyor ancak telefonun 1.5GHz hızında çift çekirdekli Exynos işlemcisini kullanacağı ifade ediliyor.

4.5-inç boyutunda Super AMOLED  ekrana ve Android 4.0 işletim sistemini kullanması beklenen telefonun çıkış tarihi açıklanmamakla birlikte olası lansman tarihi olarak Ekim ayı telaffuz ediliyor. Tabi çıkış tarihi gibi fiyat için de belirsizliğin sürdüğünü not düşelim.

• pentile ekran şeklinde üretilecekse tek kötü yanı o olur yoksa geri özellikler mükemmel.
  • Samsung'sa ekran çözünürlüğü 480x800 olur kesin adam her şeyi eksiksiz yapıyor ama çözünürlükte takılıyor gel de anla...
  • tegra 3 isteriz
  • Şu android 4.0 gelsinde düzene girsin piyasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Şu android 4.0 gelsinde düzene girsin piyasa

Esas O girdiği zaman cümbüş olacak Tabletlerle Akıllı telefonlar tek çizgide ilerleyecek bu iyi birşey
  • bu telefonda 720p kullanılmazsa alınmaz. tahminlerime göre super amoled hd ekran koyacaklar.
  • Aferin googleye motorolayi satin aliyor ve telefonlarini samsunga yaptiriyor uzanarak alkisliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorXXL

Aferin googleye motorolayi satin aliyor ve telefonlarini samsunga yaptiriyor uzanarak alkisliyorum

Bu telefonlar iki haftada tasarlanıp yapılmıyor. Bir sonraki Nexus kesinlikle Motorola'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

Samsungsa ekran çözünürlüğü 480x800 olur kesin adam her şeyi eksiksiz yapıyor ama çözünürlükte takılıyor gel de anla...

samsungun nokia gibi inat yada vizyon eksikliginden 800x480de israr ettigini sanmiyorum. simdiye kadr gordugum samsun modellerinde en yuksek ozelliklerin olmasina buyuk onem veriyor. gozden kacmamasi gerek nokta amoled ile lcd, benzili motorla dizel motor kadar farkli teknolojiler. ne kadar benzeselerde kendilerine has artilari ve eksileri var. ve anlasilan amoled cozunurluk acisindan lcd nin gerisinde. teknolojik olarak daha alacagi yol var.
  • logo super olmus :))) androidin logolarina hastayim zaten. bu kadar basit sekillerle logoya sicak ve ilginc bir kisilik verebiliyorlar.
  • Motorola'nın bir bölümünü satın aldıktan sonra telefonu Samsung'a ürettirmesi biraz garip olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Motorola'nın bir bölümünü satın aldıktan sonra telefonu Samsung'a ürettirmesi biraz garip olmuş.

Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Motorola'nın bir bölümünü satın aldıktan sonra telefonu Samsung'a ürettirmesi biraz garip olmuş.

Aynen.

bana da garip geldi ama orta vade de özellikle "google" ismi taşıyan kendi telefonlarını motorola markasıyla üretecektir mutlaka.

geçiş aşaması denebilir şu anki duruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Aynen.

bana da garip geldi ama orta vade de özellikle "google" ismi taşıyan kendi telefonlarını motorola markasıyla üretecektir mutlaka.

geçiş aşaması denebilir şu anki duruma.

Ben bir de Motorola nın Android ile iyi bir başarı yakalamasının ardından neden satılma gereğinin duyulduğunu merak ediyorum.

• android'in global kalabilmesi için iyi bir adım her ne kadar google artık motorola mobility 'nin sahibiysede bugün en güçlü android destekçisi samsung o yüzden google samsung'u kusturmez
  • quote:

daha adam motorolayı alalı 1 ay olmadı. şirket devir işlemleri bile belki 1 aydan uzun sürer arkadaşlar. bi bismillah deyin ya, hemen alır almaz mı bişeyler değişcek sanıyosunuz.
    ne kadar basit düşünce biçiminiz var.
    orta vadede evet motorola üretecek google ın telefonlarını ama henüz değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 27 Ağustos 2011; 9:29:40 >
  • quote:

motorolanın lisansları zaten bende samsungda kendi lisanslarını katar, ortak yapar apple'ı öttürürüz diye düşünmüşde olabilirler
  • keske telefonu lg yapsaydi...ust seviye optimus ailesine ekleyip ,adini da optimus prime koysaydi tadindan yenmezdi...ama samsung yapmissa iyidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.