69 TL'ye 4.5 KG Protein tozu olur mu?
47 Cevap9318 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ağustos 2011; 1:41:24 

sahtemidir acaba kullanan oldu mu?

http://urun.gittigidiyo...ROMALI_W0QQidZZ43932162

1 Mesaj
27 Ağustos 2011; 1:52:34 

quote:

Orijinalden alıntı: XXS

Bende yarın alıcam. Uzun süredir araştırıyorum. Bunların fiyatı içindeki protein oranlarına göre değişiyor. Bunun muhtemelen protein oranı %30 - %40 falandır. Eğer ise yarıyacak bişey almak istiyorum diyorsan, %70 in altında olmamalı protein oranı.

Bak noldu şimdi?

Uzaklaştırılmış
27 Ağustos 2011; 1:53:26 

quote:

Orijinalden alıntı: byobyo

Bende yarın alıcam. Uzun süredir araştırıyorum. Bunların fiyatı içindeki protein oranlarına göre değişiyor. Bunun muhtemelen protein oranı %30 - %40 falandır. Eğer ise yarıyacak bişey almak istiyorum diyorsan, %70 in altında olmamalı protein oranı.

yok hocam bunun oranı çok yüksek

0

27610 Mesaj
27 Ağustos 2011; 1:55:33 

Yarısı mısır unu'dur onun. Biraz da muzlu puding

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Furious* -- 27 Ağustos 2011; 1:55:24 >

Corsair Obsidian Serisi Kullanıcıları
Corsair Güç Kaynağı Kullanıcıları Kulübü

550 Mesaj
27 Ağustos 2011; 2:12:14 

çok dandik bir protein tozu uzak durmanızı öneririm biraz body forumlarını okursanız hakkında daha fazla bılgı edıne bılırsınız.bunun yerine american pure wheyi tercih edin oda ucuz ama bukadar değil en azından üretim yeri belli.
nitrofull türk malı ama sanırım çinde üretiliyor kutusuda zaten 5 kıloluk boya kutusu ıcınden cıkan doldurma kasıgıda detarjanlardan cıkan kap gerisini siz dusunun

Siyah-Beyaz

1897 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:29:58 

nitrofull markasından uzak dur kardeşim.

2318 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:35:27 

weider muscle ultimate optimum
bunlar dısında tavsiye etmem

Band of Brothers / Breaking Bad / Game of Thrones / The Wire / The Sopranos / Entourage / Battlestar Galactica / Generation Kill / Six Feet Under / Damages / Sherlock / True Detective / Dexter / Rome / Suits / Jane Eyre / Fargo / The Walking Dead /Spartacus / Mad Men / How I Met Your Mother / Prison Break / Lost / Chuck / Fringe / Friends / House of Cards / Homeland / The Mentalist / 24 / Blue Mountain State / Luther / Vikings / Da Vinci's Demons / House M.D. / Person of Interest / New Girl

376 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:39:02 

Bende alacamda, forumda twinlab satan birisi var ona bakacam.
paranız yoksa alın diyo bütün forumlarda bu ürün için.

Ama optimum vs gibi whey ürünler amerikada 35-60 dolar arası satılıyor. Ortamla 80 tl gibi ama 2,25 kilo

Abicim bu 4,5 kilo ya.

Sağlam bi şey olSA amerikadan sipariş alır :)

anlamadığım ve denemediğim için sen bilirsin

613 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:40:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

weider muscle ultimate optimum
bunlar dısında tavsiye etmem

İmzanı beğpendim

ALIGN

343 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:42:26 

hardline nasıldır ?

2318 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: dhyegirdimkendimegeldim

İmzanı beğpendim

Bende seninkini qhanqha

hardline tavsiye etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensation + -- 27 Ağustos 2011; 12:45:24 >

Band of Brothers / Breaking Bad / Game of Thrones / The Wire / The Sopranos / Entourage / Battlestar Galactica / Generation Kill / Six Feet Under / Damages / Sherlock / True Detective / Dexter / Rome / Suits / Jane Eyre / Fargo / The Walking Dead /Spartacus / Mad Men / How I Met Your Mother / Prison Break / Lost / Chuck / Fringe / Friends / House of Cards / Homeland / The Mentalist / 24 / Blue Mountain State / Luther / Vikings / Da Vinci's Demons / House M.D. / Person of Interest / New Girl

903 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:45:39 

Kutusunda bile hayır yok bunun. Ne o öyle boya kutusu gibi.

Denizde bir bulutun öldürdüğü
Japon balıkçısı genç bir adamdı.
Dostlarından dinledim bu türküyü
Pasifikte sapsarı bir akşamdı...
Wepla id: Jakoben

53 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:50:16 

Herkes alma alma demiş ama bir tane mantıklı açıklama yapan yok.

Damla ne kadar büyük olursa olsun, nereye düşeceği rüzgara bağlıdır.

81 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:52:24 

49 TL olanı bile var bunu çikolatalı, aynı satıcı satıyor. İş görür mü acaba yahu.

604 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:55:42 

Ben kullandım bunu 4.5 kğ 100 tl ye gecen sene almıştım faydası hiç yok değil ama daha bilindik markaları kullanmanı tavsiye ederim

İ5-2500k 3.60 GHZ Turbo Bost O.C(4.2 Ghz) ~ Z68X-UD4-B3 ~ 8 GB Kinston 1600 MHZ ~ WD Black 1 TB ~ Sapphire HD 6850 ~High Power Element 700W 80+ plus Bronze ~ A4 Tech F3 Mouse ~ 3D Extreme Pro ~ LG E22 50V Led

Uzaklaştırılmış
27 Ağustos 2011; 12:57:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Anarchitekt

49 TL olanı bile var bunu çikolatalı, aynı satıcı satıyor. İş görür mü acaba yahu.

o farklı hocam onun %70'i karbonhidrat,sanırım kilo almak isteyenler için o.

bu arada benim para sıkıntım var bu ürünü yinede alsam hiç işe yaramaz mı,içindeki protein değil mi?

3902 Mesaj
27 Ağustos 2011; 12:59:50 

fiyatı bu kadar ucuz olmamalı ben tavsiye etmem, şu anda kullandığım Syntha 6 protein tozunu öneririm... %100

0

Ekteki dosya (1)

Kaybetmek Oyunun Bir Parçasıdır...

81 Mesaj
27 Ağustos 2011; 13:00:28 

quote:

o farklı hocam onun %70'i karbonhidrat,sanırım kilo almak isteyenler için o.

bu arada benim para sıkıntım var bu ürünü yinede alsam hiç işe yaramaz mı,içindeki protein değil mi?

Hmm... Anladım hocam doğrudur... Valla ben bir ara çok araştırmıştım bunları, genelde sporcular aslında bu protein tozlarının üretiminin çok masrafsız olduğunu hatta çok eskiden bunları pasta falan yapmak için ürettiklerini sonra bunları ambalajlayarak, marka yaparak sporculara bu fiyatlara sattıklarından bahsediyolardı.

Bilemiyorum yani, işe yarayacağını bilsek alırdık. :( Ucuz olanlar görülünce pahalıları almakta koyuyor yani insana.

6719 Mesaj
27 Ağustos 2011; 13:15:27 

fiyatı ve yerli olması nedeniyle hardline ürünleri kullanıyorum

NOX2,Zone,Pro Gainer,Bipro vb

özellikle NOX2 ve bipro tavsiye ederim.

marka testleri arasında Bipro

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2318 Mesaj
27 Ağustos 2011; 13:56:43 

Weider i göremedim hocam testte ?

1580 Mesaj
27 Ağustos 2011; 14:19:31 

Öncelikle söylemem gerekirse kutunun arkasındaki her yazana inanmayınız orjinal damgalı analiz sonuçlu tozları tercih ediniz american pure marka protein tozu 5 lbs 140 lira ama protein değeri % 3 çıktı analizde kutuda %90 yazmakta ..

Protein tozu alırken sadece protein oranına bakılmaz % 85 ve üstü idealdir %100 whey olmasına dikkat et % 100 whey değilse et süt işini görecek zaten önemli olan 10 dakikaya yakın sürede emilmesi...

Protein tozu alırken aminoasit miktarına çok iyi bak özellike arginine ve bcaa miktarları bir serviste ne kadar var? fosfor takviyelimi magnezyum içeriyormu? vitamin varmı?

Son olarak önerebilecğim markalar senin bütcene göre hardline %100 whey ben 2. kutuyu bitirdim amino miktarları güzel yerinde sadece sütte çabuk çözünmyor baya çalkalaman lazım tadından bıkabilirsin birde... ikinci olarak optimum marka alman onun amino miktarları çok çok daha yüksektir muz çilek olanını şiddetle tavsiye ederim. Alacağın nitrofull marka tozda ne tat vardır ne sütte çözünme vardır nede gerçek bir protein miktarı vardır kolay gelsin ayrıyetten nitrofull gibi markalar kanserojen maddeler içeriyor bunuda dipnot yapmak gerekirse yazim dedim
KOLAY GELSİN..

Steam : Arhpositif
Game Center :burak_eskikara@hotmail.com

Uzaklaştırılmış
27 Ağustos 2011; 14:28:19 

qnt ve hardlıne bu 2sınden bırını al
3kurus ıcın saglıgınla oynama

Uzaklaştırılmış
27 Ağustos 2011; 14:44:42 

quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

Öncelikle söylemem gerekirse kutunun arkasındaki her yazana inanmayınız orjinal damgalı analiz sonuçlu tozları tercih ediniz american pure marka protein tozu 5 lbs 140 lira ama protein değeri % 3 çıktı analizde kutuda %90 yazmakta ..

Protein tozu alırken sadece protein oranına bakılmaz % 85 ve üstü idealdir %100 whey olmasına dikkat et % 100 whey değilse et süt işini görecek zaten önemli olan 10 dakikaya yakın sürede emilmesi...

Protein tozu alırken aminoasit miktarına çok iyi bak özellike arginine ve bcaa miktarları bir serviste ne kadar var? fosfor takviyelimi magnezyum içeriyormu? vitamin varmı?

Son olarak önerebilecğim markalar senin bütcene göre hardline %100 whey ben 2. kutuyu bitirdim amino miktarları güzel yerinde sadece sütte çabuk çözünmyor baya çalkalaman lazım tadından bıkabilirsin birde... ikinci olarak optimum marka alman onun amino miktarları çok çok daha yüksektir muz çilek olanını şiddetle tavsiye ederim. Alacağın nitrofull marka tozda ne tat vardır ne sütte çözünme vardır nede gerçek bir protein miktarı vardır kolay gelsin ayrıyetten nitrofull gibi markalar kanserojen maddeler içeriyor bunuda dipnot yapmak gerekirse yazim dedim
KOLAY GELSİN..

http://www.hepsiburada....hrd48&categoryId=354041

bu ürünü alıyorum o zaman? tüm vücudu çalıştırsam günde diğer besinlerle birlikte 100-120 arası protein yeterlimidir? ben köfte yiyerek günlük 60-70 gram protein ile 38 cm kol yaptım,fakat sadece kol ve omuz calısmıstım,şimdi tüm vücut istiyorum,bu ürün 2 ay gider mi bana? günlük 60 gram ek protein alsam bu ürün ile?

27610 Mesaj
27 Ağustos 2011; 14:49:20 

quote:

KOLAY GELSİN..

Bahsettiğin ürün bu mu ?

http://www.hepsiburada....rop70&categoryId=354041

Peki bunu çalışmadan önce mi sonra mı almalıyız. Süt ile mi alınıyor sadece. Salondaki Hoca yoğurt ile yiyiyor bizim.

230 Mesaj
27 Ağustos 2011; 14:58:00 

kilo alimi sağlar mi beyler bu ürünler

geo!! geo!!geo!!

747 Mesaj
27 Ağustos 2011; 15:04:12 

Paraya kıy optimum nutrition al.

72 Mesaj
27 Ağustos 2011; 15:08:27 

takip...

Uzaklaştırılmış
27 Ağustos 2011; 17:38:20 

quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Bahsettiğin ürün bu mu ?

Peki bunu çalışmadan önce mi sonra mı almalıyız. Süt ile mi alınıyor sadece. Salondaki Hoca yoğurt ile yiyiyor bizim.

ister yogurt ister sütle al ister suyla tabı süt veya suyla alırsan
süt ve süt ürünlerındekı b6 vıtamını proteının daha rahat emılımını saglıyor

27610 Mesaj
27 Ağustos 2011; 17:43:27 

quote:

Orijinalden alıntı: k1contact555

ister yogurt ister sütle al ister suyla tabı süt veya suyla alırsan
süt ve süt ürünlerındekı b6 vıtamını proteının daha rahat emılımını saglıyor

Peki çalışmadan sonra mı önce mi ? Kaç dk önce veya sonra

1024 Mesaj
27 Ağustos 2011; 17:46:43 

kendisi sitesinde bile 281 lira yazıyor 4,5 kg whey için. http://www.nitrofullnut...t_kategori.asp?CatID=42

çok olmadığımız kesin
çok olan tarafta değiliz
çok olan tarafta olmayacağız

3902 Mesaj
27 Ağustos 2011; 18:16:49 

protein tozu çalışmadan hemen sonra alınmalıdır... eğer bu şekilde ek besin alamıyorsanız 1 saat içinde yemek yenmelidir..

Kaybetmek Oyunun Bir Parçasıdır...

Uzaklaştırılmış
27 Ağustos 2011; 18:27:51 

quote:

Peki çalışmadan sonra mı önce mi ? Kaç dk önce veya sonra

calısmana yemene baglı hem once hem snra alıp almaman

1580 Mesaj
27 Ağustos 2011; 19:59:03 

quote:

tüm vücut çalışmak derken 1 güne yığmaksa öyle birşey sözkonusu olamaz salonun vereceği programa uymalısın kilo x 3 gram protein idealdir

quote:

quote:

KOLAY GELSİN..

Bahsettiğin ürün bu mu ?

protein7.comdan kargo dahil 125e alablrsn burdan alırsan 1 haftada gelir ayrıca spordan önce mutlaka vücudunda belirli miktar protein olmalı kaslar çalışırkende proteine ihtiyaç duyacağı için spordan önce yarım ölçek su ile karştrp içersen sorun olmaz bide yulaf ezmesi yersen 2 saat öncesi iyidir baya. spordan sonra süt ile alablrsn yoğurt ile yiyen hoca içine alkolde katmış galiba süt zaten emilimi azaltıyor yoğurtta ne hadi onu geçtim tadı okadar iğrenç yaparki tahmin edilmez su ile içerken bile kötü oluyo tadı

757 Mesaj
27 Ağustos 2011; 20:22:29 

bu konuda weider tartışmasız en iyisi ama optimum fiyat/performans düşünülürse benim tercih ettiğim marka.

1580 Mesaj
28 Ağustos 2011; 0:46:53 

quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

bu konuda weider tartışmasız en iyisi ama optimum fiyat/performans düşünülürse benim tercih ettiğim marka.

weider alacak kadar zenginsen neden olmasın

267 Mesaj
15 Nisan 2012; 19:44:48 

Herzaman ki gibi marka bağımlılığı , deneyen oldu mu desen bir tane çıkmaz.

The Soul Of BMW.
Solve87, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.

511 Mesaj
15 Nisan 2012; 19:57:04 

bunu kullanıyorum oldukça iyi bi ürün

0

Ekteki dosya (1)

336 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
aLieNWare1
15 Nisan 2012; 20:02:20 

Bunlar boy uzamasına yardımcı olur mu ?

1360 Mesaj
15 Nisan 2012; 20:06:03 

Nitrofull urfada üretiliyor arkadaşlar kesinlikle uzak durun.

http://www.bakimist.com- Bitkisel Ürün ve Kozmetik Online Satış

30 Mesaj
15 Nisan 2012; 20:07:11 

Ben bundan çok kullandım:):)
kesinlikle tavsiye etmem ucuz etin yahnisi olur misali.

1898 Mesaj
15 Nisan 2012; 20:19:48 

quote:

Orijinalden alıntı: proleter82

bunu kullanıyorum oldukça iyi bi ürün

0

Fiyat?

511 Mesaj
15 Nisan 2012; 20:24:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Sandasian

Fiyat?

150 tl türkiyede çok pahalı malesef aynı ürün amerikada 40 dolar civarı

3822 Mesaj
15 Nisan 2012; 20:30:54 

Mesajım bulunsun

2707 Mesaj
15 Nisan 2012; 20:59:43 

quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

Nitrofull urfada üretiliyor arkadaşlar kesinlikle uzak durun.

denizlide üretiliyor.

Bizde abimle aldık ucuz bi deneyelim diye.aldıktan sonra yorumların iç açıcı olmadıgını gördüm heryerde.yerli malı olması sebebiyle ucuzdan gittigi söyleyenler var,içinde nişasta var hiçbir işe yaramıyıyor diyen de var.
Ama şöyle bir durum var.Bu protein tozları yurtdışında ucuzken,türkiyede uçuk fiyatlara satılıyormuş.Ve ucuz malı,bu işten para kazananlar kötülüyorlarmış.

-hep okudugum duyumları yazdım.Hangisi dogru bilmek zor.Sadece tahlil falan yaptırmak gerekiyor sanırım.Bi forumda adam tahlil yaptırdım %30 protein çıktı demiş,dogrulugu tartışılır.İnternette kesin bir bilgi bulmak zor,çok tartışmalı bir ürün.sadece 2 haftadır kullandıgımız içinde işe yarayıp yaramadıgını kestiremiyorum

birde kendi sitelerinde 220 tl lere satarlarken biz hepsiburadadan 70 liraya aldık.Kendi sitelerinde kutusu siyahken,piyasada satılanlar beyaz boya kutusu şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebancally -- 15 Nisan 2012; 21:03:11 >

130 Mesaj
15 Nisan 2012; 21:04:20 

Tahminlerime dayanarak 69 tl ye 4.5 kg hakiki neskuik alabilirsiniz diye düşünüyorum.Hiç bu kadar ucuzunu görmemiştim.

Uzaklaştırılmış
15 Nisan 2012; 21:14:45 

quote:

Kardeşim almaıyn şöyle şeyler.69 tl ye 4.5 kilo protein tozumu olurmuş. İçine nişasta doldurup millete pazarlamaya çalışıyolar.

283 Mesaj
29 Mayıs 2012; 13:57:24 

Bence tahlil yaptırılması gerekir, üniversite tahlil fiyatları 30-40 tl bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NosferaT666 -- 29 Mayıs 2012; 13:57:55 >

Başarmak deneyimle gelir, deneyim başarısız olmakla.
Eğer hatalıysan, sakın unutma ve bundan ders çıkar.

13 Mesaj
29 Mayıs 2012; 14:20:08 

bunun üretimi türkiyede yapılıyor ya ş.urfa yada bursada tahminimce kesinlikle tavsiye etmem cırcır etmekten başka bişeye yaramadı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » 69 TL'ye 4.5 KG Protein tozu olur mu?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.563