Şimdi Ara

JailbreakMe'nin geliştiricisi Comex, Apple'da çalışmaya başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

JailbreakMe ve Spirit gibi araçlarla Apple'ın başını ağrıtan Comex rumuzlu Nicholas Allegra, stajyer olarak Apple'da işe başlıyor. Comex'in hangi sıfatla Apple'da görev yapacağı henüz bilinmiyor ancak iOS işletim sistemindeki hassas noktaları bildiğini göz önüne alırsak eğer, alacağı eğitim sonrasında işletim sistemini geliştiren ekibin bir parçası olması beklenebilir.

Bu arada teknoloji şirketlerindeki son dönem eğilimi de dikkatlerden kaçmıyor. Bağımsız olarak başarılı işlere imza atan ve kitlelere ulaşmayı başaran geliştiriciler işe alma yoluna giden firmalardan bir diğeri de Microsoft. Hatırlanacağı üzere firma son olarak Windows Phone için bağımsız reklamlar hazırlayan geliştiriciyi kadrosuna kattığını açıklamıştı.

• Haberde "....ise basladi" yazmakta, comex in kendisi tweeter da onumuzdeki hafta dehil ondan sonraki hafta baslayacagini acikladi ama!?!
  • sevinen arkadaşlar olacak ama, apple niye işe aldı sanıyorsunuz. Artık jailbreak yapabilende olmayacak, iphone fanları üzülmeli.
  • kurtulamıyorsan yanına çek mantıgı
  • Oha çok saçma.
  • olum git başka yerde çalış ip4 almadan jailbreak kalkcak ya no no no :(
  • hayırlı ossun nikolas bayramdan sonra ıslatalım bu haberi kaçarın yok ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

sevinen arkadaşlar olacak ama, apple niye işe aldı sanıyorsunuz. Artık jailbreak yapabilende olmayacak, iphone fanları üzülmeli.

Neden olmasın ya ? Bir tek bu adam mı yapıyor sanki.Elbet başka bir cengaver çıkar,kafanı takma.
  • jailbreak giderse apple daha çok kazanır fanboylar açıklanan gelir sonuçlarına sevinir ama kullanıcı üzülür.60 dolara navigasyon programı aldıktan sonra artık applenin holiganlığını yapmamak gerektiğini anlarlar umarım.ip4 1 yılda kırılamadı gevey denen şeyle unclock oldu anca.Bu adamları işe alıyorlar iş daha zorlaşıyor.Bir sonraki telefonum iphone olmayacağı için sıkıntı yok ama diğer arkadaşları düşündüğümden yazdım.

Bu mesaj"jailbreak olmadan iphone 5para etmez tezini ortaya atan kullanıcılara ithafen yazılmıştır"
  • jailbreak olmadan da iPhone para eder. hatta 1500-1600 lira civarı sıfır ve yurtiçi tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

jailbreak giderse apple daha çok kazanır fanboylar açıklanan gelir sonuçlarına sevinir ama kullanıcı üzülür.60 dolara navigasyon programı aldıktan sonra artık applenin holiganlığını yapmamak gerektiğini anlarlar umarım.ip4 1 yılda kırılamadı gevey denen şeyle unclock oldu anca.Bu adamları işe alıyorlar iş daha zorlaşıyor.Bir sonraki telefonum iphone olmayacağı için sıkıntı yok ama diğer arkadaşları düşündüğümden yazdım.

Bu mesaj"jailbreak olmadan iphone 5para etmez tezini ortaya atan kullanıcılara ithafen yazılmıştır"

jb yoksa iphone 5 para etmez.. android kullanırız bizde.
  • Bir ara jb denemek nasip olmaycak
    Hala açıkhttp://www.jailbreakme.com//
    Kapanmaz umarım ise yarıyor gibi hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yil 2011 olmus hala jb nin ucretli programlari ucretsiz yuklemek oldugunu sananlar var.

• Afedersiniz ama jb çıkmazsa apple iş yapamaz bunu apple kendide biliyor bence çaığı bilerek veriyor.

Diyelimki jb çıkmadı.Bu forumda ki kullanıcıların bende dahil %55i iphone un suratına bakmaz.

Cydia olmadıktan sonra neyleyim iphone u ben.
  • Başlığı okuduktan sonra direk yok artık dedim...
  • Geohot Facebook için, Comex Apple için çalışmaya başladı. Yakında Cydia geliştiricisi Jay Freeman (saurik) da Apple'da işe başlarsa şaşırmamak lazım o zaman :)

Apple Jailbreak'in patentini de alsın bari.
  • apple 'ın türk şirketi olduğunu bir düşünün.. bizde böyle birşey olsa elemanı işe alma bahanesiyle şirkete çağırıp bir güzel döverler "sen misin jailbreak yapan" diye
  • Arkadaşlar haklı, JB olmazsa iPhone'un pekte değeri kalmaz. Açıkcası o durumda bende Android'e geçerim.

• Iphone!a jb yapanların oranı öyle çok değil. Bütün olayı navigasyon programına bağlayanlar var. "Navigasyon programı şu kadar, onun için jb yaptım" diye. Bu belki burada işe yarar, dünyada böyle değil.
  • Su Notification olayini yapan eleman da "fruit company" diye gitmisti Apple'a

comex bu isin krallarindandir bana gore, ve o bile satip gidiyosa bizi, vay digerlerinin haline
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.