iki şehrin hikayesi . Okuyanlar bakabılır mı yayın onerı
5 Cevap905 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

119 Mesaj
26 Ağustos 2011; 11:16:30 

bu kıtabı okumak ıstıyorum kıtapyurdunda baktım 50 tane yayın var heralde . Can yayınları buyuk ıhtımal enguzelı ama 25 tl ıken antık yayınevı 15 tl okuuyan varsa hangısını almalıyım soyleyebılır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

21 Mesaj
26 Ağustos 2011; 14:51:36 

Yaş kaç bilmiyorum ama bizim okulda 9.sınıfta okutmuşlardı 500 küsür sayfalık kitaptan herkes nefret etmişti tabi onlar ne anlar durumu da var. Bense 228 sayfalık Sis Yayıncılık basımını almıştım sınav zamanı gelmeden yetiştirmek için, ve çok hoşuma gitmişti herkesin aksine.

Off in the distance, a dark cloud approaching
None could imagine, what there was to come
No there's no one going back
No there's not a second chance

COME BACK MAIDEN!

3681 Mesaj
26 Ağustos 2011; 23:29:25 

Dil ve imla konusunda titizsen Can alırsın ama ucuzlar kötü olcak diye bir şart yok ingilizce yaygın bir dil olduğu için çeviride pek sorun olmaz sanırım.

Ayrıca antik 8.5 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson -- 28 Ağustos 2011; 2:01:30 >

When a man lies, he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness any longer
Cannot the kingdom of salvation take me home

2458 Mesaj
28 Ağustos 2011; 0:27:30 

@Jackson fransızca mı dediniz ? Ben Charles Dickens'i İngiliz bilirim ve kitabın orijinal dilinin de ingilizce olduğunu biliyordum.

Bordo Siyah yayınlarını alabilirsiniz para konusu dert ise.Çok çok bir şey farketmez Can, İş Bankası ile.

3681 Mesaj
28 Ağustos 2011; 2:03:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

@Jackson fransızca mı dediniz ? Ben Charles Dickens'i İngiliz bilirim ve kitabın orijinal dilinin de ingilizce olduğunu biliyordum.

Bordo Siyah yayınlarını alabilirsiniz para konusu dert ise.Çok çok bir şey farketmez Can, İş Bankası ile.

O an nasıl bir haldeysem yanlış yazmışım pardon

When a man lies, he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness any longer
Cannot the kingdom of salvation take me home

961 Mesaj
29 Ağustos 2011; 8:21:27 

ben okudum güzel kitaptı, benimkinde özet geçmişlerdi herhalde sayfa azdı.

Tarihin en büyük buluşu yapılmış, proleter tip bir devlet yaratılmıştır. Yeryüzünde hiçbir güç sovyet devletinin yaratılmış olduğu gerçeğini yok edemez. Bu tarihsel bir zaferdir. Yüzlerce yıldır devletler burjuva modele göre yaratıldı ve ilk kez burjuva olmayan bir devlet keşfedildi. Yönetim aygıtımız bozuk olabilir; ama icat edilen ilk buharlı makinenin de bozuk olduğu söyleniyor. Hatta hiç kimse bu buharlı makinenin çalışıp çalışmadığını bilmiyor; ama önemli olan bu değil; önemli olan buharlı makinenin bulunmuş olmasıdır. İlk buharlı makinenin hiçbir işe yaramadığını varsaysak bile, somut gerçek, bugün artık buharlı makinelere sahip olduğumuz gerçeğidir. Yönetim aygıtımız çok bozuk olsa bile, onun yaratılmış olduğu gerçeği değişmez.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Kitap » iki şehrin hikayesi . Okuyanlar bakabılır mı yayın onerı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203