Şimdi Ara

HTC Sense 3.5 Beta versiyonu ilk görüntüleri internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC Sense 3.5 Beta versiyonu ilk görüntüleri internete sızdı

Sense arayüzü HTC firmasının modellerinde kullandığı en popüler arayüzlerden birisi. Sense arayüzünün son versiyonu olan 3.0 Sensation, EVO 3D gibi üst seviye donanım gerektiren modellerde kullanılırken sonraki nesil HTC akıllı telefonlarda 3.5 versiyonunun kullanılacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi arayüzün ilk fotoğrafları internette paylaşıldı.

Fotoğrafı paylaşan ise HTC Bliss'in de son görsellerini yayınlayan Xda.cn sitesi. 800 MHz hızında Qualcomm MSM7x30 işlemci, Android 2.3 işletim sistemi, 3.7 inç dokunmatik ekran gibi özelliklere sahip modelde Sense 3.5 arayüzü kullanılıyor. 

Telefondaki Sense 3.5 arayüzü hali hazırda beta sürümünde. Piyasaya sürüldüğünde beta süreci bitmiş olacak.

Yeni sürümde ana ekranın hemen altında atanmış uygulama tepsisi ve çağrı yapma butonu olduğu göze çarpıyor. Hava durumu paneli biraz daha büyük ve daha göz alıcı. Bildirim çubuğu artık bağlanılan WiFi noktasının adını gösterebiliyor ve 3.0 arayüzünden görev yöneticisi gibi pek çok özellik almış. 

Ana ekran widgetler yenilenmiş ve artık ekranın kenarına da yerleştirilebiliyor. İkonların görselliği artırılmış ve yeni bir metin katmanı kullanılmış. Sense 3.0'dan tanıdığımız halka stilindeki kilit açma animasyonu aynen kullanılmış

En önemli yenilik ise 3.5 sürümünün 3.0'da olduğu gibi yüksek donanım gerektirmemesi. HTC Bliss modeli donanım itibariyle orta seviye segmentinde. Üzerinde çalışan arayüzün aynı seviye modellerde de çalışacağı belirtiliyor. Sense 3.0 arayüzünü kullanamayan ve bu bakımdan kızgın olan HTC kullanıcıları için önemli bir gelişme.

HTC Sense 3.5 Beta versiyonu ilk görüntüleri internete sızdı

• uyu sen samsung...
  • İlerleyen günlerde haber netleştikçe daha güzel resimler çıkacaktır. Şu anki resimler pek bir değişiklik havası vermiyor. forever HTC

Samsung'a gelince, gerçekten yazılım destekleri çok kötüydü satış sonrası geliştiricilerinin pek birşey yaptıkları yok ve Apple davaları ile Avrupa şatışlarıda durdurulacağı için artık umudu kesmek lazım
  • htc işi biliyor
  • Sense zaten mükemmel çalışıyor. Resimlerden anladığım kadarıyla da bişi değiştirmemiş, biraz sistem gereksinimlerini azaltmışlar, iyi etmişler. Zaten yazılım konusunda HTC yi tek geçerim. Adamlar seni hiç bişeyle uğraştırmıyor. Yeni versiyon çıktı mı telefon güncelleyim mi abi yazıyor, eyvallah diyosun güncelliyor. Çok delikanlı telefon :D
  • Insertcoin v43 Android 2.3.3 ve Sense 2.1+3.0 ROM'unu kullandığım HTC Desire'daki görev yöneticisinin Sense 3.5'a eklenmesi mutluluk verici.
  • Sırf Sense olduğu için bile HTC alınır. Rakiplerde HTC kadar yazılıma önem verse keşke.
  • samsun ufak güncelleme ile "slide-to-unlock" kaldırarak sorun çözülür.
  • HTC Wildfire S'e de çıkar mı acaba?
  • Wildfire s ve desire s e sense 3.0 geleceği htc türkiye tarafından açıklandı. Aynı şekilde desire hd içinde çalışmalar başladı onada gelecekmiş.
  • Htc işi biliyor sense arayüzü hakikatten çok güzel durmadan geliştiriyorlar
  • HTC işini cidden çok iyi yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkerden

HTC Wildfire Se de çıkar mı acaba?

Wildfire s'e sense 3.0 çıkacak :)) Desire HD kullanıyorum HTC Türkiye facebook sayfasında desire hd içinde sense 3.0 çıkacağı söylendi başta öyle bir planları yokmuş bir biraz ısrar edince çıkarmaya karar verdiler :D
  • Birde HTC facebook vs sayfalarda her kullanıcı ile tek tek ilgleniyor ve sorulara cevap veriyor çok fazla geri bildirime önem veriyorlar bence geleceğin en büyük telefon ve tablet şirketlerinden birisi olacak
  • Adamlar emin adımlarla tahtını sağlamlaştırıyor, tüketinin dilinden anlıyor arkadaşın dediği gibi uyusen samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuNTiS

Sırf Sense olduğu için bile HTC alınır. Rakiplerde HTC kadar yazılıma önem verse keşke.

sense gercekten cok iyi sirf sense arayuzu icin sgs2 den vazgecip gidip sensation aldim gayette mutluyum,cok guzel bu sense
  • Galaxy S kullandım şimdi Arc kullanıyorum bu söylediğine %1000 katılıyorum.
    Ne Samsung ne Sony üzerine hiçbirşey koymamış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.