Şimdi Ara

Windows Phone 7 işletim sistemli HTC Omega'nın basın görseli sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    1 Eylül 2011 tarihinde yeni ürünlerini tanıtmayı planlayan firmalardan bir diğeri ise HTC. Tayvan merkezli akıllı telefon ve tablet üreticisi HTC'nin, düzenlenecek etkinlik dahilinde, Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone 7'yi kullanan modellerini (Eternity ve Omega) teknoloji meraklılarıyla buluşturması bekleniyor.

Pocket-now, etkinlik öncesi HTC Omega'nın basın görsellerini internete sızdırdı. Gördüğümüz kadarıyla sade tasarıma sahip HTC Omega, iddialara göre 1.5 GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8255 işlemciden ve 512 MB RAM'den güç alacak. 3.8-inç boyutunda dokunmatik S-LCD ekrana ev sahipliği yapan Omega'da biri görüntülü konuşma için diğeri anı yakalamak için olmak üzere iki tane kameranın bulunacağı söyleniyor. Loş ortamlarda çekim için LED flaşın eşlik ettiği ana kameranın 8 megapiksel çözünürlük sunacağı dile getirilmekte.

HTC cephesinde yaşanacak gelişmeleri merakla beklemekteyiz.

• kimse almaz bunu.
    Herkes "Nokia olmazsa WP7 li cihaz almam abi" diyor çünkü.
    Nokia yönetim kurulu=Embessiller kümesi
  • İşlemcisi gerçekten iyi ama ram neden 512mb koymuşlar anlam veremedim windows mobile için yeterli olduklarını düşündüklerinden dolayı mı acaba?
  • WP7 Almam diyenlere bi soralım hiç WP7 kullandılarmı Acaba ?
  • bu özelliklerle nokia nasıl rekabet edebilecek wp7 habitatında merak ediyorum arm 11 1ghz cihazla çıkarsa wp7 donanımhaberde yorum rekoru kırılır gülen dalga gecen falan site tıkanır;))
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsanzeki168

bu özelliklerle nokia nasıl rekabet edebilecek wp7 habitatında merak ediyorum arm 11 1ghz cihazla çıkarsa wp7 donanımhaberde yorum rekoru kırılır gülen dalga gecen falan site tıkanır;))

WP de Qualcomm Snapdragon kullanılıyor. İşin acı yanı, bu cihazlar donanım anlamında Android cihazlardan da daha az farklılaştırılabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

WP de Qualcomm Snapdragon kullanılıyor. İşin acı yanı, bu cihazlar donanım anlamında Android cihazlardan da daha az farklılaştırılabilecek.

Bencede bu çok kötü özellikleri aynı sadece üzerinde farklı markalar yazan cihazlar kullanacağız bu ne markaların ne de bizim işimize gelir...
  • gördüğüm kadarıyla telefonun her yerinde mikrofon var :D
  • Telefon almaya karar vermiştim ama her yeni çıkan haberden sonra duralım biraz daha diyorum. Bu telefon çok hoşuma gitti çıksın bakalım fiyatına ve WP nin performansına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

Telefon almaya karar vermiştim ama her yeni çıkan haberden sonra duralım biraz daha diyorum. Bu telefon çok hoşuma gitti çıksın bakalım fiyatına ve WP nin performansına.

Tabiki son ceyrekteyiz zaten sene sonunu bekle cok iddiali telefon modelleri gelecek 2 3 ay sabir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

Telefon almaya karar vermiştim ama her yeni çıkan haberden sonra duralım biraz daha diyorum. Bu telefon çok hoşuma gitti çıksın bakalım fiyatına ve WP nin performansına.

Tabiki son ceyrekteyiz zaten sene sonunu bekle cok iddiali telefon modelleri gelecek 2 3 ay sabir.

Telefon ihtiyacımın acelesi yok. Almışken adam gibi birşey alayım diyorum. Eylül çıksın zaten piyasada 10'u aşkın yeni model olacaktır. Zaten 6sını HTC çıkarır bu gidişle. Sürekli yeni telefon sızdırıldı haberleriyle karşılaşıyoruz.
  • Win 7 telefonların inceleme videolarına baktımda gerçekten güzel tam t20 alıcaktım turkcelle geçip ama bekleyelim 1000 tl limitim olucak (işe başlıyorum)

bence iyi olucak bu win 7 ama artık hayatımda htc almam nokia forever :)
  • adamlar türkçe destek koymadılar, dünya da iki üç milyonun konuştuğu bazı uzak doğu dillerini bile koydular ayrıntısıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ama=neden

adamlar türkçe destek koymadılar, dünya da iki üç milyonun konuştuğu bazı uzak doğu dillerini bile koydular ayrıntısıyla.

Türklerden pazar payı almak istemiyolar gerizekalılar
  • Telefon hoş , işletim sistemi hoş alıcısı çıkacaktır elbet.
  • HTC den veya Samsung dan MeeGo bekliyorum artık. :)
  • güzel kibar bi cihaz olmus.. ama hd7mi degiştirmem için halen gerekli bi cihaz degil :)) pil anlamında iyi olur inş. :D
  • Wp7 de ios gibi jalbrwak tarzi bir islem varmi ucretli uygulamalari ucretsiz indirmek icin
  • az bişey araştırsan varoldugunu görürsün
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.