Şimdi Ara

İddia: Samsung, IFA 2011'de Galaxy TAB 7.7, Galaxy Note ve Wave 3'ü tanıtabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    1 Eylül 2011 tarihinde, Berlin'de teknoloji meraklılarına kapılarını açması beklenen IFA etkinliği için cep telefonu üreticileri tüm hazırlıklarını sürdürürken, Samsung etkinlik öncesi merak uyandıran iki farklı video yayınlamıştı. Yayınlanan videolarda kumsal görüntülerinin bulunması Samsung'un Bada (Bada, Korece'de deniz, okyanus anlamına geliyor) mobil platformunu kullanan yeni bir akıllı telefonun lansmanını gerçekleştireceği ihtimalini pek çok kişiye göre güçlendirmişti.

This is my next'in internette paylaştığı iddialara göre IFA 2011'de Samsung, Galaxy TAB 7.7, Galaxy Note ve Wave III modellerini sergileyebilir. Bada 2.0 platformu desteğini arkasına alan Wave III'ün 4.0-inç boyutlu Super AMOLED ekranla ve Bluetooth 3.0 desteğiyle gelmesi bekleniyor. Adından yola çıkarak Galaxy TAB 7.7'nin, 7.7-inç boyutunda dokunmatik ekranla donatıldığı çıkarımında bulunabiliriz. Muhtemelen tabletin işletim sistemi her zamanki gibi Android olacaktır. Galaxy Note'un ise nasıl bir model olacağına dair şimdiden tahmin yürütmek zor.

This is my next'in iddialarının tutarlı çıkmasını diliyor, IFA 2011 etkinliğini merakla bekliyoruz. 

• wave 3 ü merakla bekliyorum. En son gelişmelerden sonra Samsung'un Bada işletim sistemine vereceği önem aşikar. Gerçi wave 3, Google'ın motorola'yı almadan önce planlanmış bir telefondur ama gene Başarım/fiyat oranı yüksek olusa muhtemelen alacağım bir telefon olacak. Ama umarım şu LANET TASARIMI değiştirirler. Ne kalas bir tasarımdır yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 26 Ağustos 2011; 4:54:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS

wave 3 ü merakla bekliyorum. En son gelişmelerden sonra Samsungun Bada işletim sistemine vereceği önem aşikar. Gerçi wave 3, Googleın motorolayı almadan önce planlanmış bir telefondur ama gene Başarım/fiyat oranı yüksek olusa muhtemelen alacağım bir telefon olacak. Ama umarım şu LANET TASARIMI değiştirirler. Ne kalas bir tasarımdır yahu.

tasarım bence kalas değilde ekranın üst-alt boşlukları gerçekten abartılı, wave2 için söylüyorum en az 1 cm kısılabilirde. çokta güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i3e

quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS wave 3 ü merakla bekliyorum. En son gelişmelerden sonra Samsungun Bada işletim sistemine vereceği önem aşikar. Gerçi wave 3, Googleın motorolayı almadan önce planlanmış bir telefondur ama gene Başarım/fiyat oranı yüksek olusa muhtemelen alacağım bir telefon olacak. Ama umarım şu LANET TASARIMI değiştirirler. Ne kalas bir tasarımdır yahu.
    tasarım bence kalas değilde ekranın üst-alt boşlukları gerçekten abartılı, wave2 için söylüyorum en az 1 cm kısılabilirde. çokta güzel olurdu.

Wave 2 değilde 1'de ekranın altındaki tuşlar ile olan aralık çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

Orijinalden alıntı: i3e

quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS wave 3 ü merakla bekliyorum. En son gelişmelerden sonra Samsungun Bada işletim sistemine vereceği önem aşikar. Gerçi wave 3, Googleın motorolayı almadan önce planlanmış bir telefondur ama gene Başarım/fiyat oranı yüksek olusa muhtemelen alacağım bir telefon olacak. Ama umarım şu LANET TASARIMI değiştirirler. Ne kalas bir tasarımdır yahu.

Wave 2 değilde 1'de ekranın altındaki tuşlar ile olan aralık çok fazla.

bence ikisinin de çok fazla. htc bu konuda bence lider. ön yüzeyin neredeyse %99 u ekran.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.