Şimdi Ara

Borderlands, Steam'de Çok Ucuz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Gearbox'un FPS, RPG ve açık dünya oynanışlarını cel-shaded bir atmosfer ile harmanlayan oyunu Borderlands'i hâlen oynamadıysanız size güzel bir fırsat haberimiz var.

Steam'de şu anda Borderlands'in normal sürümü 4.99 dolara, "Game of the Year" sürümü ise 7.49 dolara satışta. Orjinal fiyatına %75 indirim yapılarak ortaya çıkan bu fevkalade fiyat ile oyunu denemediyseniz şimdi göz atmanın tam zamanı. 

Ayrıca oyunun şimdiye dek çıkan 4 DLC'sinin her birinin fiyatı da 2.49 dolara çekilmiş. Borderlands'i arkadaşlarınıza da hediye ederek birkaç arkadaşınızla avlanmak mı istiyorsunuz? 4 Borderlands 'GOTY' sürümü paketi 22.49 dolara sunuluyor. Oldukça hesaplı!

Eğer ilginizi çektiyseniz buradan ilgili Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

• Keşke DLC paketi, GOTY Edition'dan daha ucuz olsaydı. İkisi de aynı fiyata geliyor şu anda. Düz ana oyunu hiç almasaymışsım keşke.
  • Çok iyi hemen saldırıyorum ancak bir sorum var GOTY paketinin normalden farkı nedir?Ona göre alacağım çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Çok iyi hemen saldırıyorum ancak bir sorum var GOTY paketinin normalden farkı nedir?Ona göre alacağım çünkü.

Sanırsam DLCler var içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Çok iyi hemen saldırıyorum ancak bir sorum var GOTY paketinin normalden farkı nedir?Ona göre alacağım çünkü.

Borderlands'i arkadaşlarınıza da hediye ederek birkaç arkadaşınızla avlanmak mı istiyorsunuz? 4 Borderlands 'GOTY' sürümü paketi 22.49 dolara sunuluyor.
  • GOTY(Game of the year) yani tüm dlcler var içinde.Ben öyle biliyom en azından.Dolar da uçtu lan.
  • @WBJoker
    GOTY = Borderlands + bütün DLC ler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.