Şimdi Ara

Dünyanın en hızlı ekran kartı testte; Asus Mars II video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
2
Favori
53.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus tarafından dünyanın en hızlı ekran kartı olarak lanse edilen Mars II test masamızda. GeForce GTX 580'deki GF110 grafik yongasının çiftine sahip olan ekran kartı, yüksek kaliteli komponentleri, güçlü soğutucusu ve 2.5 Kg ağırlığı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Sınırlı sayıda üretilen Mars II'yi detaylıca inceliyor ayrıca biraz nostalji de yapıyoruz.

• Sınırlı sayıdaki parası bol kullanıcılar için bulunmaz nimet bu kart.
    Ayrıca bence kasada sağlam olmalı Pcı yerinden sökebilir bu ne böyle 2.5Kg kartmı olur

Nostajiye bakalım bir , elinize sağlık.

Bu kartı alacak 1000 cebi dolu arkadaşa şimdiden hayırlı olsun , kimsede çıkıp bu 1000 kişiye TR den belkide 5-10 Kişiye , O paraya 2 Tane GTX590 alınır , Mars2 ezilir vs. demesin , onun adı ayrı tek kartla toplam 750W çekmek ayrı bir tat + Sağda solda 2.5KG VGA'm var ezerim , dediklerinde ciddi olacaklar cidden ezerler yani

Ekleme : Bu arada Mesut hocam askere gidince sana düşen görev 2 katına çıkmış gibi Erdi hocam kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 25 Ağustos 2011; 19:10:12 >

• Hemen izliyorum. Editleyeceğim
  • Mesajım bulunsun. HD indiriyorum. İzleyip yorumumu yazacağım.

Edit: İzledim. Gerçekten GTX590 370 Watt güç harcarken Mars II nin 691 Watt harcaması ve buna rağmen 1-2 oyun haricinde GTX590 a çok az fark atması bu kartı sadece Koleksiyoncular, Parası çok olanlar ve Dünya Rekoru kırmak isteyen kişiler hariç anlamsız yapıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 25 Ağustos 2011; 19:20:01 >
  • sundugu performansi yeterli bulmayan 2. yi bulabilirse alabilir buraya güldüm
  • kart bu işte
  • Kart asustan
    Elektrik kezbandan 700W :D
  • inceleme için teşekkürler yalnız testte hd6990 ın overclock değerleri neden yeralmıyor bu liderlikte belirleyici bir kıstas değil mi?
  • Merak ettiğim konu Crysis 2'de acaba 100 kare/saniye'nin üzerine en yüksek ayarlarda hangi kart çıkacak.Ben aslında Mars II'den bekliyordum ama o ad 80'de kalmış.
  • Özellikle koleksiyoncular için güzel bir kart olmuş. Paranın çok dert olmadığı PC kullanıcıları da tercih edebilir. Bu yüzden ne kadar fiyata satıldığı özellikle biz normal kullanıcılar için çok önemli bir ayrıntı değil.

Performans olarak da gerçek bir 580 SLI civarında seyderiyor kart. Şu an için en hızlı ekran kartı olduğu rahatlıkla söylenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Özellikle koleksiyoncular için güzel bir kart olmuş. Paranın çok dert olmadığı PC kullanıcıları da tercih edebilir. Bu yüzden ne kadar fiyata satıldığı özellikle biz normal kullanıcılar için çok önemli bir ayrıntı değil.

Performans olarak da gerçek bir 580 SLI civarında seyderiyor kart. Şu an için en hızlı ekran kartı olduğu rahatlıkla söylenebilir.

O kadar paraya ve elektirk gucune bi zahmet en hızlı olsun zaten
  • beklediğim kartın incelemesi geldi ama fiyatını hakediyormu bence haketmiyor haa koleksiyoncular için belki evet ama normal kullanıcılar için bence hayır
  • anakartı kırar bu ekran kartı 2.5 kg kasanın dik durduğunu farz edersek küçük bi sarsıntıda anakarta zarar verebilir
  • Mars 2'yi bilmesem, Asus Mars 2 modelinde bir anakart çıkarmış diyeceğim o kutusunu gördükten sonra.
  • yakında kartların yanında power supply de hediye etcekler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMO1

yakında kartların yanında power supply de hediye etcekler :D

titanium anakartda lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselkoyuncu

gereksiz...

eminim iki sene sonra bu yorum gülünç olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wayy be mars II yi almak büyük emek ister kullanmak ise o kadar paradan sonra heralde pc kasassında altın değerinde parça olurdu.Türk parasoyla neredeyse 2500 tl olan karttan 2 tane alan olurmu acaba 2500 tlye ben komple pc toplarım.

(heralde bende bu kart olsa önümüzdeki bi 10 yıl hatta 15 yıl idare eder gibi gelio)
  • İnceleme çok güzel, kart çok güzel fakat o fiyata ne demeli, 1499$ :hönk
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

quote:

Orijinalden alıntı: veyselkoyuncu

gereksiz...

eminim iki sene sonra bu yorum gülünç olacak.

bence de dostum doğru dedin...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.