Şimdi Ara

AMD'de mutlu son; Rory P. Read yeni tepe yöneticisi olarak atandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

AMD'nin yaklaşık 6 aydır devam eden CEO arayışında mutlu son! Endüstrinin önde gelen çok sayıda yöneticisi ile görüşmeler yapan AMD yönetim kurulu, Lenovo'da başkan ve faaliyetlerden sorumlu tepe yöneticisi olarak görev yapan 49 yaşındaki Rory P. Read'i yeni başkan ve tepe yöneticisi olarak atadığını duyurdu.

Lenovo'dan önce 23 yıl IBM için çalışan Read açıklamasında; "Şirket tarihinin bu son derece önemli zaman diliminde AMD ailesine katıldığım için çok mutluyum. AMD gerçek anlamda yenilikçi bir firma ve endüstriyi ileri taşıyacak, PC ekosistemi için bir sonraki büyük adımı gerçekleşitirecek eşssiz bir pozisyonda. AMD güçlü bir momentuma ve ciddi oranda farklı ürünleri sayesinde karlılık ve pazar payını arttırmaya sürdürecek fırsatlara sahip. AMD çalışanlarının arasına katıldığım için çok heyecanlıyım, biz sadece şirket için değil tüm endüstri ve dünyadaki tüm müşteriler için bir sonraki bölümü yazıyoruz." dedi.

Rory P. Read'in gelmesiyle birlikte Dirk Meyer'in ayrıldığı günden bu yana geçici olarak bu görevi üstlenen Thomas Seifert da eski görevine yani başkan yardımcısı ve finanstan sorumlu üst yöneticiliğe geri dönüyor.

• IBM gibi bir şirketten getireceği tecrübesi ve Lenovo dan mobil sistemler ile edindiği kazanımları Amd ye aktarır inşaallah..
    hayırlı olsun...
  • Hobaa hayırlı olsun sonunda valla iyi oldu inşallah fusion platformunu falan düzenler AMD'ye kar getirir. İntele rakip olmalı artık AMD yetti bu performans için intel almak zorunda olmak
  • Eğer Lenovo ile bağlarını koparmadıysa AMD diz üstü pazarında yeni bir müttefik edinebilir. Şimdiden hayırlı olsun.
  • vışşşş 23 yıllık IBM tecrübesii çok kazandırcak AMD ye bari şuan intelle cpu işlemci gücünde başa çıkamıosun bari fiyatlarıda güzel yapın ekran kartlarındada aynısını bekliyoruz (nvidia da zaten oyunları kendi sistemlerinde çalışması için teşvik primi ödüyor fps ler nvidia da daha çok alınıyor bari fiyatını düşük tut şimdi nvidia daha çok fps veriosa ve aynı fiyata kim nie ati alsınki şimdi ? düşük tutunki bi albenisi olsun.) bende bunca yılldır ati amd kullanıyorum ama şimdi nvidia ya geçmeyi düşünüyorum artık şu bulldozerleri bekliyorum oda fıss çıkarsa bundan sonra ağzıyla kuş tutsa almam amd yi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 25 Ağustos 2011; 18:19:26 >
  • Yolda görsem yolumu değiştiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Bayraktar

Yolda görsem yolumu değiştiririm.

koptum yaaa:):):)
  • Karayip Korsanlarındaki iyi kalpli papaza benziyor , Amd için doğmuş sanki.
  • yanı sımdı bazı arkadaslar nvidia yı ove ove goge cıkarmıs bırakın kardesım bır seyden anlamıyorsanız yorum yazmayın barı ıntelın ve nvidia nın cozumlerıne karsı pazarda karsısında tek durabılen amd hem cpu olarak hem gpu olarak bence cok basarılı işler cıkarıyor... ayrıca bulldozer ve fusion işlemcilerle pazar payını artıracaktır her gecen sene amd yuksek satış rakamları elde edecektır...
  • Eğer boş veya vasat bir adam olsaydı IBM kendisini 23 yıl tutmazdı. Piyasada çok büyük söz sahibi ve kendini kanıtlamış, oturaklı birisi olmalı. Umarım AMD için hayırlı olur...
  • Vay! Clark Kent Amd'nin başına gelmiş. Süper işler yapacağına eminim. Tabi Intel silikondan kriptonite geçmeye karar vermezse.
  • Insallah lenova ile bağını kesmemeiştir ayrıca Amd Sahlanır inşallah amd %20de kalmışken %50ye taşır inşallah Ati için soylemiyom bile
  • Güzel haber
  • Genç bir yönetici, CEO'luk görevi ilk kez AMD'de olucak sanırım, umarım Intel'e diş geçirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veto1214

Insallah lenova ile bağını kesmemeiştir ayrıca Amd Sahlanır inşallah amd %20de kalmışken %50ye taşır inşallah Ati için soylemiyom bile

sesli güldüm.
  • AMDnin elindeki imkanı değerlendirebilsinde zaten o olmadan da idare ediyordu AMD .. yeterki bir getirisi olsun.. işlemci, gpu, bellek ve yonga üretebilen bir firmanın pazara yön verebilmesi gerekir. Umarım bundan sonra tüm bu imkanları daha iyi değerlendirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: veto1214

Insallah lenova ile bağını kesmemeiştir ayrıca Amd Sahlanır inşallah amd %20de kalmışken %50ye taşır inşallah Ati için soylemiyom bile

sesli güldüm.

nednhocam yetişemicek biliom hocam intele Dua edioz
  • applenin yeni ceosu Tim cook gibi gay değilse tipi pek problem değil açıkcası :D
  • adamı gördüm direk aklıma clark kent geldi.. dedim acaba amd için supermen olur mu?

yorumları okudum başka arkadaşlar da clark kent e benzetmiş.. :)
  • ibm için 23 yıl çalışmışta hangi görevde çalışmış o belirtilirse iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.