Şimdi Ara

Superonline IP Tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
24.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline ip tv yayına başlamış.TurkcellTV+ Kanalları Belli Oldu: Şimdilik Liste Şu Şekilde:

Tanıtım Kanalları:
    INFO TV+

Sinema Kanalları:
    SinemaTV
    SinemaTV2
    SinemaTV AŞK
    SinemaTV 1001
    SinemaTV AİLE
    SinemaTV AKSİYON
    +PLUS AŞK
    +PLUS ADRENALİN
    +PLUS AİLE
    +PLUS AŞK

Dizi Kanalları:
    FOXLife
    FOXCrime
    FX

Spor Kanalları:
    FOXSPORTS
    FightBOX
    +PLUS Formula1
    +PLUS NBA
    +PLUS WWE
    +PLUS Nascar

Belgesel Kanalları:
    National Geographic
    Nat.Geo. Wild
    Nat.Geo. People
    DocuBOX
    DaVinci Learning

Yaşam-Çocuk Kanalları:
    BabyTV
    Disney Channel
    24 Kitchen
    FashionBOX
    +PLUS Victoria's Secret
    +PLUS Akademi

Bu kanallara ek olarak Seç-İzle servisinde; SinemaHemen, MUBİ, +Astroloji, Sinema, Dizi, Belgesel, Çocuk, Yaşam, Spor gibi içerikler bulunuyor.

TurkcellTV+ Paket Sistemi de Belli Oldu: Şimdilik Paketler Şu Şekilde:

+NET PAKETİ: Herhangi bir internet sağlayıcısı ile sadece yerli TV kanalları, 10'larca SenSeç filmi ve 10 saat kayıt kullanımı.

+CEP PAKETİ: Herhangi bir internet sağlayıcısı ya da mobil sağlayıcısı ile yerli ve yabancı TV kanalları, 10'larca SenSeç film ve dizisi, 25 saat kayıt kullanımı. (Mobil kullanımlar için Mobil Data Paketi ücrete dahil ve telefon ile tabletlerde kotayı kullanmıyor.)

+EV PAKETİ: Sadece SuperonlineFİBER sağlayıcısı ile yerli ve yabancı TV kanalları, 100'lerce SenSeç film ve dizisi, 50 saat kayıt kullanımı ve +1 adet ek profil kullanımı.

+EV EKSTRA PAKETİ: Sadece SuperonlineFİBER sağlayıcısı ile yerli ve yabancı TV kanalları, 'Eğlence Paketi'nde yer alan tüm SenSeç içerikleri, 100 saat kayıt kullanımı, +2 adet ek profil ve mobil izlemeler için Data Paketi de ücreti dahil.

+SinemaTV PAKETİ: Tüm SinemaTV Kanalları ve Seç-İzle seçenekleri.

+MUBİ Film Paketi: Her gün yeni 1 film seçeneği.

+EĞLENCE PAKETİ: Seç-İzle kategorisindeki farklı seçenekler.

Ayrıca, +SAĞLIK, +ASTROLOJİ ve +AKADEMİ gibi video paketleri de bulunuyor.
    +EV Paketleri'nde Fiber kullanıcıları WEBTV'den izlerken kotalarında da düşme olmuyor. Şu an hiçbir pakete Superonline abonesi dışındakileri almıyor; ancak deneme sürümünden sonraki süreçte alınacak. Öyle görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercuezel -- 9 Mayıs 2014; 15:27:10 >

• Bizim burda altyapı çalışmalarını denetlemeye gelen yetkiliye sorduğumda, devletten izin beklediklerini söyledi.
  • TTnet ve uydunet de ayn hizmetleri tek kablo ile verebildiğinee göre o haberin inandırıcılığı yok. Kötü bir yatırım olduğu için yapmıyorlar. Kaç kişi SOL TV verdi diye sol'e geçecek? Hizmet verdiği bölgeler zaten kalburüstü yerler. Ağırlıklı olarak da digiturk müşterisi. Kaç kişiyi şu an kullandıkları platformu bırakmaya ikna edebilecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacer -- 25 Ağustos 2011; 10:52:34 >
  • Kullanicilarin routerlarinda iptv baglantisi acilmisti onceden. Digiturk de recieverlarini degistiriyor Ethernet girisi olan recieverlar dagitiyor. Superonline ve Digiturk ortak projesi yapilabilir ama Digiturk abonesi olacaksa bu insanlar, hicbir ise yaramaz.
  • Test aşamasında deyip duruyorlar. Hizmete girecek ama ne zaman gireceği muamma..
  • Maalesef kesin tarih konusunda bilgi vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Test aşamasında deyip duruyorlar. Hizmete girecek ama ne zaman gireceği muamma..

Test aşamasında oldugu bilgisini nerden aldiginizi ogrenebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

Test aşamasında deyip duruyorlar. Hizmete girecek ama ne zaman gireceği muamma..

Geçen hafta mail yolu ile sormuştum.
  • quote:

quote:

quote:

Demek ki ip tv gelecek yakında
    Yoksa test aşamasında demezlerdi değil mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Demek ki ip tv gelecek yakında
    Yoksa test aşamasında demezlerdi değil mi

2007'den beri test aşamasında Artık bu sene sonuna kadar başlayacağını tahmin ediyorum

• 2007 miii
    4 yıl test olur mu ya?
    Fiber o kadar oldu mu turkiyeye geleli
  • epey daha bekletir bence daha o kadar yatırımla tivibu bile rayına oturmuş deil
  • tivibu ne ki rayına otursun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 27 Ağustos 2011; 1:59:16 >
  • düzgün alt yapı ve içerikle bence süper hizmet
  • arkadaşlar evimize gelen SOL yetkilileri ile konustuk hem fiber ve avantajları için ve bu konuyuda sordum kesin bi tarih söylemedi ama 2012'nin ortalarında dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesse-brighter

düzgün alt yapı ve içerikle bence süper hizmet

bence de fiber hattan süper olur
  • quote:

Söylediklerine kendin bile inanmıyorsun. Düzgün altyapı = turk telekom

10 haneden 7 si bu hizmeti tam anlamıyla kullanamıyordur.

Ttnet bana 2mb interneti veremiyordu üzerine bu hizmeti alınca neler olurdu kim bilir. İstesemde alamazdım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 27 Ağustos 2011; 4:54:32 >
  • Benim modemin en son ulaşabilceği hız 11 mbit gözüküyordu ttnet sorduğumda 16 mbit kullanabilirsiniz dediler.Geçtim tivibu Ev aldım hızım 8 mbit e düştü , tivibu açıkken net hızım 4 mbite düşüyordu. Geçen gittim telekom müdürlüğüne düzeltirdim santral hız ayarımı yanlış yapmış :) Şu fiber gelsin 1 dk içinde iptal ettircem şu ttneti. altyapı çok kötü
  • ben yaklaşık 2 yıl önce geçtim fibere daha yeni kurulmuştu bizim oraya türkiye genelindede daha yeni yeni yapılanıyodu adam tv tel ve internetten bahsetmişti ama tv haziranda gelecek demişti biz mayıstaydık. haziranda daha anlaşamadık bazı teknik sorunlar var 3 aya gelmez dedi 3 ay sora aradım 1 ay daha ekledi ole 2 3 ay daha aradım hep sora hep sora dahada aramadım şimdide bu yazıyı okuyorum hala aynı muhabbet yapılacak anlaşmaları sağlayamadık falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

quote:

Söylediklerine kendin bile inanmıyorsun. Düzgün altyapı = turk telekom

10 haneden 7 si bu hizmeti tam anlamıyla kullanamıyordur.

Ttnet bana 2mb interneti veremiyordu üzerine bu hizmeti alınca neler olurdu kim bilir. İstesemde alamazdım sanırım.

inanmadığım şeyi neden söyliyim ki kaç yaşında öretmenim çocuk yok karşında birincisi bu ikincisi istanbuldan tayinim çıkmadan önce 4 ay hiç sorunsuz kullandım üçüncüsü yazdığımı iyi olursan iyi bi alt yapı var dememdim iyi bi alt yapı içerik olduğunda tivibu ev yani ip tv teknolojisi bence çok iyi demek istedim alt yapıya gelince bi hareketlenme var turk telekomda çok yerde fiber kablo döşediklerine şahit oldum kaldı ki şu an bi ilçede yaşiyorum ve burda 16 mbit sorunsuz aliyorum halima Şükrediyorum yoksa ne kablo ne de alternatif sağlayıcılar burda yok 10 handen 7sinde tivibu yok ama süperonline 10 haneden 9.5 unda yoktur o zaman önce alternatifler haline baksın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jesse-brighter -- 27 Ağustos 2011; 16:57:19 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.